Autom do Bulharska - Hotel Del Sol Prímorsko

marthinna7
18. jan 2017

Máte niekto skúsenosti a hotelom Del Sol all inclusive v Primorsku v Bulharsku ? Boli ste tam niekto? Načo sa máme pripraviť...Ako je to s parkovaním keď ideme autom...? Pozitíva i negatíva
Ďakujem

peps8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cathy26
18. jan 2017

@marthinna7 Grand Hotel Primorsko...tak sa ten hotel volal pred 2 rokmi, mozno nájdeš nejaké recenzie...inak tam je strava vcelku lacna, kopec stankov, grilov..v kazdej ulicke minim. 1restika...hlad by Vás isto netrapil aj keby ste isli uplne bez stravy, my sme boli bez stravy aj ked uz sme mali dieťa a pohode len ak som mala moznost volila by som aspon raňajky,nech nemusim hned rano riešiť co budeme jesť..ostatné sme riešili za chodu 😉

delmondo
18. jan 2017

Boli sme tam asi 4 roky dozadu. Ubytovanie bolo pekné, pred hotelom bolo pár parkovacích miest, možno aj garáž, ale boli sme letecky, takže toto som neriesila. Najlepšie sa spýtať na to priamo v hoteli, skús im napísať. Byvali sme v hlavnej budove. Strava bola ok, ale časom ti to pripadá, že keď stále to iste. No v porovnaní s tureckom to určite nebolo také pestré. restiku treba prísť skôr, aby si si chytila stôl a nestála v rade. Takisto k bazénu, aby si mala lehatko. Celkovo sme boli spokojní, ale po dovolenke som zhodnotila, že do bulharská by som na all inclusive už nešla. V meste je toho veľa, kde sa dá za lacný peniaz najesť, aj zasa keď si s dieťaťom, tak to má aj výhody, že len prídeš a jes, nemusíš nikam chodiť a čakať, kým ti v reštike jedlo pripravia a pod.
Výhodou je bazén, keď sú na severnej pláži vlny a nedá sa kúpať. Cesta k južnej kludnejsej pláži trvá cca 15-20minut, nie vždy sa nám tam chcelo slapat v horucave