Tyčový vysávač

modramacicka
14. jan 2023

Ahojte, vedeli by ste mi odporucit nejaky tycovy vysavac, najlepsie do 200 eur, na tvrde podlahy aj koberce. Rozmyslam nad Rowenta Air Force RH6545WH, ale s tym sa nebude dat vysavat pod nabytkom a chcela by som pouzivat jeden vysavac na vsetko. Mozno este Xiaomi by stal za skusku, nemate nahodou niekto tieto znacky vysavacov? Pripadne ak nejaky mate, aj iny, a ste s nimi spokojne, budem rada ak napisete komentar, dakujem! 🙂

lucijalucy
14. jan 2023

Máme Viomi a9 a spokojnosť

modramacicka
autor
14. jan 2023

@lucijalucy povysava aj koberec so stredne dlhym vlasom?

lucijalucy
14. jan 2023

@modramacicka je ku nemu nadstavec na čalúnenie a koberce. Máme dva také chlpatejšie koberce a zatiaľ nemá žiaden problém. Keď tak si pozri nejaké recenzie, prípadne videá.

slovenka753
14. jan 2023

Akú máš rozlohu? Pozri si akú výdrž batérie budeš potrebovať. 2v1 je za mňa hlupost, vobec som to nepoužívala. Ale podsvietenie je iná vec, krásne si osvieti to ako máš doma bordel 👌💪. Ale baterka podľa mojich skusenosti nemá veľmi dlhú životnosť, tak pozri typ co sa dá vymeniť. A tiež nezabudni ze toto je len na každodennú údržbu, budeš potrebovať aj klasický.

kleopatra114
14. jan 2023

My sme teraz kupili philips aj s možnosťou mopovania . Stal 300, dali sme nan ešte plus 3 roky zálohy záruku , na ktorú sa vzťahuje aj bateria. Doteraz sme mali dva tycove , ale obom odišla bateria po dvoch rokoch a už sa och neoplatilo vymenit . Normalny vysavac teraz nepouzivam

jeanne14
14. jan 2023

Mám rowentu ktorú spomínaš 😉

luxus10
14. jan 2023

@modramacicka od rowenty pozeraj aspon 25V, 18 V je tak maxi na plavacky, a 14,4V len huci....

luxus10
14. jan 2023

@modramacicka pozor, ak bude mat tyc. vy&savac rotaccnu kefu, tak dlhsi vlas ti to bude sklbat...

domiklik
14. jan 2023

@modramacicka hoover, je úplne lahucky a zmesti sa do 200 eur