Kam na dovolenku na Slovensku?

veve8483
22. máj 2012

Ahojte, poprosila by som Vas o radu, co by ste odporucili, kam ist cez leto na dovolenku s malymi detmi. Aby tam bol bazen, popripade detsky kutik....

jankanelka
22. máj 2012

ahoj, ja som bola len na vikend v Terchovej - baby -friendly hotel Gold, maju aj bazen, ale v nom sme neboli, detsky hotel, vonku krasne ihrisko, vnutri detsky kutik priamo v jedalni, prijemny personal, detske menu, do jedalne vstup s kocikom mozny, animatorka pre deti,... Vylet do Vratnej, lanovkou na Chleb a spat, ak mas auto este lepsie, mozete ist na Vychylovku atd. Inak casopis Dieťa ponuka 10% zlavu na pobyt vo forme kuponu - byva na konci casopisu, ale nie v kazdom je ten kupon. Alebo Hotel Junior, Jasna, Nizke Tatry (v podstate rovnako super, len v jedalni nie je detsky kutik, ale je pred jedalnou)

sintra
23. máj 2012

Ja za seba mozem doporucit klasiku: Vilu Betulu na Liptove alebo hotel Slovan v Tatranskej Lomnici...oboje maximalne baby friendly.

veve8483
autor
23. máj 2012

Dakujem velmi pekne za typy. My sme boli v Hotel Wellness Chopok na Liptove, max. spokojnost, bazeny, detsky kutik, detske ihrisko.....Len rozmyslame, ci sa tam vratit, alebo vyskusat nieco nove....

sasovinky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veve8483
autor
25. máj 2012

Dakujem pekne za typ, urcice pozriem. Nam sa na Chopku pacilo, malinka spapala vsetko, akurat manzel ocakaval vacsie porcie🙂. este raz dakujem...

blackmon
29. máj 2012

ak je to este aktualne tak ponukam dalsie tipy napr.www.baracka.penziony.sk, krasny welness hotel www.patince.penziony.sk alebo www.vadicov.penziony.sk s uzasnym ihriskom v prirode

solinkarka
29. máj 2012

@blackmon omg ze obed 10eur 🙄

veve8483
autor
29. máj 2012

@blackmon ano, este stale aktualne, nevieme sa rozhodnut....dakujem

betulka27
31. máj 2012

@veve8483
Mám dobré skúsenosti so zariadením vo veľkom mederi - vila aura. pekné prostredie, pre deti bezpečný výbeh v zatrávnenej záhrade, dve veľkosti nadzemných bazénov, hojdačky, pieskovisko... Vrelo odporúčam

jana3
3. júl 2012

Viete mi prosim niekto poradit nejaku vhodnu turu pre stvorrocne dieta v Slovenskom Raji? Mozu byt aj rebriky, ale nejake moc nebezpecne retaze radsej nie....
Dakujem

anit05
3. júl 2012

@jana3 ahoj Jani, po minuloročnej skúsenosti v Sl. Raji by som ja osobne nešla s tak malým dieťaťom na tútu, Raj je totiž iba o rebríkoch, pri výstupe z rebríka ťa čakaá v lepšom prípade reťaz aby si sa mohla zachytiť a fixovať pred sebou prcka, seba a vyjsť z rebríka tak to je riadny adrenalín. Naša malá mala skoro 6 rokov, bola vysoká cca 120 cm a mala čo robiť aby vyliezla po rebríku... Medzi najlahšie túry patrí Suchá Belá, vychádza sa z Podleska, celý čas ideš po potoku, ako podstate vo všetkých roklinách, to znamená musela by si malého stále držať za ruku, a ísť po vodorovných rebríkoch vo dvojici sa to moc nedá. Takže ak Raj, určite s väčším dieťaťom.

jana3
3. júl 2012

@anit05
dakujem
ideme totiz teraz ku znamym, ktori byvaju nedaleko Slovenskeho Raja, tak sme mysleli, ze si spravime neajku prechadzku.... ale tak asi nie....

evitka3
24. mar 2014

http://bruchac.webnode.sk/
Chaty v krpacove alebo v zavadke nad hronom na horehroni, odporucam🙂

penzionduha
27. dec 2014

Dedinky-Slovensky Raj.www.penzionduha.sk