Tyčový vysávač

28. aug 2022

Ahojte, už dlhšie sledujem videá, recenzie na tyčový akumulátorový vysávač, zatiaľ som nalomená na Dyson, len tá cena.🙄
Najskôr som chcela aj s mopom, ale myslím, že je lepšie kúpiť kvalitný akumulátorový tyčový vysávač a potom ručne s mopom vytrieť. Viem, že je tu dosť diskusií na túto tému, ale technika ide každým mesiacom dopredu. Prosím ak máte tipy na konkrétnu značku a model, budem Vám povďačná. Niečo ľahké, výkonné, s väčšou nádobkou na odpad, nie moc hlučné.....😁

dzt
28. aug 2022

O dysone aj ja snívam 🙈 možno si raz doprajem

veselo_neveselo
28. aug 2022

Aj ja som chcela dyson, ale nakoniec nemam, lebo:
- je drahy
- maju nabijanie "na stene" a museli by sme na to dorabat elektricky privod a to sa mi nechcelo
- tie lacnejsie modely co som pozerala, tak aby vysavali, bolo treba drzat ten 'kohutik' stlaceny. To odmietam, zapastia dostavaju zabrat aj bez toho. Ale je pravda, ze som sa nepozerala ci sa da 'zamknut' ak potrebujes pouzivat vysavac dlhsie (ako pri tankovacej pistoli). Vsimla som si to potom u inych znaciek, ze sa to dalo v tej pozicii zakliknut.
- myslim ze aj 'obycajne' tycove vedia vysavat porovnatelne dobre, len kupit verziu s lepsim vykonom a dobrou baterkou.
- som si vlastne uvedomila ze dyson ma poriadnu reklamu a to, ze ho chcem, je jej vysledok 😉 Tycak potrebujem, ale nemusi to byt dyson.

Nakoniec mam jeden z boschov flexxo, a zatial som velmi spokojna.

martulka48
28. aug 2022

Ja mám rowentu a je super. vysávam skoro denne

janetinka27
28. aug 2022

ahoj, tiez ma oslovil dyson, potom na odhovorila cena. nahodou som zbadala cisto len tycovy 2v1 vysavac leifheit.takmer som ho kupila, ale pri citani celkom dobrych recenzii som natrafila na test vysavacov a tak som si objednala klarstein za 130e, ktory bol vitaz testu. objednala som ho, lebo mal o nieco vacsi vykon ako leifheit.
ja som nechcela drahy a ani umyvaci, len taky poruke do kuchyne.
mam ho asi 3 tyzdne, pouzivam denne, povysavam cely byt (mam este maniu,ktora opadne)
nie je vhodny na dlhovlasejsie koberce, vlas sa namota na kefu a motor sa zablokuje (jedine keby si dala dolu kefu a vysavala len tahom)
dobre sa s nim manipuluje
je 2v1, takze sa da rozobrat a zostane ti v ruke rucny vysavac,ktorym mozes povysavat auto,gauc
ma nadstavec-trubicku s kefkou na nepristupnejsie miesta
prve dni som zaznamenala zvysenu klzavost na podlahach, ale v ten den sme striekali na balkone rohozky do auta a tak dufam,ze sa nam klzalo z toho spreja a nie z vykefovanych podlah

som spokojna, vydrzi dlho, pekne povysava koberceky, ma 3 led svetla,takze vidis co vysavas
povysava aj jemny prach
je poruke,co je pre mna najvacsia vyhoda, neznasam montovanie vysavaca
druha top vyhoda, neznasam vysavanie kobercekov,ktore si musim pridrzat nohou a suchat vysavacom - tu staci po koberceku kludne prejst, netreba suchat,kobercek je krasny

nevyhoda - nie je to klasicky vykonny vysavac, nema taky tah, vysava najma to,co ma pod sebou. klasicky vysavac tahom dokaze vysat ako okolie hlavice.tento moc nie,takze smietky tesne pri stene nevie pozbierat