Umývačka bez kapsule

9. jan 2023

Zeny co sa stane ked pustim umývačku riadu bez kapsule (čistiaceho prostriedku)? Mate skúsenost?

zojanka
9. jan 2023

Nič, len ti nemusí dobre umyť riad. Hlavne mastnotu.

babulkomale
9. jan 2023

Nic, krasne umyje. Ked som nemala, dala som trosku tekuteho prasku Cifu, nedavaj Jar lebo budes plavat v pene po kuchyni.

aalt
9. jan 2023

Bezne necistoty zvladne umyvacka aj bez tej kapsule. Nasa stara umyvacka mala blbo vymysleny ten otvaraci mechanizmus a obcas sa stalo, ze sa to neotvorilo a tableta ostala cela v dvierkach. Riad samozrejme umyty. Co by som ale neriskoval je nedavat sol.

autor
9. jan 2023

@babulkomale boze toto presne som raz urobila v zivote a skoro som sa po********* 😩 som si cely den nadavala. Presne taka ista situácia ze mi dosli Kapsule a hovorim si. Jar ako jar😅😅😅😅 neasi, no..... Oki dik tak pustim radsej naprázdno

rakywanda
9. jan 2023

Nič. Umylo mi bez problémov. Ja inak dávam bežne len polovicu tablety.

babulkomale
9. jan 2023

Ja citam navody ku vsetkemu, cize sa vacsine hovadin vyhnem 😃 je to taka moja zaluba.

viestta
9. jan 2023

stalo sa nam, ze sme boli tyzden bez prasku, lebo furt sa zabudol kupit a riady sa umyvali bez neho. Vsetky boli ciste ani umyvacke sa nic nestalo.

euka210
9. jan 2023

Moj pustil bez tablety....ved som mu nepovedala 🤣🤦‍♀️...normalne umylo vsetko

lopka1313
9. jan 2023

Ono, prinajhorsom sa aj ta klasicka jar da dat... Ale max 1-2 kvapky. Viac urcite nie. A urcite nie stale.