Dovolenka v Tunise

24. jún 2023

Ahojze dievcata prosim poradte kam na dovolenku v tunise s 2 detmi 4r a 9r? Hladame pieskovu plaz s pozvolnym vstupom do mora a pripadne nejake detske atrakcie (nie aqua park!!), skor nieco zaujimave na videnie napr morsky svet, nafukovacie hrady a pod
Vdaka

marylin84
24. jún 2023

Mozno neodpoviem az tak úplne k otazke, no pozor v Tunisku na ubytovanie, ak nechces byt v stoke, ber 5*hotel, inak hrôza. V Afrike 4* nie su európske 4*, hoci by sa to dalo napadnúť, kedze zmluva o zajazde bola spisana podla slovenskeho právneho poriadku a u nas 4* su krásny nadstandard. Strava o nicom, mdlé, bez chuti, syn tam schudol 2 kg. Boli sme v Sousse, pláž fajn, boli sme na dvojdnovom vylete busom, presli sme polovicu krajiny s česky hovoriacim tunisanom, to bolo super, bez tohto výletu by som veru ľutovala tento výber

autor
24. jún 2023

@marylin84 aha ja som skor myslela ubytko cez booking alebo air bnb nakolko mame vela pitravinovych alergii tak aby sme sa aj aspon nieciho najedli okrem kranoliek s kecupom tak jedine vlastna strava 🙈
Varenie ma moc nezatazuje nakolko robim na dovolenke jedla ktore su max do 30 min na stole

sasa1310
25. jún 2023

na potravinové alergie a dovolenku bez cestovky ste si vybrali veľmi zlú destináciu.

autor
25. jún 2023

@sasa1310 preco? Ako nechcem byt blba ale bezne si to predstavujem tak ze nakupim na trhu/supermarkete a nemusim riesit v hoteli co je z coho uvatene a co vsetko to obsahuje 🤷‍♀️ ale mozno mam iba naivnu predstavu o tunise zatial mame pichodenu iba europu a aziu tam som s tym problem nikdy nemala 🙈

horskaholka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasa1310
25. jún 2023

pretože tam je pekné akurát more a možno tak hotely a to tam aj končí. Mäsiarska typu otvorenia garáže s vystavenou hovädziu hlavu napichnutou vo výklade...atď. Trhy typu živé sliepky v klietke a supermarket? Ten som tam tuším ani nevidela. Max. nejaké malé potravinky a zelovoc

autor
25. jún 2023

@sasa1310 och joj tak dakujrm za varovanie asi to este cele premyslim lebo strava v hoteli je u nas ze 2tyz bufeme zit na hranolkach a kecupom a toto ozaj nedam 🙈

sasa1310
25. jún 2023

však si otvor google maps a poprechádzaj sa tam virtuálne po uliciach a uvidíš