Dovolenka 2024 - Grécko

22. sep 2023

Ahojte, chceli by sme ist buduci rok do Grecka. Uz to viac ako tyzden pozeram (chceli by sme First moment), ale som stratena. Viete mi odporucit miesto v Grecku, kde nie je veterno (docitala som sa, ze kreta je veterna) a su tam pieskove plaze a ciste a pekne more? Urcite chceme ist cez cestovku. Rozpocet este nemame a sme 4 (deti budu mat 11 a 4a pol o rok v lete).
Dakujem 🙂

martinka13
22. sep 2023

Roky sme chodili na rôzne grécke ostrovy. Najviac na Rhodos. Kým boli deti malé. Teraz máme v podobnom veku ( o 2 roky staršie) a boli sme už druhý krát na Cypre. More tam sa nedá porovnať so žiadnym v Grécku. Neverím, že to píšem. Grécko je moja srdcovka, ale je to tak.... Na Rhodose sme boli najviac spokojni s Amadou Colossos

jarinka33
22. sep 2023

my sme boli naposledy na Olympskej Riviere a velmi sa nam pacilo 🙂 istotne tam pojdeme niekedy znovu. tiez sme sli cez cestovku a vobec nelutujeme, mali sme to bez starosti.

zuzinabila
22. sep 2023

@martinka13 na Cypre je v com lepsie?myslim more🙂

ajka10000
22. sep 2023

@martinka13 na cypre ste boli v akych hoteloch? Chceme ist na rok prvy krat na Cyprus,

autor
22. sep 2023

@martinka13 dakujem. Na severnom cypre sme boli tento rok. Velmi sa nam pacilo. Ano more bolo prekrasne. Ale chceme skusit nieco ine zas 🙂

autor
22. sep 2023

@jarinka33 napises mi aj konkretny rezost? Dakujem

jarinka33
22. sep 2023

Grand Platon hotel 🙂 Olympic Beach. skus si pozriet🙂

ankare
22. sep 2023

Východné pobrežie Rodosu je super.odporucam Tsambika a Lindos Beach.

autor
22. sep 2023

@jarinka33
@ankare dakujem. Pozriem

martinka13
22. sep 2023

@zuzinabila teplé od rána do noci, jemný piesok

martinka13
22. sep 2023

@ajka10000 Kaya Artemis a Concorde Luxury Resort ( tam sme si ale zaplatili rodinnú izbu so zdielanym bazénom, kde bolo super. V hlavnej časti niektorí frflali na izby)

ajka10000
22. sep 2023

@martinka13
dakujem idem pozriet.

autor
22. sep 2023

@ajka10000 my sme boli v limaku 🙂

lub77
22. sep 2023

My sme boli tento rok na Kose (2 rodiny, deti 10,5 a 8 rokov) a boli sme spokojní. Ostrov je menší, ale má atmosféru, čisté more a pieskové pláže. My sme boli v časti Marmari a tu more klesalo pozvoľna, takže aj deti si more užili. more ráno pokojné a popoludní vlny, ale veľmi mierne. Takže za nás spokojnosť. 🙂

zuzanaa239
22. sep 2023

Kréta je veterná, ale krásna,závisí veľmi od obdobia v ktorom pôjdete, my sme boli Lyttos beach, asi jeden deň boli väčšie vlny lebo fúkalo, ale kúpať sa dalo. Taktiež fúka aj na iných gréckych ostrovoch všetko je to o šťastí. Rhodos je tiež pekný, boli sme aj na Korfu, tam to bolo take asi najslabšie. Ak by ste mali možnosť pozrite si Lefkadu a ani tu Krétu nezavrhnite je ozaj nádherná.

ankare
22. sep 2023

@zuzanaa239 lefkada je nádherná, ale nie pre deti. More nie je pozvoľne a zvyknu tam byť vlny.

krisstinkaa
22. sep 2023

@lub77 my sme boli tento rok na Kose a z 8 dní nefukalo len dva dni a dva dni sme mali extrémny vietor aj vlny,tiež sme boli v Marmari,ale inak bolo úžasne,krásne more , teplé,aj mesto Kos je nádherne

klarusyk
22. sep 2023

juzny cyprus alebo rodos faliraky . cyprus by som povedala ze mal krajsiu ale aj teplejsiu vodu, no inak na oboch miestach bolo fakt moc krasne

marsmykkok
22. sep 2023

Ja podobne ako @lub77 spokojná s Kosom. Fúkalo len okolo obeda asi 2 dni trocha, inak bezvetrie. Na Peloponéze nám fúkalo viac. ale ten vietor v Grécku to je o šťastí fakt, možno zažijete úplne bezvetrie, možno bude len príjemne pofukovať, možno 5 dní bude fučať tak že Vám pôjde piesok do tváre. Ak vyslovene chcete istotu, tak veterno nie je na Južnom Cypre a je tam krásne more.

marsmykkok
22. sep 2023

@zuzanaa239 Korfu sa ti páčilo najmenej?

autor
22. sep 2023

Dakujem kocky. Nieco teda popozerame. My sme boli este pred kovidom na chalkidiki. Velmi sa nam pacilo. Len plaz nebola pieskova. V mori uz bol piesok. A tento rok plaz a more v limaku dali latku velmi vysoko. Ale chceli by sme grecko. Este pozriem juzny cyprus teda

zuzanaa239
22. sep 2023

@marsmykkok áno, my sme boli v oblasti Achavari a určite by som tam nešla, more bolo tradične krásne čisté, ale to bolo tak všetko, určite sú lepšie oblasti na Korfu.

ajka10000
22. sep 2023

boli ste spokojni v LIMAKU?

autor
22. sep 2023

@ajka10000 ano boli. Velmi 🙂

nika_23
22. sep 2023

My sme boli na Kose oblast Mastichari Beach koncom augusta a zac.septembra.Velmi sa nam pacilo.Deti ani nechceli ísť domov.More teple,pieskova plaz,plytky pozvolny vstup do mora.Aj fukalo,ale nebolo to nič hrozné.Mali sme výlet kde sme sa plavili na 3 ostrovy srverne od Kosu a na nich bolo more nádherne priezračné,tyrkysové.Isli sme cez cestovku AllInclusive.

msnesquik
22. sep 2023

Kalogria beach hotel, Peloponez, slovenski animatori, parada

autor
22. sep 2023

@msnesquik prosim ta a dalo sa vyjst aj z hotelu? Ze tam bola nejaka promenada alebo nieco podobne? Dakujem

diannas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diannas
22. sep 2023

Ten hotel Limak...dá sa aj ísť mimo neho. Nejaká promenáda, mesto, obchody. ?

autor
22. sep 2023

@diannas nie 🤷‍♀️ limak je cisto rezortova dovolenka. Okolo nic.. robia sa fakultativne vylety… ale okolo je len “pole”