Dovolenka v Taliansku pri mori v auguste

18. jún 2022

Ahojte, rada by som poznala vase skusenosti, ktore ste boli v auguste v Taliansku pri mori. Kvoli pracovnym povinnostiam musime ist na dovolenku v auguste. Planujeme sever Talianska, este nevieme presne kam, chceme nieco cez booking a dopravit sa tam autom. Doteraz sme boli vzdy v juli, lebo sme mali zafixovane, ze v auguste ma skoro cele Taliansko dovolenku a vsetci Taliani idu k moru a plaze su preplnene a vsade je vela ludi. Rada by som teda poznala Vase skusenosti s dovolenkou v Taliansku v tomto mesiaci, dakujem vam.

daliav
18. jún 2022

www.ceskekormidlo.cz odporucam, predavaju zajazdy s vlastnou dopravou. Ja som v avguste nebola, obycajne chodime v Juni.

marianarem
18. jún 2022

Je to tak, v auguste je vrcholna sezona, ubytko by som zhanala cim skor. Ja som v auguste bola viackrat, je vsade plno, ale vsetci su na to pripraveni, vsetko funguje, neboli s tym problemy.

luccija
18. jún 2022

Podls mna tam je plno vzdy ci jul, august...snazit sa zohnat ubytovanie cim skor.Kam chces ist Lignano, Bibione?

diefca
18. jún 2022

Pozor na Ferragosto (15.9.), a vikend/tyzden po nom, vtedy je vsade plno a aj hotely dvihaju ceny. Prva polka mesiaca by este mala byt ok.

autor
19. jún 2022

@daliav Dakujem za tip, no ubytko si planujem zajednat cez booking, pozdava sa mi zrusenie zdarma par dni pred odchodom, keby nieco...
@marianarem dakujem, a nebola hlava na hlave na plazi? Komplet plne more? Plne mesto mi az tak nevadi, skor ta plaz
@luccija Este neviem, mozno i Lido di Jesolo, s detmi chceme ist co najblizsie. Citala som ale, ze meduzy tam byvaju, tak neviem uz.
@diefca myslis asi 15.8., to som presne citala, ze najma okolo toho datumu beru Taliani volno, no osobnu skusenost som hladala 🙂 Tak dakujem za odpoved, pojdeme teda zaciatkom augusta

sense
19. jún 2022

Minulý rok Lignano v auguste a ano bolo plno, hoci boli ešte stále obmedzenia. Pred dvoma rokmi Liguria, začiatok koniec júla dosť ľudí ale nie tak plno, ale tiež bola ešte Korona, teraz ideme v polovici júla Levanto, tak uvidíme, ale teda ceny na august takmer raz tak drahé ako v Juli

diefca
19. jún 2022

Autorka, ano, 15.8. (prepac, materska) 😁. Moja osobna skusenost je, ze ked som robila v Bibione v restauracii, tak som za cely august nemala den volna. Vsade plno. A kamoska v hoteli v Lignane dvihla ceny o 100% a aj tak mala vybookovane. Bolo to sice pred viac ako 10 rokmi, ale pochybujem, ze sa situacia vyrazne zmenila. Taliani nie su velki cestovatelia, vela z nich si bookuje apartman na najblizsej plazi na vacsinu augusta.

autor
19. jún 2022

@sense dakujem za info, s tym ratam, ze ubytko bude drahsie, no to kvantum ludi bude pre mna vacsim problemom 🙂)
@diefca dakujem za info, aj som myslela, ze to tak bude, to mnozstvo ludi ma odradza, no ale ked sa v juli neda, tak neda. A september uz nemusi byt dobre pocasie...

marianarem
19. jún 2022

Plaze su dost plne, to ano, ale nebolo to zase ze hlava na hlave, ze by sa hybat nedalo. Taliani maju vela pobrezia, rozdeli sa to 🙂

autor
19. jún 2022

@marianarem dakujem 🙂

zuzickazah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz