Gelina Village - Korfu

marcelatt
24. aug 2016

Prosim Vas, neboli ste niekto presne v tomto hotelovom komplexe? Ide o komplex Gelina Village na Korfu. Dakujem za rady.

n0mi
24. aug 2016

@marcelatt boli odporucam

dundicka
24. aug 2016

Ja som tam nebola ale kamaratka a bola velmi spokojna.aj ja sa tam niekedy chcem vybrat.videla som videa fakt super.odporucam

marcelatt
autor
25. aug 2016

@n0mi vdaka, ideme tam teraz v pondelok s dietatom 4,5 rocnym..len sa bojim aka tam bude kvalita jedla a hlavne pitie a voda...lebo uz sme boli s malym v turecku a skoncili sme na infuziach v nemocnici :o( vies mi prosim dat nejake rady ci tipy co treba zobrat resp ako to tam je? mali by sme byvat v nejakom "superior studiu", dakujem krasne

n0mi
25. aug 2016

@marcelatt vodu pit balenu z obchodu. My sme sa spalili zober nejaky pantenol, popr smecra ci hylak. Strava je fajn to sa neobavaj

marcelatt
autor
25. aug 2016

my ideme az teraz, uz asi nebude tak horuco, uvidime...idem do lekarne co-to pokupit...vy ste nemali nejake zaludocne problemy? nemas prosim fotky detskeho ihriska ze ake je tam? vsade pisu ze detske ihrisko a nikde na fotkach

n0mi
25. aug 2016

@marcelatt ja som sa napila vody v izbe tak potom mibolo zle hnackovala som. Fotky z ihriska nemam. Ale je tam aj malinka zoo.

marcelatt
autor
25. aug 2016

@n0mi ani tu zoo som nevidela nikde na fotkach..prosim ta aku ste mali izbu? my budeme mat nejake "superior studiu" a ze je tam aj nejaky mini-varic a chladnicka ci co, nevies co tam presne je? je tam aj rychlovarna konvica ci ako ?

n0mi
25. aug 2016

@marcelatt mas tam chladnicku bar kanvicu. Kusok od hotela je aj obchod kde sme my kupovali vodu v bandaske na pitie. Ako nemusis sa bat bude to ok. Je to tam obrovske 🙂 a naj je vodny park :D

marcelatt
autor
25. aug 2016

@n0mi super, vdaka...a co sa tyka stravy all inclusive, tak je to dobre ci nic moc? lebo my sme zvyknuty na "luxus tureckych hotelov"...tak sa aj obavam

n0mi
25. aug 2016

@marcelatt turecke poznam aj ja a nevyrovna sa to tomu. Ale najdes aj tu co jest su chutne jedla tiez sa to obmiena kazdy vecer. Ale na turecko to nema :D

marcelatt
autor
25. aug 2016

@n0mi na turecko nema asi nic 🙂

marcelatt
autor
25. aug 2016

@n0mi este mam otazky prosim tak, lehatka na plazi a pri bazene su gratis alebo sa musi platit? a ako je to s lehatkami a slnecnikmi, je o to "bitka" ?? alebo je ich dostatok? lebo nie som zvyknuta ist rano o 6tej si nieco obsadzovat 🙂)

n0mi
25. aug 2016

@marcelatt tak su jak keby gratis. My sme mnohokrat sli na plaz aj o 10 ci 15 a miesto sme nasli. Vsade mas slnecniky. Len zoberte papucky take tie kroksy su tam kamene :D

marcelatt
autor
25. aug 2016

@n0mi co znaci ze "jak keby gratis"..su ci neni? 🙂

n0mi
25. aug 2016

@marcelatt lehatka tam mas ale ked chces napr uteraky namplaz tak si musis zaplatit.

marcelatt
autor
25. aug 2016

@n0mi jasne vdaka...a to mestecko ci co by to tam malo byt cca 500 metrov, je to prosim ta normal na prechadzku s malym 4.5 rocnym? ci da sa busom alebo nejako? je tam nejaka ako keby "stvrt s obchodikmi" ?

tenerifka
25. aug 2016

@marcelatt https://www.tripadvisor.es/Hotel_Review-g670539...

Pozri sa sem, mas tam takmer 400 recenzii a viac ako 800 fotiek.
Ten hotel je podla vsetkeho pre skromnejsich,nenarocnych turistov, ale naproti tomu sa zda ze za dobru cenu. Precitaj si recenzie, aby si sa vedela pripravit na to co mozete ocakavat, a mozno budete nakoniec milo prekvapeni

marcelatt
autor
25. aug 2016

@tenerifka vdaka, ale chcela som recenziu od niekoho, kto tam skutocne bol..lebo tieto recenzie na nete si vela krat pisu cestovky sami, bohuzial

n0mi
25. aug 2016

@marcelatt to mas tak 10min chodzou rovnou cestou

marcelatt
autor
25. aug 2016

@n0mi vdaka, a je tam take nieco ako centrum obchodikov - siatrov? ci nestoji to zato?

n0mi
25. aug 2016

@marcelatt je to tam vsetko v meste.

marcelatt
autor
25. aug 2016

@n0mi vdaka moc, vazim si ze si sa mi takto venovala...ak by ma nieco este napadlo, tak sa ozvem, zatial prajem pekny den

n0mi
25. aug 2016

@marcelatt v pohode,aj tebe pa

tenerifka
25. aug 2016

@marcelatt No pytala si sa napr.na fotky detskeho ihriska a na tej stranke, co som prilozila, je ich kopec....

marcelatt
autor
26. aug 2016

@tenerifka dakujem krasne, viem ako si to myslela 🙂

kamilkka
2. jún 2017

@marcelatt ahoj 🙂
tak ked si tam už bola, napíš ako bolo...
ja hladam teraz dovolenku a zvažujem korfu, len prave tento hotel ma uvedene že transfer z letiska trva 90 minut, to sa mi zda moc :(

marcelatt
autor
2. jún 2017

@kamilkka ahoj, bola som tam minuly rok na konci leta, hotel a vsetko okej, plaz bola otrasna, velke kamene pri vstupe do mora...a transfer z letiska cista katastrofa !! trvalo ho aj vyse hodinu a pol, ale len preto ze to je klukata cesta cez kopec, same zakruty, ludom v autobuse bolo zle, ale bohuzial ina cesta z letiska do hotela nevedie, pritom je to vzdialene na km len okolo 30km

kamilkka
2. jún 2017

@marcelatt vdaka, takže tento radšej nie...

kamilkka
2. jún 2017

nevieš poradiť nejaky iny s ktorým ludia boli spokojni?

kamilkka
2. jún 2017

všade je takýto otrasny transport? my mame dve deti - starší 4 ročny zvracia v buse, takže zakruty isto niesu pre nas a potom mame 1,5 ročnu tak naozaj potrebujem normalne vybrať :(