Vstavaná rúra MORA

9. máj 2024

Ahojte kúpila som si novú vstavanú rúru keďže stará mi odišla. Na základe dobrých recenzii som sa rozhodla pre Moru VTS 775 BX, rúra super pečenie ale čo má naviac trápi je ze počas pečenia sa nemôžem dotknúť vrchu (viď foto) lebo to veľmi páli. Je to normálne alebo je to nejaký chybný kus? Pri starej rúre som mala všetko studené. Ďakujem za rady

fido69
9. máj 2024

To je chyba. Treba reklamovať. Ovládací panel musí byť chladný počas celého procesu pečenia. Ako by si inak na konci pečenia dokázala vypnúť rúru? 🤔

thirstymonk
9. máj 2024

No naša gorenje odtiaľ odvetrava a ma to na dotyk možno tak 40-45°C, viac nie, čiže ruka sa tam udržať dá.

gribka1
9. máj 2024

My máme MORU, ale nie presne ten typ, ale sklo. Určite by nemala byť horúca.

autor
10. máj 2024

Tak dievčata nepochodila som s reklamáciou, odpoveď bola že môžem dosahovať až 75 stupňov takže môže páliť

mufka1
10. máj 2024

Och ja mam moru podobnú a už 12 r a je topkova🥰ale tiež ju môžem celú chytať a nepopalime sa .

gribka1
10. máj 2024

Zvláštne, dnes sa robia také, že by sa ani dieťa náhodou nepopálilo a oni takto? Ináč máš k tomu napísané, že majú špeciálne dvierka CoolDoor vyrobené z trojitého skla, takže zostávajú chladné, a teda bezpečné. Ale ten panel nespomenuli😕

autor
10. máj 2024

@gribka1 ano dvierka sú studené, len ten panel páli.... Hľadala som na rôznych stránkach popis ale nikde ten panel nie je spomenutý

gribka1
10. máj 2024

My máme panel sklo a dnes som si ho chytla pri pečení. A bolo to v pohode. teplé, ale len jemne.