Casa Paradiso Kos - recenzie

u2jana
3. feb 2022

Ahojte
Neboli ste niekto na dovolenke v Casa Paradiso Kos?
Recenzie su rozne
Vdaka

kiwi3
3. feb 2022

@u2jana v hoteli som nebola, ale boli sme minuly rok v tej oblasti. Velmi pekne more, ale vacsinu dni je tam na plazi velmi veterno

u2jana
autor
3. feb 2022

@kiwi3 ach tak vdaka za info. Uz som zavrhla kretu, lebo tam, ze tiez velmi fuka.

kvikina087
12. feb 2022

Ja som si túto dovolenku pred par dnami zarezervovala.... Vietor mi nevadí, ani vlny.... Jedine co ma "straší" je pláž.... Chcela som čisto pieskovu ale v niektorých recenziách som našla ze sú tam kamene 🤔😥 daj dúfam ze to bude ôk.... Inak to vyzerá super.... Nakoľko som mala viacero požiadaviek toto bolo jediné miesto, ktoré vyhovelo.... 😵😂
Budem rada za ďalšie info....

u2jana
autor
12. feb 2022

@kvikina087 ahoj, ja este vaham. Na fb som nasla jednu pani, co mala minuly rok ist do toho hotela. Ale kedze ho nemali plne obsadeny, tak ich presunuli do ineho hotela.
Toto mi pisala : “Dobry den
Asi ste celkom nepochopila komentare, kde sa pise, ze hotel vtedy neotvorili a vsetkych nas dali do ineho. Takze Vam neviem podat o hoteli ziadne info. Pocas dovolenky sme si pozicali auto a urovili okruh ostrovom. Zastavili sme sa aj pri Casa Paradiso. Mensi, prijemne vyzerajuci hotel a krasna plaz. Bolo to tam spustnute a zanedbane. Nikde nikoho. Je mozne, ze tento rok sa stane to iste. Hotely na Kose nie su vytazene na 100%. Bolo ich viac zatvorenych a sieti Grecotel, ktora ho vlastni, sa neoplati pre par hosti zabezpecovat chod hotela. Asi by ste mali ratat so vsetkym.”

u2jana
autor
12. feb 2022

@kvikina087 ale je mozne, ze tento rok to bude inak

kvikina087
12. feb 2022

@u2jana ja som to tiež zachytila niekde na nete.... Ale vraj im bol ponúknutý "lepší" hotel alebo ze im vrátia peniaze....
Tak uvidím. Už som rezervovala a zaplatila zálohu... Minulý rok som váhala a potom som mala problém nájsť niečo vhodné s rodinnými izbami...

u2jana
autor
17. feb 2022

@kvikina087 tak aj my sme to nakoniec riskli a zaplatili zalohu. Snad to tento rok vyjde

kvikina087
17. feb 2022

@u2jana tak snáď... Budeme si držať palce... 🤔🤣 Aký termín?
Zvláštne je ze na invii som našla recenzie aj z minulého roka... 😳

u2jana
autor
18. feb 2022

@kvikina087 zaciatkom jula by sme mali ist. Tak uvidime. Uverim tomu, az ked budem na tej plazi ;)

kvikina087
19. feb 2022

@u2jana my máme odchod 7.8. Tak potom poprosím info... 🥰
Ďakujem a prajem nech vyde všetko podľa predstáv. 👍😊

elief
2. jún 2022

@u2jana aj my sme ho zarezervovali... Môžeš potom napísať prosím ťa dojmy?? My ideme v polovici júla, ďakujem

u2jana
autor
3. jún 2022

@elief jasne dam vediet. Na tripadvisore su uz recenzie z tohto roku, aj fb som uz nieco nasla. Tak dufam, ze to bude dobre.

elief
3. jún 2022

@u2jana pani v cestovnej agentúre tam bola a bola spokojná, musím kuknúť tie nové recenzie, ďakujem

eselko
19. jún 2022

Ahojte, my sme v tomto hoteli prave teraz. Je pravda, ze tato plaz je velmi veterna, tri dni velmi silny vietor s vlnami. Je tu strasne vela ludi, kapacitne jedalen nestiha, je problem si najst stol, nestihaju dokladat jedlo, pri bazenoch sa obsadzuju lehatka uterakmi, takze my sme sa k bazenu ani nedostali, lehatok na plazi je dost. Nemaju vobec domyslene toalety, na plazi nie su ziadne a ani bar, musite sa vzdy vratit na hotel. Navonok posobi hotel fajn, ale svoje najlepsie roky uz ma za sebou co je vidiet na izbach a najma spolocnych toaletach, tie su jeden grc aj ked sa ich personal snazi udrziavat ako tak ciste. Na izbach je trezor na kluc, co ma v 21. storoci prekvapilo. Delegatka je super, nedaleko hotela je bus zastavka, za cca 20 min ste v hlavnom meste Kos, listok stoji 2.10e, najblizsia dedinka je Marmari, cca 25 min chodze, ale su tam max 2-3 obchodiky a restiky. Odporucam na vecer vylet do dedinky Zia, je to v horach, ale ten zapad slnka je tam naaadherny, slnko nam tu zapada 20.30. My sme to mali vramci vyletu, ale da sa aj pozicat auto, len sa uistite, ci to do toho kopca vytiahne, tie najmensie s tym maju problem.

elief
19. jún 2022

@eselko idete dnes domov? Chodíme do grécka, kľúč od trezoru býva, nie všade, ale stretli sa s tým viac krát, veľký ako od kostolných dverí 🙈🙈😀, vietor rátam, je to ostrov.. Veľa ľudí v jedálni nič nezvyčajné, ale síce nemilé... Ako vám chutila strava? A drinky? Som rada, že si napísala o tej Zia.. no uvidíme, chceme ísť do hlavného mesta busom... A požičať bycikle a ísť do okolia. Požičiavajú bycikle v blízkosti hotela, alebo až v marmari? My ideme bez detí, tak stav pri bazéne nám nevadí, hlavne, že na pláži je miesto... Ďakujem moc za odpoveď

u2jana
autor
19. jún 2022

@eselko vdaka za info.
Izby mate ake? Bazeny su aspon ciste? Plaz je piesocna? Treba aj topanky do vody?

eselko
19. jún 2022

@elief ano, dnes odchadzame, je to hotel pre rodiny s detmi, tie boli na kazdom kroku a jlavne zie malinke, ktore dost plackali, cez den sa to dalo, horsie to bolo v noci, steny su dost tenke 🥴 Slovakov ubytovavaju do hlavnej budovy, domceky su v cestovke za priplatok, drinky boli skvele, maju aj prosecco, zahranicny alkohol, miesane drinky od vymyslu sveta, algida zmrzka, nealko v strojoch od coca coly, vinoteka, kde si mozes brat flase vina, rozne druhy, velke aj male flase 👍☺ strava skvela, vynikajuce palacinky robia na spodnom bare, cely den dost jedla. Na hoteli bicykle nie su, najblizsie asi v tom marmari, v okoli hotela su len polia, nic viac.

eselko
19. jún 2022

@u2jana izby su so starym nabytkom, upratuju ich kazdy den, bazeny su ciste, plaz je pieskova, pri vstupe do mora je taky kamienkovy pas, cca meter, ktory treba prejst a potom je zasa piesok, dost dlho je to plytke, takze ak nefuka, ideal pre deti. My sme topanky nemali, nemali ich ale ani deticky na plazi, takze sa to asi da zvladnut aj pre nich. Dva bazeny su hore velky 1,4m a pri nom detsky, podobne je to aj na dolnom, len tam je aj taky mini tobogan.

kvikina087
19. jún 2022

@eselko boooze toľko otázok mame na Teba... 😵🤣
Ja sa chcem spýtať či nevieš ci deti 6r môžu chodiť aj samé na ten mini tobogan.... Ci len s rodičmi....? Ubytovali vás hneď? Ak sa ti bude chcieť pridaj nám aj nejake foto.... Ďakujeme

u2jana
autor
19. jún 2022

@eselko my mame zaplateny dvojizbovy bungalov, tak som zvedava.
Celkovo to ako hodnotis?
Rada by som isla pozriet Nisyros. Neboli ste, ci sa to oplati?

elief
19. jún 2022

@eselko ďakujem moc za odpoveď, myslím, že toto mám stačí, máme radi dobré jedlo a ostatné ustojíme, s tým okolím tiež rátame, my sme to už sondovali cez Google... My sme pár 44 a 47 rokov, ideme oddychovať a túlať sa po pláži ako ďaleko to pôjde, chceme chutné jedlo a dobré drinky 😊😊😊, pieskovú pláž a nejaký výlet jeden do okolia

eselko
19. jún 2022

@kvikina087 tak s tym toboganom ti neporadim, ale je tam hore lifeguard, ktory na to dohliada, rodicov som tam nevidela, len hned vedla je bar, tak mozno na deti dohliadali odtial. My sme mali let okolo 11tej z BA, takze tam sme boli po 2hej, ked uz izby su pripravene, tak sme vobec necekali. Ked sme dorazili, usadili nas vsetkych v hale, vyzbierali doklady a kym ich spracovali, doniesli pre vsetkych vodu/dzus na pitie a take male cokoladove kolaciky, potom nam personal rozdal karticky od izieb a sli sme sa ubytovat, obed sme uz nestihli, ale na dolnom bare su vzdy oblozene bagety, tortilky, palacinky, alko/nealko, takze ako prva pomoc to bolo postacujuce. Odlet sme mali o 15tej, z izby sme sa odubytovali o 12tej a 12.40 bol bus na letisko, takze tiez idealna kombinacia.

eselko
19. jún 2022

@u2jana ti, co mali bungaliv, bemali zas vyhlad na more, ale ak su deti, tak je to skvele riesenie, lebo som videla vela rodicov, co po veceri si vzali z vinoteky flase vinka, deti spali a rodicia si v klude sedeli pred domcekami, pripadne ak boli na poschodi, tak na teraske. Aj cez obed, niektori rodicia davali spat na izbu a ony sedeli pred domcekom.Na Nysirose sme neboli. Celkovo pre rodiny s detmi je to skvela volba, ti co idu bez deti, tak si ich tam uziju ☺

eselko
19. jún 2022

@elief 👍😉 my sme tiez v takom veku, ak budete ubytovani v budove pripravte sa len na mensi sok z izby, je zariadena starym nabytkom, izby su nad jedalnou, ale da sa to zbladnut ☺

eselko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elief
19. jún 2022

@eselko áno budeme v budove, no čo už, deti musíme strpieť 🤨😉😀, myslím, že to bude ok, tešíme sa😊😊😊🌞✈️👙

elief
19. jún 2022

@eselko more vyzerá ozaj krásne... Ďakujem za recenziu

eselko
19. jún 2022
eselko
19. jún 2022

A ozaj, este som zabudla, ze na izbach sme mali komare, bola tam aj ich nejaka "protikomarovka" do zasuvky, ale nie som si ista, ci bola urcite proti komarom, lebo nas prvu noc riadne dostipali, tak potom sme tam vytiahli nas biolit na komare do zastrcky a uz bol pokoj 😉☺

elief
19. jún 2022

@eselko to je dobrá rada, ďakujem zasa😊😊😊