Dovolenkový rezort

ajussska
12. apr 2024

ahojte 🙂

viete mi prosim poradit dobry rezort s naozaj pestrou a chutnou all inclusive stravou, pozvolnym/plytkym vstupom do mora, idealne piesocna plaz a teplucka voda. Ja som zatial navstivila rezorty v turecku, nasledne sme objavili severny cyprus kde sme fakt spokojni (limak, noahs ark, kaya artemis, salamis, acapulco - z nich sa mi najviac pacilo v limaku a noahu) a este sme boli na sardinii v Marina beach Orosei, co bolo tiez fajn az na to more, ktore bolo trosku strmsie.

Ide o to ze chcem mat s deckami fakt klud a nemusiet sa o nic starat, aby sa vedeli v klude vyhrat na plazi a aby sme mali moznost ist si zobrat nieco pod zub prakticky po cely den.

V podstate by som isla najradsej znovu na cyprus, no jedine co ma aktualne odradza je ta cesta, minuly rok sme to ako tak zvladli, nocny let bol super, ale ten spiatocny sme isli cez den a celkom sme cakali na hranici a teda za aktualnych podmienok by sme sa s malou v aute taky cas cakat zblaznili 🙈

Ak mi teda viete poradit nieco fakt dobre aj niekde inde ako na cypre a v turecku budem rada. Ideal mozno Sardinia, Sicilia, Mallorca. Kludne aj cez cestovky.

msnesquik
13. apr 2024

@ajussska joj, teraz uz su tie zajazdy dost prebrane, my ideme tento rok Cyprus At Herbal cez Hydrotour