Kam idete tento rok na dovolenku k moru?

cukroska
21. jún 2015

Kam sa chystáte tento rok na dovolenku k moru? Respektive kde ste boli?Podeľte sa o svoje dojmy,zážitky,pridajte recenzie, tipy na výlety a miesta ktoré sa určite oplatí vidieť a spoznať.Akú ste mali cestu autom,v akom termíne je najlepšie ísť,aby ste nezastihli na hranici Turkov.Ďakujem za každú recenziu,zážitky,dojmy,poteší každá rada či skúsenosť a prajem všetkým tú najkrajšiu a zároveň pokojnú dovolenku 🙂

giugia
3. jún 2017

@oliverceky summerli mi to mile rada povie....bola tam a už mi dala veľa kvalitných info ....nejdem prvý krát na dovču. ...takže viem ako to chodí. ...potrebujem informácie ku konkrétnemu hotelu ....

evulienka26
3. jún 2017

My sme mali tiež v Dubaji do 23.00h.vecere.A raz sme prileteli v noci a o pól dvanástej sme si vypitali na izbu nejaký snack keďže sme mali zaplatenú večeru a nestihli sme ju tak nám v noci urobili sendviče a hranolky a jablkové stavu.bol to hotel mangrove.

summerlili
3. jún 2017

@giugia Ahoj, mile rada odpoviem, ale ber prosím do úvahy, že sme tam boli 2 roky dozadu. Pravdou je, že neviem celkom presne, lebo my sme chodili na večeru skoro, okolo cca 18.30-19.30. Iba raz sme išli večerať neskoro okolo 21.00 kvôli výletu na Zakynthose, to tam bolo na jedenie už toho pomenej, ale stále dosť na vybratie jedla. Bolo otvorené teda minimálne do 21.30-22.00.

Skús, ak máš pochybnosti, aj kvôli deťom, pozrieť ich webovú stránku, majú tam všetko (alebo aspoň teda celá sieť hotelov mala) a keby náhodou, určite radšej kontaktuj cestovku, tá by to mala vedieť najlepšie.

Nie je to typ talianskych hotelov AI Family, kde si mala celú noc otvorenú minikuchynku so základnými potrebami pre deti, bohužiaľ.

Teším sa s Tebou, že budete mať krásnu dovolenku, ja by som sa tam hneď vrátila 🙂.

giugia
3. jún 2017

@summerlili Ahoj. ..ďakujem krásne za odpoveď. ...skúsim ešte pozriet aj na stranke....Keď sa vrátime, tak ti napíšem ako bolo☺😉

giugia
20. jún 2017

@summerlili Ahoj. ..chcem sa ešte opýtať. ..bližšie K moru a K bazenom je Z hlavnej budovy alebo Z vasej budovy....Mali ste aj terasu keď ste boli na prízemí ☺

oli18
20. jún 2017

Bol niekto na Kréte v Club Calimera Sirens Beach v Malii ?

giugia
26. jún 2017

@summerlili Ahoj ...takže nakoniec úbytko V časti royal mame

summerlili
27. jún 2017

@giugia Blízko pláže s vlastným súkromným bazénom ? To sa ako dalo ?

giugia
27. jún 2017

@summerlili ....zázraky sa dejú 😀ale zase ďaleko od jedalne.....ale je tu pekne. ...AZ na to stolovanie☺

summerlili
29. jún 2017

@giugia Problém so stolovaním kvôli tomu, že ste ďaleko od jedálne alebo niečo iné ? Lebo my sme boli so stravou maximálne spokojní.

giugia
2. júl 2017

@summerlili... ako ta prechadzka do hlavnej budovy nám nevdi,praveze to je pekne...ale jedlo nič moc ... Pre mňa najhorsie čo som kedy zazila....A k tomu špinavé taniere....neskutočne rady na jedlo .....nestihaju nastierat stoly .....inak všeobecne čo sa týka čistoty z môjho pohladu strašná slabo ta.....allA cart restauracia talianska A grecka super....Tam nám chutilo A bolo aj čisto. ....Tak asi tak 😀ale hlavne že sa deti vybláznia V mori ....Len škoda že sem tam sa objaví medúza 😣

summerlili
3. júl 2017

@giugia To mi je ľúto 😒 - My sme boli 2 roky dozadu veľmi spokojní, aj čistota, aj rýchlosť. Boli sme na prelome júla a augusta.

giugia
4. júl 2017

@summerlili ....Ahoj. ..To je V pohode...Hlavne že sa deti vyblaznilI. ...more A animačný team boli super...
Aj Grécka A talianska reštaurácia boli super....Ale nikdy by som nepriplacala za izbu....vyhodene peniaze. ...
Ale zajtra tam majú otvoriť novú reštauráciu, tak možno tam to bude aspoň túto sezónu čisté. ..Lebo teraz hlavná reštaurácia čistý humus...
Naozaj beeee😣

achjajcoto
13. júl 2017

@antoniod ahoj kde do španielska idete a cez akú cestovku?

moniq
27. aug 2019

@giugia ahoj ☺️
My za 3 dni letíme do Olympian Village a chcela by som Ťa poprosiť o radu - chceli sme si totiž kúpiť izbu so zdielaným bazénom, ale nedala sa rezervovať.Prosím napíšeš mi ako postupovať tam- dať do pasu "tringelt" či?
A ešte sa chcem opýtať, dali sa tam.fakt požičať kočíky-golfky? Náš malý má už 3,5 a samo kočík už nemáme vyše roka, ale tam by sa mi hodilo, keby niekedy vieme zbehnúť na program a on by si poslal v kočárku...
Ďakujem krásne za odpoveď.
.

giugia
30. aug 2019

@moniq ahoj....do pasu by som nedávala nic...izbu ak budú mať voľné ti vymenia.... so zdielanym bazenom si mozes priplatit...
to bolo okolo 600-700e na dospelu osobu....ten areal je obrovský.......kočíky ak pisu,že je možnosť požičať tak to urcite tak bude...aj bicykle sa tam dali požičať aj pre deti.....možno budete v hlavnej budove byvat......