Do Bulharska autobusom s 3,5 ročným a 16 mesiačným dieťaťom

julinkaz
9. jún 2014

Ahojte, mam moznost ist s deturencami k moru, ale busom. Je tu niekto kto s tym ma skusenosti? Myslim s takou dlhoy cestou s tak malymi drobcami🙂 dakujem za vsetky prispevky🙂

kaktusik007
9. jún 2014

@julinkaz boze...

ako dve veci:

1. chudatka tvoje deti
2. chudaci vsetci ostatni, ktori pojdu s tym autobusom s vami!!!!

Akoze prepac... ale toto je taaaaaak sebecke, s takto malymi detmi sa trepat autobusom tak daleko.... Ako k tomu pridu ostatni dovolenkari??? Zaplatia si dovolenku, a budu pocuvat 3/4 cesty plac tvojich deti??? A to ver ze pocuvat budu - pretoze detom to bude sakra dlho a proste ich fakt nezabavis!!!

Ako... toto sa stat mne, do konca zivota na ziaden kolektivny pobytovy zajazd nejdem. A to som matka dvoch malych deti.

221girl
9. jún 2014

Keď ono je to diskutabilné tá cesta,ja som šla do grécka (cca rovnaká vzdialenosť) Už aj 13hodín a už aj 31 :D ...čiže nemusí cestovka klamať ...ale stáva sa všeličo.

sabina1975
9. jún 2014

@julinkaz ja by som urcite nesla boli sme ale chalani mali 7 a 10 rokov cesta trvala 28 hodin!!!

babulka82
9. jún 2014

@julinkaz čo takto počkat radšej na nejaku last minute? ja nemam odvahu ist do tatier s deckami a mame to cca 3 hodky cesty 😀

seahorse27
10. jún 2014

Radsej by som priplatila za lietadlo. Pred 12 rokmi som sama cestovala busom do BG a teda mala som co robit, aby som to predychala. Cesta trvala 33 hodin, 2-3 dni som sa z toho spamatavala ja - dospely clovek, nie to este take male deti. A myslim, ze spolucestujuci tiez nebudu nadseni, ked deti budu plakat, zvracat, nedajboze sa to mladsie pokaka...Naozaj zalezi na tom, ake decka su, ty ich poznas, vies odhadnut ich limity...Ja osobne by som so svojou dcerou v 16 m. a ani v 3,5 roku busom nesla na taku dlhu cestu, ale to je moje dieta a moj nazor. Rozhodnut sa musis ty 🙂

sunshineka
10. jún 2014

co si sa zblaznila?NIKDY!este 3,5 rocny ok,ale so 16mesacnym?maj rozum a sucit s ostatnymi cestujucimi..nuz ale ja osobne by som s detmi busom na dovolenku nesla

reluska
10. jún 2014

my sme leteli do bg, ked mal syn 20 mes. a úprimne mi bolo ľúto spolucestujúcich... syn tam preplakal cca 1hodku tú druhú našťastie prespal... let trval 2h a fakt si neviem predstaviť ísť s takým drobcom busom ....

emma_932
10. jún 2014

uff..... v ziadnom pripade.......

gugu
10. jún 2014

@julinkaz Radšej našetri a choďte o rok letecky. My sme boli v Bulharsku autom (bez malých detí!) a tá cesta bola prííííííšerná aj pre dospelých. Budeš trpieť a to si neviem predstaviť tie deti.

julinkaz
autor
10. jún 2014

To sa fakt nenajde nejaka mamicka, ktora ma osobnu skusenost? Pretoze poucovania a kazania uz mam dost☹

eeffka
10. jún 2014

@julinkaz no asi nie kedze nikto so zdravym rozumom sa nepotrepe busom do BLG s tak malymi detmi. aj lietadlom je to o hubu, nie ze 20+ hod v buse

ivushqa
10. jún 2014

@julinkaz no čím to asi bude? 😨 žeby to doteraz ešte nikomu nenapadlo? 😝

alexanotbad
10. jún 2014

@julinkaz si dakovala na zaciatku za vsetky prispevky 😉

No zrejme ich je ako safranu....necuduj sa...pre mna je prekvapenie, ze niekto vobec rozmysla nad tym, ze by sa na taku cestu dal s 2 malymi detickami. Chapem, ze je super ist k moru, ale...

jonki
10. jún 2014

@julinkaz ked nie si ochotna akceptovat ze ludia nemusia mat nazor ktory sa ti bude pacit preco sa pytas?

nie nesla by som...neuzila by som si to...prvu polovicu dovolenky by som sa s manzelom a detmi zotavovala z cesty a druhu cast dovolenky by som bola na nervy z cesty spat....mam 3 a polrocne a 14 mesacne dieta...ani pre jednu z nich by to nebolo vhodne...nehovorim uz o tom ze aj voci ostatnym cestujucim to nie je velmi ohladuplne.

no a taka mamicka sa asi nenajde...lebo podla mna takyto vyber dovolenky je koledovanie si o problemy. Kto ma pozna vie ze nie som precitlivela hakliva mamka a detmi nezaobchadzam ako s cinskym porcelanom....ale toto teda fakt nie.

jonki
10. jún 2014

@221girl za 13 hodin do Grecka?

space1
10. jún 2014

@julinkaz bola som s touto kočkou , ktorú mám v profile , teraz má 18 , ale ked sme išli do Grécka tak mala 3,5 roka , hold nemohla som si dovoliť po rozvode nejak vyskakovať a ísť letecky , táto cesta vyšla výhodne , cesta trvala 17hod. no a navyše bola často chorá , takže som nemala čo riešiť ,išla som sama iba s ňou a 1 párom, bola som prekvapená cestovalo viac takých drobizgov v jej veku a detičky spali v uličke autobusu na karimatkách a tá cesta nejak uletela ani neviem ako 🙂 samozrejme že občas nejaké zaplakalo , ale včera sme boli v pizzerií a tie deti tak vrešťali , že sme nepočuli čo vravel ten druhý vedľa mňa , čiže ono je to aj o tom ako to ukočíruješ, ale s tým menším by som sa asi neodvážila ani ja , ale to je samozrejme na tebe 🙂

luciannka83
10. jún 2014

@julinkaz neber to v zlom, ale prvé čo ma napadlo je, že musíš byť riadne trafená keď toto chceš spraviť s takými malými deťmi. Ja by som rozhodne takto necestovala, musí to byť pre ne zabiják v takom teple a hlavne si neviem predstaviť ako ich v tom autobuse tak dlho zabavíš.

magic08
10. jún 2014

do bulharska by som nesla autobusom ani ja sama s muzom, nie este s detmi... len jeden jediny krat sme takto s muzom cestovali, ked sme este len randili a nikdy, nikdy viac... radsej doma na balkone ostanem, ako este raz ist na dovolenku autobusom... 😝

221girl
10. jún 2014

@jonki hej 🙂 na sr sme sli osobnym autom do komarna v buse sme boli len jedenasti,zastavky fakt kratucke boli po 10minut,ziadne komplikacie ,ptm sme v grecku v takej nazvyme to restauracii sedeli do piatej do rana aby sme neprisli v noci do letoviska :D

dominka11
10. jún 2014

nikdy 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonki
10. jún 2014

uz len pre pobavenie....hlaska po mojho mm: po ceste tam by som v Bulharsku tak tri roky pockal, pokial deti odrastu a mal by som kuraz sa vratit spat.

lenach
10. jún 2014

dnes som sla s pat masacnym z jedneho konca ba na druhy a bolo mi ho luto, ked na neho pieklo slnko polovicu cesty a lialo z neho. nevedela som sa dockat kedy dorazime, chudacik reval jak tur. klimu sme mali na najmensie zapnutu, tiez to nie je zdrave takze sa trapil... jednoznacne NIE. a presne ako niektora z bab pisala, chudaci cestujuci... nik ma nepresvedci o tom, ze male deticky ticho presedia 20 hodinovu cestu. treba skusit last minute- mnohokrat aj s letenkou to vyjde lacnejsie ako takyto vylet niekam

jurcaga
10. jún 2014

ahoj, moja sestra isla s 2r. a 5r. detmi busom do Bulharska.. doteraz ju za to obdivujem... 😉 mozem sa jej spytat a napisat ti viac, ze ako to dokazali!!!

niki101988
10. jún 2014

@julinkaz akože klobúk dolu, ja s dcérou jazdím autom raz za dva mesiace k našim na SK je to cesta cca 9 hodín necelých, ale malá už v polovici cesty ide vyskočiť z auta

marcelaaaa
10. jún 2014

fuha to je masker ist busom s detmi ...ja by som osobne neisla ale pockala az kym budu vecsie... kazdopadne je to na tvojom zvazeni

julinkaz
autor
10. jún 2014

@eeffka prepac, ale urazky si nechaj pre niekoho ineho >🙂

sasikas
10. jún 2014

@julinkaz ani zadarmo by som s tak malymi detmi autobusom nesla.... 😝 😝

julinkaz
autor
10. jún 2014

@jonki ja som chcela prispevky od ludi, ktori s tym skusenosti maju, staci si poriadne precitat zaciatok>🙂

julinkaz
autor
10. jún 2014

@jurcaga a v pohode to zvladli?