Dovolenka v Bulharsku s deťmi

janet24
23. mar 2012

Ahojte mate niekto skusenosti s dovolenkou v Bulharsku s detmi ?Potrebujem poradit destinaciu vhodnu pre male deticky nejaky privat blizko mora a piesocnu plaz.Vdaka

mizu89
26. júl 2017

ahojte kto ma skusenosti s hotelom mercur na slnecnom pobrezi popripade aka je plaz a ako rusno.

kikakama
27. júl 2017

ahojte boli ste niekto v aparthoteli Olymp Sv. Vlas?
Ako je to s nákupom potravín vo Sv. Vlase, vďaka za každé info o uvedenom stredisku.

jarka52
16. aug 2017

Bližšie informácie video o OBZOR BEACH REZORTE:

https://www.youtube.com/watch?v=KFCoQdqbIFI

Bližšie informácie na email: mamina42@azet.sk

bulharkaneli
17. aug 2017

@mizu89 rušnejšia lokalita ako Sl.pobrežie asi v Bg nie je.
preto neodporučam pre dovolenku s deťmi

bulharkaneli
17. aug 2017

ešte ak si pozriete Obzor apartmany Galeria alebo Obzorbeach -kto tam raz prišiel už neskúša s deťmi inde.
volne apt su už od 19 .8. na 7 alebo 10-či 12 noci
Ceny su od 10-12 eur/osoba noc v závislosti od typu apartmánu a výhľadu. Konkrétne info môžem poslať do správy

diorka
5. okt 2017

Baby, oplati sa ist do Bulharska cca. od polky juna? Nebol niekto, ze ake je v tom case pocasie? Dakujem

bulharkaneli
9. okt 2017

Ano, byva teplo a malo ludi na plaži-pre deti idealne

mirkapo
9. okt 2017

ja by som s detmi v juni do BG neisla, voda nie je az taka tepla, ja osobne mam rada pri mori teplo, nebat sa ze prechladnem a po tohto rocnych skusenostiach, to pocasie ani koncom juna nebolo nic moc..

bulharkaneli
10. okt 2017

ale tento rok v juli zase počasie bolo najhoršie z celého leta 🙂 bud pršalo alebo fukalo silno a boli vlni - konec jula 43 stupnov ani sme navylezli z domu- iba na klime, tak si nevyberiete...už sa tak meni počasie, že sa neda isť na istotu. začiatkom augusta zase vlni a take ,že sa do 10.8. nedalo kupať v mori. Preto pre mňa najlepši čas bol od 16 do 30 juna.alebo potom po 10.8. Stred leta absolutne nedoporučujem pre deti.

mirkapo
10. okt 2017

@bulharkaneli zalezi kde, my sme boli koncom jula, zaciatok augusta a jeden den sme mali taky ze sa nedalo kupat, inac bolo super.. a pre mna je fajn vyjst si vecer aj s detmi bez rozmyslania ci mam mikinu alebo nie.
je pravda ze to pocasie uz nieje stabilne ako inokedy, ale zase aj sluzby su cez sezonu lepsie.

poleva
10. okt 2017

@bulharkaneli 43 stupnov v bulharsku ? pochybujem....

bulharkaneli
11. okt 2017

veru tak nepôjdete bosou nohou po piesku a pokiaľ nemate izbu na pláži priamo- tak nedôjdete s deťmi ani na pláž tak tam páli 🙂
potom môžete byt v takom počasi na pláži iba skoro rano do 10 30 a potom až po 17 hod.

diorka
13. okt 2017

@bulharkaneli ahoj, prosim ta, ty zijes v Bulharsku?

poleva
14. okt 2017

39 je v turecku a v bulharsku sme boli a nad 40 nebolo nikdy a ani do 40 uplne príjemne a boli sme trikrat aj v juli aj v auguste

bulharkaneli
14. okt 2017

@diorka ja pochadzam z Bulharska a žijem v Bg cca 70-80 dni v roku

poleva
14. okt 2017

Ak je niekde ozaj ze hitz tak je to turecko toto leto tam bolo 39..V bulharsku je uplne v pohode ..

jarka52
8. jan 2018

Ahojte cestovatelia 😉. Este len zacal Novy rok 2018 a uz sa mi ozyvaju znami, ktorym sa pacilo v Obzore po minule roky. Mame apartmany priamo pri plazi v resorte Obzor beach resort. Druhu polku jula 2018 uz mame obsadene. Preto ak mate niektori zaujem - ozvite sa mi cim skor na : mamina42@azet.sk

milagrosss20
9. jan 2018

@bulharkaneli dobrý deň mohli by ste poslať viac informácií? Mam 2 deti 3 q 4r a chceme ísť do Bulharska. Ďakujem

milagrosss20
9. jan 2018

@jarka52 Dobre deň môžem sa opýtať čo by stálo 10 noci niekedy koniec júla a začiatok augusta? Ďakujem

jarka52
9. jan 2018

@milagrosss20 dobry den. Cena je podla poctu osob. Volne mame od 29.7. Az - zatial cely august. Napiste mi na mail : mamina42@azet.sk Poslem Vam info,fotky, ...

tinule
14. jan 2018

Nam sa na slnecnom paci najviac, ale pozor, len na severnej strane, toto leto ideme do hotelu Blue Bay, je uplne na zaciatku promenady, to znamena ziadny ruch, tichucko, ak chceme ist do centra diania, 10 minut po promenade a sme tam. Okrem toho v blizkosti je hotel Helena resort, Viktoria, Majestic...je to taka akoby sukromna promenada pozdlz tychto drahych hotelov, nesmu tam ani tie motorove kolobezky a plaze su kazdy den upravene a odpadky vyzbierane. Neda sa to ani porovnat s juznou stranou. Ked sme boli 1 krat a isli sme sa prejst po promenade az na druhu stranu, boli sme zhrozeni ale na severnu nedam dopustit.

bianka153
15. jan 2018

@jarka52 zaujimaju ma cenove ponuky.2 dospely.1 dieta 8 rokov.tecky sice.dakujem

bianka153
15. jan 2018

@tinule dobry den.na slnecnom sme este neboli.ale tohto roku rozmyslame.zaujima ma ako to je s miestami na lezenie.pozeram vsade pozdlz plaze same platene slnecniky a iba po krajoch 7 km plaze volne miestabez lehatok a slnecnikov.najde sa niekde medzi nimi nieco kde sa clovek ze zlozit alebo za nimi.v primorsky sme trocha presli a bola volna zona.dakujem za odpoved

tinule
15. jan 2018

@bianka153 prave tento hotel Blue Bay je na plazi kde sa neplati, je to ta krajna strana ako pisete. Ale inak som tam na severnej strane volnu zonu nevidela. Da sa lezat v tych platenych za poslednymi lehatkami.

bulharkaneli
12. feb 2018

@milagrosss20 ahoj zaleži od loklaity Byala je lacnejšia a kludnejšia-tam su ceny od 40 eur/noc za rodinu (teda celý apartman)-2 izby-spalňa a obyvačka s kuchynkou,bazen parkovanie. Apartmany priamo na plaži su v Byala od okolo 55 eur/noc a Obzor sa hybe od 60-65 eur/noc za apartmán v zavislosti od veľkosti ap. polohy v meste a vyhladu.
zaleži samozrejme od terminu. V 0bzore mame aj studia -pre 3 osoby 45 eur /noc pre 4os.-52 eur/noc -vzdialenosť tam je cca 400 m od pláže.Jun a september su velmi lacne a jul a august su drahšie.Možne su zľavy za skoru rezervaciu do 1.3 a tiež za dlhši pobyt-na 10 a viac noci. V pripade zaujimu napište mi Vaš cenový limit a termin a najdemVám niečo vhodne.
Viem len že jul mame už skoro všade obsadený.

milagrosss20
12. feb 2018

@bulharkaneli písala som vám správu.

bulharkaneli
12. feb 2018

@milagrosss20 ja tiež 🙂

jarka52
25. apr 2018

Ahojte rodinky, ak ešte nie ste rozhodnutí pre stredisko, tak Vám môžem poradiť vhodné pre rodiny s deťmi blízučko pláže.

sjusiquatro
30. apr 2018

@jarka52 poradte ;)

sjusiquatro
30. apr 2018

Zienky asi slnecne tento rok len neviem este hotel ;) kto sa prida