Fastpass Disneyland Paríž 2019, poradíte?

nuna1
2. jún 2019

Baby cestovatelky, viete mi prosim poradit ako je to v Disneylande s tymi fastpass-mi? Na co sluzia viem, len vsade som sa docitala, ze musim prist k atrakcii, oznacit si listok, tam mam cas a je to zadarmo... ale teda nechapem, preco sa daju aj normalne kupit so vstupenkami? A teda hlavne ako pozeram za nie male peniaze... Nahradil sa takto povodny sposob, ci ako to je?
Pripadne ak ste niekto v Parizi v poslednej dobe boli, tak sem s radami a tipmi, dakujem 🙂 ❤

semodka
12. jún 2019

@nuna1 ahoj, my sme tam boli pred dvoma rokmi. K lístkom sme dostali asi tri fastpassy a presne ako píšeš, prišli sme orazili sme si a na daný čas sme prišli a pustili nás vstupom pre fast pass. Využili sme to na najnavštevovanejšej atrakcii kde bola dlha cakacka (rozumej cca 90 minut) s fast passom sme čakali cca desať/ pätnásť. Stačili nám tie tri, dokonca myslím že sme využili iba dva (tei na osobu). Keď nie sú letné prázdniny, myslím že sa to neoplatí. Určite si stiahni aplikáciu Disneyland tam ti ukazuje kde je aká dlha čakacia doba a pomôže ti to rozhodovat sa na akú atrakciu ísť 🙂 prajem fantastickú zábavu 🙂

nuna1
autor
13. jún 2019

@semodka uz sme z disneylandu aj doma 😉 ale dakujem 😉

vikusjk
13. jún 2019

@nuna1 a podelis sa so zazitkom? Ako bolo? Oplati sa ist a priplatit ten fastpass? Este nie su prazdniny, bolo vela ludi? Mam 7rocnu a zvazujem ju tam zobrat, bude dost atrakcii, na ktore moze ist? Dakujeeem 🙂

semodka
13. jún 2019

@nuna1 jeeej a ako bolo? Užili ste si to? 🙂

nuna1
autor
16. jún 2019

@vikusjk
@semodka
Baby, bolo super. Myslim ze idealny termin takto ako sme isli my, uz je teplo, ale nie su prazdniny a tiez sme boli v tyzdni. Nakoniec sme ziadne fastpassy nekupovali ale pouzili sme len tie, ktore sa daju u atrakcii vytlacit so vstupenkou. Mali sme 6r. a 15r. slecnu a myslim ze si to obe uzili. Aj ja som si to uzila... 😁 je vela atrakcii kam ist, len na jednu z tych co sme presli 6rocna ist nemohla, ale teda mala som z nej dost aj ja sama - indiana jones.. takze bez toho by som sa v pohode zaobisla 😂 ..urcite odporucam, mame super zazitky.. jo, inak ked deti nevladzu chodit, maju tam take velke kociky, pre 6r deti uplne v pohode.. vozila sa v nom zo zabavy s nou aj 15-rocna 😁

vikusjk
16. jún 2019

@nuna1 super, dobre sa to cita 🙂 ak to nedame v septembri, tak na jar urcite 🙂 dakujem za info

ivka_666
16. jún 2019

@nuna1 prosím ťa máš aj nejaký tip na ubytovanie? Tiež chceme ísť s deťmi buď v septembri alebo potom až na jar. Zatiaľ zbieram info 🙂

vikusjk
17. jún 2019

@nuna1 ozaj no ubytko a este ako ste sa dohovorili, v pohode anglicky? Ci vie niekto z vas francuzsky? Dakovala 🙂

nuna1
autor
17. jún 2019

@ivka_666
@vikusjk ubytko sme mali normalka cez booking, pozreli sme take co je blizko disneylandu, je tam toho dost.. z toho nasho jazdil kazdu chvilu maly autobus priamo do disneylandu aj naspat.. a do mesta sme chodili metrom - to je tiez zazitok, vediet sa v nom zorientovat 😂 ..a s anglictinou sa clovek asi dohovori vsade, stacila aj ta moja - minimalna 😂

vikusjk
17. jún 2019

@nuna1 tak to je super 🙂 Na anglinu som sa pytala preto, lebo o francuzoch sa hovori, ze ti sice rozumeju, ale odpovedia po francuzsky. Dakujem za rady inak 🙂

nuna1
autor
17. jún 2019

@vikusjk tak s tym som sa ozaj nestretla, skor mozem povedat, ze vseobecne sme mali stastie na velmi ochotnych a milych ludi vsade kde sme sa na nieco pytali - a bolo toho dost.. nie je za co 😊

iplusr
6. aug 2019

@nuna1 ahoj. aj my sa tam za par dni chystame. Ako ste kupovali vstupenky? Priamo na mieste alebo ste objednavali? Mozes dat tip, ze kde?

nuna1
autor
6. aug 2019

@iplusr kupovali sme priamo na mieste. Nechceli sme dopredu, lebo clovek nikdy nevie.. Kedze sme isli v tyzdni a mimo prazdnin, pri pokladni neboli ziande rady, prisli sme, kupili sme a isli sme do parku. Chceli sme jeden den jeden park, druhy den druhy, ale kedze druhy den prsalo, tak sme boli v postate radi, ze sme lisky dopredu kupene nemali...

iplusr
6. aug 2019

@nuna1 dakujem. my ideme hlavne do disneylandu - za kazdeho pocasia, tak hladam co najlacnejsiu moznost.