Wellness pobyt s deťmi

mila23
6. nov 2023

Ahojte mamicky, poradte prosim nejaky hotel s welnessom / teplym bazenom na vikendovy pobyt s detmi. Deti su uz vacsie - 10 a 12 - cize detsky mini-bazenik uz nie. Idealne max. 2 hodky od BA. A ak by bolo co robit a kde ist aj mimo hotela - to by bolo super. Dakujem

dzina007
6. nov 2023

Mne sa velmi pacilo v Grand Hotel Bellevue... je tam relaxacno plavecky bazen, krasne casovo neobmedzene wellness pre dospelych, je to v Starom Smokovci tak sa da poprechadzat, na hotely je aj bowling draha tak aj vecer sa da zabavit---

elenajezova
6. nov 2023

Ja tiež Vysoké Tatry Nový Smokovec hotel Átrium.

mila23
autor
6. nov 2023

@dzina007 @elenajezova dakujem,ale hladam nieco blizsie BA, nechce sa mi ist az do tatier na vikend 🙂

bucko555
6. nov 2023

Boli sme v dolnej strehkvej všetko neobmedzené, jedlo super

melanta
6. nov 2023

Neviem si predstaviť, ako sa zabavia 10 a 12 ročné deti v Bellevue či v Átriu. Ja by som išla do Aquacity Poprad a do hotela Mountain view alebo Seasons. My tam bežne chodíme z BA na 2 noci. Cestu si naplánujeme tak, aby sme sa ubytovali o 14 h a deň odchodu si priplatíme neskorší check out, aby sme ešte doobeda mohli byť v bazénoch a odchádzame o 13. Alebo Bešeňová a ubytovať sa v apartmáne priamo v areály. Prípadne hodinu a pol máte Aqualand Moravia, oni majú hotel Aqualand Inn, ale neprejdeš v župane do areálu teraz v zime.

adeladulova
6. nov 2023

Skus pozriet Salamandra resort