Cestovná kancelária - dovolenka pre 4-člennú rodinu

love232
20. apr 2024

Ahoj odporucíte mi prosím cestovnu kancelariu.. kde sa oplatí dovolenka pre 4clennu rodinu? Najlepsie taka ktoru mozem riesit osobne teda Nitra a okolie.
Cenovo,ponukou,dobré skusenosti a taak...
A kam by ste odporucili ist rozmyslame nad Tureckom a Greckom 🙂 ale necham si aj poradit
Dakujem

markusrasford
20. apr 2024

@love232 BUBO

missdiva
20. apr 2024

@markusrasford ked rozmysla nad tureckom a greckom tak bubo isto nie, pokial teda neplanuje prejst celu krajinu. Navyse to chce riesit osobne v Nitre...

markusrasford
20. apr 2024

@love232 alebo CK FIFO

mamina7070
20. apr 2024

myslis tento rok ? to uz velmi neskoro rieis najma ak chces dobru cenu a rodinnu izbu pozrela by som na internete prip invia

la_dolce_vita
20. apr 2024

Teraz ideme cez Satur na Cyprus. Invia je tiez v kazdom vacsom meste. Bud ich navstivit alebo si najskor pozriet na nete. Ceny ale idu hore. Dovolenka sa uz riesi v zime, ak si chces vyberat.

beata_k
20. apr 2024

@markusrasford S BUBO to ide dole vodou. A takyto typ cestovky autorka asi nehlada.

onedaynick
20. apr 2024

@beata_k preco?

nikaluk
20. apr 2024

Skuste aj Kartago, ale cim skor tym lepsie. My sme chceli august rodinnu izbu v jednom hoteli a povedala nam ze je uz vybookovany a nasla nam poslednu izbu rodinnu ale v inom termine.

beata_k
20. apr 2024

@onedaynick Sluzby su horsie ako volakedy.

onedaynick
20. apr 2024

@beata_k a keby si mi konkretnejsie napisala? Ktore krajiny porovnavas?

anouschka5
21. apr 2024

CK Prima Travel Nitra - majú bohatú ponuku zájazdov a dobré služby

anouschka5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninah1486
21. apr 2024

ahoj, ja co mam skusenost tak sa cez cestovku neoplati ist

onedaynick
21. apr 2024

@ninah1486 ako kedy..

fido69
22. apr 2024

@markusrasford
BUBO určite nie. Je to hrozne ale fakt hrozne predražené. Môže to vyhovovať single cestovateľom, ale nie rodinám. BUBO nie je CK pre rodiny. Ich zajazdy viem urobiť za zlomok ich ceny (cca 20%). 😉

markusrasford
22. apr 2024

@fido69 treba poradiť autorke ja som nezadaval otázku. Ona prosí o pomoc. Zle si si precital úvodnú otázku. A v prípade ze si tak šikovný a za 20 percent s ceny CK BUBO vieš urobiť dovolenku určite sa poteší. Aj ja budem veľmi netrpezlivo čakať. Ísť do Vietnamu za 1400 e alebo za tvojich 20 percent je ako výhra v loterii. Budem veľmi netrpezlivo čakať na tvoje ponuky.

belllinka
23. apr 2024

@markusrasford autorka evidentne nehlada poznavacku, ake robi Bubo

markusrasford
23. apr 2024

@belllinka evidentne by si sa mala autorky opýtať čo hľadá. Ja som napísal CK BUBO ci to autorka prijme alebo nie je na nej. Ja nechápem ze ty prečo reagujem na mňa. Autorke si poradila? Dovoľ mi aby som napísal to co ma v tom okamihu napadlo.

belllinka
23. apr 2024

@markusrasford tak nabudúce by možno nebolo na škodu sa trošku zamyslieť. Evidentne často na dovolenky nechodí, chce niečo lacné a chce to vybaviť osobne. Tvoja rada nespĺňa ani jednu požiadavku. A aj keď to nenapísala, je jasné, že chce klasickú "pobytovku" na pláži, možno s nejakým výletom, čo Bubo iste nespĺňa.

markusrasford
23. apr 2024

@belllinka dobre. Som veľmi rad ze máš takú starosť o pani co chce ísť na dovolenku. A ešte viac ma teší ze aj to co som ja napísal ta dosť "rozhodilo" Jedna rada nauč sa rešpektovať aj názor iného.