Dovolenka na Slovensku. Kam ísť za dobrú cenu?

sonickag
3. máj 2010

kam chodite tu na slovensku na dovolenku??poznate neaku chatu ktora je za dbru cenu??? 😉 😉 😉

anib
11. jún 2010

som rada, vela som kukala a toto bolo fakt dobre, ze vraj tam maju za tym penzionom aj muflony-zive zvieratka,Bibi bude nadsena a este zbehneme aj na nakupy do Targu 🙂

tinka19
14. jún 2010

Ten Fatrapark vyzerá fakt dobre..už sme si tam aj rezervovali letnú dovolenku. Dík za super typ. 😉

anib
17. jún 2010

ahojte, tak my sme prave tu, je tu ozaj krasne, pri penzione je aj vonku detske ihrisko, posedenie, da sa tu aj opekat,grilovat, sme v lese, krasne prostredie, navôkol chaty, stromy, pokoj, a okrem toho je tu aj jazero,cistucke,dnes sa v nom aj kupali, opalovali,daju sa pozicat bicykle, behat, tarzania - lezenie,atd proste kopa moznosti, a v sobotu sa chystame do Polska... takze vrelo odporucam 😉

susika
20. jún 2010
tinka19
21. jún 2010

susika....tusim to co si nasla ty je velmi blizko tamtoho, ale ja som mala na mysli tento http://www.apartmanyfatrapark.sk/

anib
22. jún 2010

ahojte, myslim,ze to je jedno,ktory,my sme boli v 1,su vedla seba asi 50m vzdialene,mozno ten isty majitel

chovancova27
24. jún 2010

http://www.ubytujsa.sk/sk/ubytovanie/lubina/uby...

Penzionik s bazenom a s ihriskom pre detičky... 12€/osoba/noc🙂

martinka8080
23. okt 2010

my uz asi 5 rokoch chodime do penzionu Reitmayer vo Vysokych Tatrach ( www.reitmayer.sk ) beriem tam celu rodinu, penzion je velmi pekny a cisty, cenu su prijatelne, ranajky vynikajuce formou svedskych stolov. co sa tyka obsluhy tak su tiez velmi mily a ochotny, citis sa ako doma, dokonca maju aj maleho psika Nikitu. doporucujem pri navsteve tatier s detmi a prajem pekny vylet 🙂

kvietok23
25. okt 2010

odporucam villa betula na liptove 🙂

patka6
26. apr 2012

@sunny1 ahoj, vy ste boli minule leto v penzione aurora? a pacilo sa? lebo celkom sa mi to pozdava 🙂 mame 1 rocnu dcerku, maju k dispozicii aj postielku alebo nieco take? vy ste tam boli aj s babom? myslite ze je to aj pre deti vhodne ubytko? dakujem krasne 🙂

sunny1
3. máj 2012

@patka6 Ano, boli sme tam v lete 2010, to mal nas maly 15 mesiacov. Boli sme s ubytovanim naozaj velmi spokojni 🙂 Maju tam k dispozicii aj detsku postielku, dokonca sme za jej pouzivanie ani nic nedoplacali. Pani majitelka je velmi velmi mila a ochotna, kazdy den sa nas pytala, ci nieco nepotrebujeme. Malemu pozicala hracky , loptu a mali tam na dvore aj trampolinu. Dokonca upozornila ostatnych ubytovanych, ze mame male dieta, aby brali na to ohlad v nocnych hodinach (co sa neskor ukazalo uplne zbytocne, pretoze siroko-daleko sme boli najhlucnejsi my, resp. nas krpec 😀 ) Neviem, ci sa tam odvtedy nieco nezmenilo, ale za nas urcite toto ubytko mozem vrelo odporucat 😉

1lussy1
29. máj 2012

ahojte a neviete o nejakej chate najlepšie s bazenom?

szdan
29. máj 2012

Neboli ste niektorá z Vás ubytované v private Marta v Lúčkach, prípadne v susednom penzióne Lúčky. Fotky majú celkom fajn i ceny v pohode. Nemáte niektorá osobnú skúsenosť?

chalupaukubika
19. jún 2012

ZĽAVA ubytovanie 8 až 24%: do konca roka 2012.
Chalupa u Kubíka, Mala Fatra, Belá- Kubíková. Exkluzívna štýlová rezidencia-vila na vidieku, v tichom prekrásnom prostredí, celoročné využitie pre oddych, relax. Atmosféru spríjemňuje žblnkot horského potôčika. Nadštandardné ubytovanie, parkovanie-prístrešok pre autá. Trávnik, detské ihrisko: hojdačky, pieskovisko, posedenie pri ohnisku, altánok: krb s roštom na opekanie.
Kapacita: 10-34 osôb.
Na požiadanie zašlem: predbežnú rezerváciu-kalkuláciu, cenník.

Kontakt: +421 902 208 242
chalupaukubika@gmail.com
chalupaukubika@azet.sk
www.chalupaukubika.webnode.sk

DOPLNKOVÉ SLUŽBY:
Pečené prasiatko, nápojový lístok, obložené misy.
Výčap: pivo 10, 12:
Nápoje: KOFOLA VINEA.

Prízemie:
Sauna, Slovenská izba-posedenie:26 osôb, vyčap, biliard, TV.
Zimná záhrada-posedenie:12 osôb, stolový futbal
Športová miestnosť-posedenie:6 osôb, pingpongový stôl, lopty, hry.
Poschodie:
Kuchyňa s jedálnym kutom, barom a obývacou miestnosťou s krbom TV,
satelit, DVD.
Posedenie: pre 26 osôb, izby 2 posteľová + 2 prístelky, izba 2 posteľová +2 prístelky
Podkrovie:
Izby: 2-3 posteľová + 2 prístelky, 2-3 posteľová + 2 prístelky, 8 posteľová +2 prístelky,
detská izba 4 poschodové postele + 1 posteľ + 1-3 prístelky

majka_
23. júl 2012

Takisto mozem vrelo odporucit penzion aurora v Demanovskej Doline - www.aurorajasna.sk
My sme tam boli uz druhe leto a urcite prideme zas. Velmi sa nam pacilo! Velmi prijemna a ochotna pani domaca, vsade cisto ako zo skatulky.Mali sme utulny apartman s balkonom, vlastnou kuchynkou, kupelkou a WC. Na dvore trampolina a "posed" s hrackami pre deti a to vsetko pri sumeni horskej riecky 🙂

dokina
10. sep 2012

My sme boli teraz na dovolenke na Liptove s 15mesacnym drobcom. Velmi sa nam pacilo. Cenovo prijatelne ubytovanie v Jurike /penzion/ a vylety do okolia. Cestou domov sme sa zastavili v Prybiline /muzeum slovenskej dediny/ a stravili sme tam pol dna, ale kludne aj na cely. Da sa tam najest za super ceny, ale necakajte luxusnu restauraciu. Zvieratka, kamienky /keby neboli po ceste kamienky, nas maly by asi umrel od nudy🙂/, hojdacky, vlacik /sice staticky, ale vo vnutri mal veeela kamienkov/, krasna priroda a priznavame, drevenice sme vsetky ani nestihli kuknut.

psotka
14. máj 2014

dievčatá poradte ubytovanie v Slovenskom raji -- nejakú šikovnú chatu alebo penzion,, chceli by sme chodit na túry, večer opekačku pri ohníku, cez den rýchle obedové menu v blízkosti -))) pre 3 osoby -)))

1tomasko
13. júl 2014

bola som v penzione pohoda vo velkej lomnici priamo pod tatrami len 10 min. vlacikom a uz si v tatrach skvela cena tiche prostredie vyhrievany bazen voda ma 30 stupnov a sauna bez doplatku vrelo odporucam a este atrakcie pre decka a vonkajsie posedenie www.penzionpohoda.sk

stanislavao
13. júl 2014

@sonickag www.zlavomat.sk - najdete pekne miesta, super stravu za uzasne ceny.

andulam
13. júl 2014

@psotka http://rancutrapera.sk ,boli sme tam velmi spokojni🙂

andulam
13. júl 2014

@psotka hups az teraz som si vsimla,ze si pisala v maji 😀

molen2
19. aug 2014

Aj keď je koniec dovolenkového a prázdninového dávam do pozornosti ubytovanie na 3 chatách s rôznou kapacitou v oblasti Javorníkov (okr. Púchov) na moravsko-slovenskej hranici. K dispozícii stolný futbal, stolný tenis, šípky, basketbalový kôš, volejbalové ihrisko, preliezky a hojdačky pre deti, vonkajší gril, posedenie , kotlík na guláš....nenáročná turistika po okolí. viac info na www.chatabartek.sk alebo www.chataluna.info

rodinnevikendy2
6. sep 2014

INDIÁNSKY SPLAV PRE RODINY S DEŤMI
pozývame 🙂 🙂 🙂
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

svetluska82
6. sep 2014

Pokrzváč Chata KAtka na Orave. Perfektne romanitcke prostredie a super drevenicka 🙂 Super majitelia. My chodime tam velmi radi. Cena v pohode ....

buba1993
6. sep 2014

Ja nedám dopustiť na Liptovský Ján a Kováčovú. Aj Zuberec je super. 😎

nicearty
8. dec 2014

AHOjte ponukam na predaj vikendovy pobyt v terchovej v penzione vrsky s ubytovanim v najtichsej casti hotela, idealne pre rodiny s detmi v termine 12.-14.12.2014, s polpenziou, v cene su aj kacacie hody, exkurzia do pivovaru vrsky s darcekom a malym obcerstvenim, moznost tur v krasnom prostredi, v cene polovicna cena do aquaparku, je tam prekrasne.

alusha
8. feb 2015

@1tomasko ten penzion pohoda ako vychadza cenovo? nemaju na stranke uvedene

1tomasko
8. feb 2015

@alusha penzion pohoda ma dobre ceny treba sa dohodnut s majitelom tel.0948377199.

rodinnevikendy2
10. feb 2015

ZVIERATKOVO

https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

SRDEČNE POZÝVAME NA RODINNÝ POBYT S BABYPLÁVANÍM DETÍ A ROZPRÁVKOVÝM PROGRAMOM NA ZVIERACEJ FARME 🙂

9157247187
26. máj 2015

My sme boli tutok a boli sme spokojní. Tatry klasika - nesklamali, plus sme boli tento rok aj v tom huricane factory, čo bolo super, volný pád nezažiješ každý deň 😀

http://hotelslovan.sk/dovolenka-v-tatrach-s-det...