Kam na dovolenku do Chorvátska s deťmi?

otiliahorvathova
2. aug 2022

Ahojte neviete my poradiť kde by bolo fajn ísť s deťmi na dovolenku do chorvátska aké miesto.
A nemá niekto aj typ na ubytovanie. Alebo je problém sa tam ubytovať?Ďakujem za každý typ.

zuzkaa1991
2. aug 2022

@otiliahorvathova tento rok je velmi problem s ubytovaním a hlavne teraz a my sme boli v privlake ale super plaz je v nin krasne tam je aj mesto klud pre.malicke deti urcite piesok vo vode na plaxi nizka hladina

otiliahorvathova
autor
3. aug 2022

@zuzkaa1991 aha ďakujem...
A ubytovanie asi ťažko teraz len tak nájsť tam keď prídeme. Lepšie asi mat niečo vopred rezervovanie na istotu čo?

zuzkaa1991
3. aug 2022

@otiliahorvathova urcite ano mat ubytko rezervovane v jednej skupine na fb kde som zhanaju vkuse ale uz nic voľné alebo daleko od plaze....skuskte pokukat si booking alebo niečo take podobne

mandzula
3. aug 2022

@otiliahorvathova ist s detmi bez rezervacie by som neriskovala, to je skor pre mladez, ktora dokaze v pripade neuspechu prespat jednu noc v aute/na plazi. Skus najst oblast, kam by ste chceli ist a volaj rovno majitelom.

janka_266
3. aug 2022

@otiliahorvathova al by ste mali záujem vy, alebo niekto iný, mám na odstúpenie apartmán v Tucepi od 13.8. Do 21.8., bohužiaľ nebudeme môcť ísť

otiliahorvathova
autor
3. aug 2022

@zuzkaa1991 ďakujem za radu

otiliahorvathova
autor
3. aug 2022

@mandzula ďakujem

otiliahorvathova
autor
3. aug 2022

@janka_266 pre koľko osôb to je? A cena?
Ďakujem

otiliahorvathova
autor
3. aug 2022

@janka_266 ale ako pozerám to je na 9 dní až ne?

janka_266
3. aug 2022

@otiliahorvathova už je obsadené

danyelia
11. aug 2022

Ahoj, my máme 4 malé deti, nikdy nejako extra neriešime miesto či ubytko špeciálne kvôli deťom, ideme do Chorvátska tam, kde sa nám zapáči a hotovo...ak sú deti a rodičia ,,v pohode,, budete sa všade cítiť dobre si myslím...

otiliahorvathova
autor
21. aug 2022

@danyelia ďakujem veľmi pekne za odpoveď