Dovolenka Belek, Turecko

ivasteva
7. apr 2022

Ahojte, zvažujeme hotel Pine Beach Belek v Turecku cez hydrotour. Zaujima ma, tie ktoré ste tam boli, či ste boli spokojné. Ako je to s priezračnosťou a čistotou mora, dá sa vidieť na dno a oplatí sa šnorchlovat? Poprípade poraďte hotely v Turecku, kde ste boli spokojné. Máme 2 deti (5 a. 3). Chceme čisté, priezračné more, piesočnatu pláž, čo najviac atrakcií pre deti(ihrisko,detský bazén s toboganom,šmykľavkou...).ďakujem krásne. 🙂

veronikahuli
8. apr 2022

Pre deti je najlepsia oblasť Side, a pozerať hotel s recenziami nad 90%. V Turecku priezračné more nenájdete keďže je tam piesok, mne sa nepacilo ako vyplavovalo zaburiny ktoré smrdeli. Boli sme 2x v Turecku a pre mňa to boli vyhodené peniaze 🤷🏻‍♀️

kitycat
8. apr 2022

Ja som bola opacnym smerom ako je Belek, v Kemeri Hotel Boran Mare. Ubytovanie v minivilkach. Ciste more, do mora mali naukladane aj vaky s pieskom pre lepsi vstup. Personal kmital a stale upratoval. Maju aj bazen aj detsky bazen aj par mensich toboganov. Chcem tam ist aj tento rok.

mumlicek7
13. apr 2022

@veronikahuli Prosím vás keby ste si mali vybrať medzi tureckom a Tuniskom čo by bolo pre vás lepšie nakoľko ste už boli v Turecku a teploty boli aké?

veronikahuli
15. apr 2022

@mumlicek7 Tunis určite nie, službami sa Turecku určite nevyrovná. Ak by som mala ísť do Turecka este raz, urcite niekedy koncom maja, donkonca augusta, potom su tam uz strasne horúcavy. Bola som v auguste a 45 stupňov jak nič a v septembri bolo tiež este poriadne horúco 🙂

janka95
19. feb 2023

Boli ste nakoniec? 🙂