Ako sa dostanem z letiska v Budapešti na vlakovú stanicu?

mia885
27. nov 2014

Ahojte maminy, potrebujem zistit ako sa co najjednoduchsie dostanem z letiska v budapesti na vlakovu stanicu v budapesti, 🙂 nejake rady 🙂

velkacica
27. nov 2014

od terminálov 2, 1 ide autobusová linka 200 smer Kobánya-Kispest (metro). Tam na konečnej nastúpiš na M3, ktoré priamo ide na Nyugati pályaudvar (Západná stanica). Vlaky smer SR (Štúrovo - Bratislava; Košice) však vychádzajú z Keleti pályaudvar (Východná stanica), smerom ku ktorej treba z M3 prestúpiť na M2 na zastávke Deák Ferenc tér (smer Ors vezér tér).

mia885
autor
27. nov 2014

Jooooj ved to je ake komplikovane a tie nazvy 🙂)))

lucindao
27. nov 2014

@mia885 tak najlepsie ist s taxikom.budapest je velka a je to tam komplikovane cestovanie.a ak nevies madarsky no tazko.ale vlaky na slovensko sa mi zda ze chodia iba so stanice keleti pu.

janinah
27. nov 2014

a z tej vlakovej stanice chceš prísť domov na Slovensko vlakom? lebo sú možnosti priamo z letiska domov

mia885
autor
27. nov 2014

@lucindao a cena orientacna s taxikom z letiska na tu vlakovu? Ano na svk budem dalej cestovat domov

mia885
autor
27. nov 2014

@janinah no to viem, ale co som videla ceny , tak to pomaly drahsie ako letenka ...:/

lucindao
27. nov 2014

@mia885 neviem aka to je vzdialenost.na letisku urcite budu stat taxiky ale tie maju prehnane ceny az az.treba ist dalej od letiska.taxiky su vsade zlte niake ine a je ich plno.ale tak orientacne my sme isli so stanice keleti pu asi 5 km a chceli od nas neakych 15 euro.tak sme isli peso dalej par ulic a tam taxik ze za 7 euro.to je dost rozdiel

mia885
autor
27. nov 2014

@lucindao jaaaaaj tak to je pohodicka , ja som myslela ak je to daleko a taxi by stal dakych 50 e, tak to vela ale 7 alebo 15 to je ok🙂 tak uz nestresujem a zoberieme rovno taxik a bude to ok 🙂 dakujem za tieto rady 🙂

lucindao
27. nov 2014

@mia885 len ti radim chod dalej od letiska.ale ako som pisala my sme isli len 5 km.neviem ako daleko je letisko.a zase chceli sme ist s hotela do tropikaria co bolo 20 km a to pytali 20 euro.

tulavesrdce
6. júl 2022

Ak niekomu pomôže, tak v tomto článku je podrobne spísané, ako sa dostať na letisko v Budapešti. https://travelfan.sk/ako-sa-dostat-na-letisko-v...