Dovolenka Tunisko

13. apr 2024

Zdravim, ma niekto skusenosti z dovolenkou v Tunisku? Ceny mi pridu prilis lacne cez CK a vsetko je to all incisive. Presnejsie Tunisko pevnina. Recenzie na tie hotely ktore ponuka cestovka su vselijake. Pre niekoho kazastrofa a pre niekoho zas super. Planujeme ist v juny. Dakujem za kazdu skusenost.

veronka1996
13. apr 2024

Bola som pri Monastire (hotel Caribbean World) a na Djerbe. Tunisko je destinácia pre menej náročných, ale ja som bola spokojná. Hlavne strava (mali sme v oboch prípadoch all inclusive) bola veľmi dobrá, lepšia ako v Grécku. Bola som pozrieť aj mestá Sousse a Monastir - stoja za pochodenie, akurát sa treba pripraviť na typické arabské móresy (divoká doprava, hluk, neporiadok), ale dobre sa tam nakupuje.

autor
13. apr 2024

@veronka1996 a je to vhodne pre deti? Mama skoro 3 rocneho syna

jaja20
13. apr 2024

Bola som takisto v Monastire a na Djerbe,pre malé dieťa odporúčam skôr Mahdiu alebo tú Djerbu. Krásne pláže a pozvoľný vstup do mora. Ja pred každou dovolenkou čítam najnovšie recenzie na Invii, najlepšie aj s reálnymi fotkami.
Cenovo je to naozaj super,aj keď nie každému vyhovuje mentalita ľudí v týchto krajinách.

veronka1996
13. apr 2024

Tie dva rezorty, kde som bola, sú určite vhodné aj pre malé deti. Boli tam najmä rodiny s deťmi.

daniela2202
13. apr 2024

Jedine more ... inak 👎👎👎

drobcek8
16. apr 2024

Ahoj, v Tunisku som síce ešte nebola, ale čo poznám dosť ľudí, ktorí tam boli, tak povedali, že raz a nikdy viac 🙈