Dovolenka na Mallorce

lucioska
23. apr 2024

Ahojte, rozmýšľame nad dovolenkou na Mallorce. Viete mi poradiť nejaké ubytovanie, bolo by super keby niečo lacnejšie. Chceli by sme ísť dve rodiny ( dokopy 4 dospelí a 6 deti). Vopred vám ďakujem za tipy.

guudy
23. apr 2024

@lucioska nepises vek deti, nepises termin, nepises dlzku dovolenky, nepises typ ubytovanie, nepises rozpocet. Takze sa ti neda odpovedat na otazku.

kiki68
23. apr 2024

Nechcete si tam napr nieco prenajat v takom pocte ludi? My sme boli zaciatok septembra a teda mali sme Hotel na 7 dni za 500 eur za izbu myslim, plna penzia.

malinka158
23. apr 2024

@kiki68 ahoj, v akom hoteli ste boli? Ja som pozerala na september a ceny vsetko od 700 eur a vyssie a to iba na 5 noci bez jedla

mila23
23. apr 2024

@lucioska tazko sa radi ked nepises vek deti, termin kedy chcete ist a vase preferencie...ci staci ze lacne? malorka nie je lacna, tiez som ju pozerala...ale zalezi ci idete v sezone alebo mimo
ja som nasla ubytko na tyzden v juli pre 4-och cca 2400 eur - hotel s polpenziou (ano,viem,ze stred sezony)
@kiki68 7 dni za 500eur? bud to bolo davno alebo isli ceny hore...alebo bol hotel niekde mimo hlavnych miest

wiwi28
23. apr 2024

My ideme teraz tretí rok po sebe, milujeme to tam. Ja vždy všetko riešim po vlastnej osi. Úprimne, tie najlepšie a cenovo dostupné ubytká sú fuč už v januári. Ale stále sa dá nájsť. Za mňa určite odporúčam prenajať auto/ autá a pobehať aj po ostrove. My máme vždy auto a Malorka je taká malá, že za 45 minút sme z Palmy v Can Picaford na druhej strane ostrova. To mesto nám učarovalo. Blízko k horám, krásna pláž, úžasný ľudia. Bývame vždy v apartmáne a sami si varíme. Pre malé deti je to super, more plytké, teplé zväčša pokojné. Syn sa už od minulého roka teší kedy zas ideme. Uf, ešte tak počkať do Septembra. 14 dní v apartmán hoteli s bazénom 1450€ + letenky dokopy (dúfam, že zoženiem) 400€ pre 3 a auto rátam do 250€. Minulý rok sme dostali nečakane Lexus a platili sme ako za Hunday..štastie.

familytravel
23. apr 2024

Máte už letenky? Ak áno, viem doporučiť cenovo prijateľné ubytko. Napíšte mi správu a termín a vek detí.

mila23
23. apr 2024

@familytravel aj mna by potesil typ na ubytko....termin 3.julovy tyzden, deti 10 a 12. dakujem

kiki68
23. apr 2024

@mila23 Ja neviem ci tam nebola nejaka zlava extra. Lebo viem, ze to bolo super tou cenou.

kiki68
23. apr 2024

Za auto sme my platili nejako do 600eur, museli sme may vacsie skrz kufre z letiska a naspat. Potom uz sme pendlovali kade tade

lucioska
autor
28. apr 2024

@wiwi28 a kde ste boli ubytovaní?

lucioska
autor
28. apr 2024

@guudy deti su vo vekoch 4,5,6,7,11,14. Termin by sme chceli podla leteniek v auguste, a najlacnejsie to tak vychadza asi od 10. Do 20.8. Typ ubytovania mne by stacil aj apartman, ranajky v cene by boli fajn, ale mne by to neprekazalo keby aj bez stravy, ale ta druha rodina sa nechce o nic starat takze bude to o to narocnejsie sa zosuladit...Ako keby bol aj hotel lacnejsi tak som za. A co sa tyka rozpoctu, tak sme chceli co najlacnejsie, aj ked viem,ze Malorka lacna nie je, ale dnes uz asi nikde lacne nie je....Do 3000 eur pochybujem, ze nieco najdeme....

guudy
28. apr 2024

@lucioska ahoj, pozrite si booking, ale skor asi airbnb. Na tak vela ludi mate velmi nizky rozpocet. Najkrajsie oblasti su okolo Playa de Muro a Cala Millor. Konkretne ti poradit za tychto podmienok ale neviem.

familytravel
28. apr 2024

@lucioska hľadáte do 3000 EUR na jednu rodinu? Alebo pre obidve rodiny dohromady?

familytravel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
familytravel
28. apr 2024

S týmito apartmánmi mám dobré skúsenosti: https://bit.ly/3w9jFH1
Sú hneď pri mori, v peknom stredisku Cala Millor, ktoré je vhodné pre rodiny s deťmi. A pláž je tam naozaj krásna.

because
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
because
28. apr 2024

viete mi povedať kde si prenajímate auto,prip.nejake typy?
@wiwi28

lucioska
autor
28. apr 2024

@familytravel pre jednu rodinu

kiki68
29. apr 2024

@because my sme prenajali pod / sunnycars , ale realne to bolo pod avis . Platili sme 600 eur na tyzden aj s detskou autosedackou. A to sme Nelson nejakych 200 eur zlavu od sunnycars

kiki68
29. apr 2024

@lucioska pozri si booking.com, my sme tam nasli nas hotel v -50% zlave. Mali sme dve izby. Tiez sa orientuj podla polohy a ostrove, my sme nechceli naveternu stranu skrz to, ze zac septembra uz nie je take teple pocasie. Aspon my sme mali max 26 stupnov, ale skor tak 24

lucioska
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
familytravel
2. máj 2024

@lucioska máte správu