Hotel s bazénom, ihriskom a stravou - Slovensko, Poľsko, Maďarsko

ludkaj100
22. apr 2022

Dobrý deň, poraďte hotel ktorý má detský bazén, interiérové ihrisko, ponúka polpenziu a super by bolo ak by sa dali doplatiť aj obedy.. 2 roky sme boli v permone ale už chceme zmenu.. A aj keby bola nižšia cena tak sa nepohnevam 🙂
Išli by sme 2 dospelý a 3 deti (2,3,5)
Ďakujem krásne

lilly2303
22. apr 2022

@ludkaj100 neviem či je to to čo zrovna hľadáš, ale mi sme boli v AquaCity Poprad a super bolo a strava vynikajúca 😊 skús popozerať na ich stránke možno sa ti zapáči

melanta
23. apr 2022

@lilly2303 áno, súhlasím. Pár krát sme boli v AquaCity Poprad, hotel Mountain view, takže z izby v župane do bazénov, strava švédske stoly veľmi chutné. Len ona píše o nižšej cene a to podľa mňa ubytovanie priamo v AquaCity nespĺňa.

lilly2303
23. apr 2022

@melanta nooo hej cena je vyššia, ale na Zľavomate sa dajú nájsť celkom fajn pobyty za zvýhodnenú cenu. My sme prvý krát využili kupón ktory nám prišiel z Tesca a dvakrát cez Zľavomatam. A bola som veľmi milo prekvapená čo sa týkalo izieb a aj stravy. Malá hneď skonštatovala že aj doma by som mala robiť také stoly 🤣🤣🤣

melanta
23. apr 2022

@lilly2303 v Báječnej žene je vždy začiatkom leta kupón, vždy to sledujem a vtedy si ten časopis kúpim. 2 posteľovú izbu s polpenziou na 2 noci sme s tým mali v Mountain view za 220 eur. Podľa mňa primeraná cena.

lenka1993
23. apr 2022

Hotel Hubert Gerlachov 🙂

lilly2303
23. apr 2022

@melanta áno super cena, nás stál v Mountain view pobyt 430 euro lebo sme mali aj prísteľku

ludkaj100
autor
23. apr 2022

@lilly2303
@melanta ale vstup už nieje v cene nie? Lebo co som pozerala tak so vstupom + ubytko a polpenzia by pre nás na 4 noci vyšlo 1600€ co je dosť veľa..

alexnina777
23. apr 2022

@ludkaj100 Ahoj, odporúčam Salamandra rezort pri Banskej Štiavnici je Top, a tiež Hotel Chopok v Demanovskej doline..obidve s bazénom, detským ihriskom vnútry aj vonku a v blízkosti lanovka a krásna príroda, strava v obidvoch top..

melanta
23. apr 2022

@ludkaj100 keď si v AquaCity ubytovaná v Mountain view alebo Season, tak vstupy do aquaparku neplatíš.

vilma20
27. okt 2023

@ludkaj100 Dobry den, chcem sa spätne opytat ci ste nasli nejake ubytko co splnalo kvality ako v permone? tiez chceme zmenu. Dakujem

ludkaj100
autor
29. okt 2023

@vilma20 Dobrý deň, my sme bol ďalšie dva roky v Tatralandii ubytovaný s polpenziou + vstup do aquaparku. Mne to vyhovovalo a cena bola nižšia ako permon. A zábava pre deti oveľa lepšia 😉

vilma20
30. okt 2023

@ludkaj100 ale da sa ubytovat niekde priamo vtom komplexe,lebo vidim iba nejake chatky?

stevvvka
30. okt 2023

Ja sa chcem spýtať či neviete o nejakom pobyte pre deti, išla by som na nejaký predĺžený víkend sama s deťmi niekam. Aj sa okúpať. Keďže budem sama na deti, pre mňa to nejaká dovolenka extra nebude, nepotrebujem teda saunu, wellness, ide mi o detské atrakcie, bazény pre deti. Ubytovanie stačí aj penzión, žiaden luxus netreba, chcela by som ísť za co najlacnejšie takže stačí posteľ ozaj netreba luxus. Mate nejaký vhodný tip?