Dovolenka v cestovke na splátky

ollynka
25. júl 2018

Zaujímalo by ma či ste mali niekto dovolenku na splátky cez CK a akým spôsobom to funguje? Preplatím veľa na splátkach? Len ma to zaujíma. Napr. dovolenka pri mori cca 700,- eur

kengurica
25. júl 2018

Radsej si teraz zacni setrit a chod na dovolenku buduci rok. Budes to mat bez stresu, nepreplatis nic.

sissy27
25. júl 2018

@ollynka presné podmienky ti povedia v cestovke, v ktorej to ponúkajú. Ale predpokladám, že splátky budú cez ďalšiu spoločnosť, napr. homecredit, cetelem...
A nič v zlom, pochopím chladničku alebo pračku na splátky, predsa je to len niečo, čo slúži roky a je to aj naozaj potrebné k životu, ale dovolenku vieš jeden rok oželieť (alebo ísť na lacnejšiu) a našetriť si na ďalší.

beky1813
25. júl 2018

Vacsinou preplatis, kolko, to ti tu nik nepovie. Zisti si v cestovke. Len ako budes riesit ostatne vydavky priamo na mieste, ked si dovolenku musis zobrat na splatky?

babulina
25. júl 2018

Aky ma zmysel ist na dovolenku, ktora je na splatky? toto nikdy nepochopim. Ved ak nemam na to prostriedky tak idem na vyletiky v okoli bydliska, zabavit sa aj doma alebo naozaj nasetrit a ist o rok/dva/tri

bosorkabb
25. júl 2018

Isto preplatis. Lebo to cestovka len ponúka ale servis zabezpečuje home Credit, cetelem alebo quatro (možno aj iné ale tie ma teraz nenapadnu).
Ja som doteraz netušila že niečo ako dovolenka na splátky existuje.

dominika6
25. júl 2018

cestovka,ktorú si vyberieš ti povie viac ako matky na koníku

nelinka888
25. júl 2018

Hej ja som tiež toho názoru, že radšej už kašlite tento rok na dovolenku, naštrite si na budúci a budete to mať lepšie. Isto sa to bude preplácať, inak by sa to tým cestovkám neoplatilo, to ako keby ti banka dala pôžičku "zadarmo"

monika2101
25. júl 2018

nechapem tiez toto 🙈my sme na dovolenku ( Maledivy) setrili rok a dockala som sa 🙂 teraz setrim na Dubaj v januari 🙂 radsej do pokladnicky ako davat este o 70% viacej nejakej splat. spolocnosti 🙂 toť moj nazor 🙂

ale niektorí si beru pozicky na dovolenku len aby ukazali ze tam boli 🤣🤣🤣🤣 choreee 🙂 HAWK

monika2101
25. júl 2018

tym KTORI som nemyslel pravdaze Teba/Vas 🙂 aby ste to nepochopili zle 🙂 pekny den 🙂

bosorkabb
25. júl 2018

@monika2101 koľko ťa stali Maledivy?

evittam
25. júl 2018

@beky1813 Ja len nechapem na co ľudia riešia este aj dovolenku na splátky?! Boaaaa ked na to nemam tak nemám. Sa prikryvam takou perinou na aku mam. A nie,ze aha sused bol tak idem aj ja a potom plačem nad splatkami a preplatenim.

evittam
25. júl 2018

@monika2101 No ved o tom to je-aha Fero bol poďme aj my a potom rok-dva na suchych rožkoch....

monika2101
25. júl 2018

@bosorkabb 4000€ 🙃🙈😁

monika2101
25. júl 2018

@evittam presne toto som mala na mysli 🙈🙈🙈 pane boze ked raz nato nemam tak nejdem nikde ✌🏼

ibrunova
25. júl 2018

Ale ak už chceš, tak by som si zistila v mojej banke, či náhodou nemám predschválený úver a riešila by som to tak, ale aj tak to preplatíš vždy..

kikina84
25. júl 2018

@ollynka my si tsk kupujeme cez inviu..ale my vyberame vzdy v decembri na leto..vymakneme dobre rezorty a deti mame zdarma..vyberies si zajazd zaplatis rezervacny poplatok od 20 do 60€ a dovolenku doplatis najneskor mesiac pred odchodom..cize ked v decembri vyberies dovolenku na jul tak do konca juna musi byt zaplatena cela..je len na tebe v akej sume mesacne vlozis..a nic nepreplacas..zaplatis len sumu zajazdu aj ten poplatok sa normalne odratava zo sumy celkovej..

bibyke
25. júl 2018

To este nic dovolenka na splatky ,ale ked si uz niekto berie pozicku na svadbu alebo na plastiku..😅

bosorkabb
25. júl 2018

@monika2101 aj som si myslela. Premýšľam budúci rok. Musím popozerať.

monika2101
25. júl 2018

@bosorkabb odporucam 👍🏼🔝😍

stankadu
25. júl 2018

@ollynka my sme si kúpili first moment v januáry a splácali sme. Nepreplatili sme nič, nešlo to cez žiadnu spoločnosť, ale priamo cestovke. Ale to závisí na CK, ked chceš ísť teraz na dovolenku a potom budeš splácať, tak to asi pôjde cez nejakú spoločnosť.

hettinka
26. júl 2018

@ollynka dovolenku by som na splátky určite nekupovala, idem len vtedy, ked na to máme ... ked nemáme, sú podstatnejšie veci, ako more.

Pri FM sa bežne neplatí celá suma naraz, ale len polovica a zvyšok trebárs do 30.4. ... ale to neberiem ako "splátky", kedže v čase odjazdu je to dávno zaplatené.

eliska13
26. júl 2018

@ollynka tam Ti to vyrátajú preplatis, ale nie veľa.Musis priniesť papier s potvrdeným prijmom.
Susedia tak išli práve dostávali dom, ale syn bol veľmi chorý stále kašeľ, zápaly priedušiek a nemali hotovost

hettinka
26. júl 2018

@eliska13 myslím, že alergie je lepšie riešiť mimosezónnou dovolenkou na jar, vtedy zo je aj oveľa lacnejšie. My sme boli štyria takto na minidovolenke za 500€ v hoteli, ktorý by nás v lete vyšiel 4x toľko.

eliska13
27. júl 2018

@hettinka áno, ale chceli sa aj kúpať a celkovo boli unavení stavbou, sťahovaním synov chorobami

ollynka
autor
28. júl 2018

@stankadu cez akú cestovku ste išli?

jana_eyre
28. júl 2018

@hettinka praveze nam alergologicka doporucovala ist v hlavnej alergickej sezone s detmi uplne prec.. najlepsie k moru, ak nie tam tak do hor.. vychadza nam uz len na hory, pri mori sme boli v juni.. ale to len tak mimochodom, nechcem menit temu..

hettinka
29. júl 2018

@jana_eyre závisí od toho, na čo človek je alergicky. Ja mám napr. roztoče, najhoršie v zime a na jar.

jana_eyre
29. júl 2018

@hettinka no ved prave, takze tazko radit kedy je pre koho lepsie ist prec.. 😉 moj syn je aj na roztoce, aj na palinu a radila skor ist prec ked kvitne, roztoce su celorocne..

stankadu
30. júl 2018

Isli sme cez satur