Je lepšie Lignano, Lido di Jesolo alebo Bibione?

serpentino
23. júl 2014

Zienky,co by ste mi poradili?chcem ist so 4 r.syncekom,ale letecky,co by bolo tak vyhovujuce?nakolko sa potom nechcem v tych horkach trepat dalsie 2 h.autobusom z letiska,tak neviem co je tak najblizsie k letovisku,chcem si pohladat nejake sukrome ubytko,dakujem za nazory...

ragulca
23. júl 2014

ja osobne by som uprednostnila Lido di Jesolo

kbeata
23. júl 2014

hod si tie nazvy do googlu mapy,ja som si tak teraz pozerala ubytko/Sabiadoro/,a cestu na plaz,tie ulicky,vzdialenost,priblizne okolie......tak som aj objednala,ale my ideme autom
len som chcela priblizne vidiet ako to tam vyzera,a tiez ta realna vzdialenost na plaz 🙂

rienok
23. júl 2014

lido di jesolo je najbližšie k benátkam transfer aj tak v špičke cca 1 hodinu busom, vodný taxík príliš drahý. Ale zase toho súkromného ubytka tam zase toľko nenájdeš je to skôr hotelové a rušnejšie. V taliansku vo všeobecnosti je "súkromného" ubytovania pomenej. skôr by som hľadala nejaké apartmány alebo by som skúsila nejaké villaggio. Pokojnejšie stredisko je Lignano - časť Pineta je super pre rodiny s ďeťmi. Letecky do Benátok odkiaľ? z Bratislavy nič nelieta tak asi z Viedne....no keď spočítaš celkový čas, tak neviem či nakoniec nie je lepšie ísť normálne autobusom cez noc. Malé deti väčšinou dobre znášajú nočné jazdy... ak by sa dalo tak by som ešte radšej išla autom, do týchto letovísk je to 600 - 670 km takmer celý čas po diaľnici

denissska744
23. júl 2014

osobne som bola vo vsetkych troch mestach a neohurilo ani jedno...odporucam radsej inu destinaciu

usacek79
23. júl 2014

bola som v Bibione a Lido di Jesolo, nuz nic moc (ale to zavisi od toho, co ocakavas), ja totiz milujem kristalovo ciste more, plaze bez lehatok a slnecnikov a malo ludi, tiche a pokojne prostredie - vsetky menovane su uuuuuuuplny opak 😀 tam to besne zije, plaze plne, more mutne...
tento rok ideme LEN kvoli tomu, ze este nechcem s babom letiet do nasho milovaneho Grecka a Chorvatsko neznasam, opat do Talianska a dam sancu Lignanu Sabbiadoro, cast Pineta, apartmany v lesiku, snad sa to bude dat vydrzat 😉 kamos, co tam chodi roky hovori, ze LS je oproti Bibione a LdJ jednoznacne najlepsie.
Ale este aj Caorle zvyknu niektori chvalit, tam som ale nebola.

verkaufer007
1. mar 2019

@usacek79 ahooj chcem sa opytat ze ako bolo nakoniec v tej casti pineta prosim