Kam v lete na dovolenku?

zuzana9415
3. apr 2023

Kam sa chystate v lete na dovolenku? Aku mate oblubenu letnu destinaciu a preco?

petamich
3. apr 2023

Turecko a ideme tam, lebo je to relativne blizko a let je kratky, kvoli kvalite sluzieb a aktualne aj, ze maju baby friendly rezorty, pozvolny vstup do mora a personal je zvyknuty na deti 🙂 a este, ze sice to nie je lacne ale ani ma to nestoji oblicku

belllinka
3. apr 2023

Tiež Turecko. Služby, more, jedlo... Deti už mám väčšie, čiže cena je vyššia, tak už aj nad predajom obličky uvažujem 🙂

petamich
3. apr 2023

@belllinka tu si setrim, lebo potrebujeme novy byt 😂 tak chystam vsetky parove organy (aj muz)

zuzana9415
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majlo1234
3. apr 2023

My sme sa dali(teda j som sa dala) na strazenie domov a zvierat, takze nas caka zatial mesacny pobyt vo francuzsku, tri tyzdne na kanaroch a tri v anglicku😃 zlata materska

sense
3. apr 2023

Tento rok Sardínia a nemám obľúbenú destináciu ale najčastejšie sme v Taliansku posledné roky

majlo1234
3. apr 2023

@zuzana9415 v taliansku kde? My sme casto chodili okolo bibione, lebo je to blizko, more plytke, vhodne pre rodiny. Na sicilii sme boli tri krat, pekny ostrov, pekne plaze, lepsia catania ako trapani za mna

zuzana9415
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkaseiner
3. apr 2023

My sme tiež chodili radi do Turecka a Grécka, vlani sme už začali cestovať na vlastnú päsť, žiadny hotel a AI, ale chodíme stále inde, občas niečo uvaríme. Za mňa Greckom a Tureckom sa nič nedá pokaziť, prípadne ak Chorvátsko je super. Tento rok dame 2 týždňovú poznavacku v Taliansku - Lago si Garda, Florence (všetko na okolí oboch čo sa dá stihnúť) a cestou späť ešte 2 noci v Slovinsku.

majlo1234
3. apr 2023

@zuzana9415 no ja napriklad nie😃 urcite je lepsie, ako bulharsko a chorvatsko v mojom rebricku, ale ja mam radsej ocean, ak sa jedna o primorsku destinaciu. Ale celkovo by som povedala, ze sa tam da najst ideal pre kzdwho-dobre jedlo a kava, pekne plaze, relativne dostupne vzdialenostou aj cenovo

katkaseiner
3. apr 2023

@majlo1234 waw, a to sa kde hľadajú také veci? Počula som o tom už ale reálne netuším kde by som hladala

janka95
3. apr 2023

Nám sa napríklad Bulharsko veľmi páči, je tam kde chodiť, pláže čisto pieskové s pozvoľným vstupom do mora a nie je to také predražené. Náš malý to tam na veľmi rád.
Tento rok sa chystáme prvý krát do Turecka, kvôli krátkemu letu, takže uvidíme. Budúci rok by som chcela vidieť Zakyntos 🙂

majlo1234
3. apr 2023

@katkaseiner ja som na to nahodou natrafila na fb cez jednu cestovatelsku skupinu a po ich odporucanich som sa zaregistrovala na jednu stranku, mozem ti poslat do soravy, ench tu nespamujem

sorciera24
3. apr 2023

nase oblubene je Talisnako, tam sme za 10 rokov vlastne stale, aj ked ideme vyskusat inu destinaciu napr. ako tento rok Grecko letecky, na tyzden Taliansko (sever) musí byt.....sme si tam s detmi tak zvykli a oblubili, že musime...a preco? blizko autom (od nas 800km), ziadne hranice, piesocna pláž, teplucke more, svkela pizz, zmrzlina, aperol,.....uzasne atrakcie pre deti, celkovo Taliani su velmi ochotni a kvalitne a alcne potraviny (nosim aj domov), oblecenie, kabelky, ...hlavne u nas ziadne ALL inc. ...to neznasame, idme na vlastnu past a nie byt niekde tyzden zavreti...

zuzana9415
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana9415
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hrabovo
3. apr 2023

@majlo1234 toto by aj mňa zaujímalo, poprosím do správy 🙂 ďakujem

zuzana9415
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka188
3. apr 2023

@katkaseiner aj my ideme tento rok k Lago di Garda🙂 a odial este tyzden na Dolomity.

zuzulkika
3. apr 2023

@janka95 jej si ma potešila,tento rok sa chystáme do Bulharska

kulumulu123
3. apr 2023

@zuzana9415 my cierna hora taky roadtrip s 2 detmi na takmer 3tyz.to bude zabava aj zazitkov kopec 😁

zuzana9415
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja20
3. apr 2023

@zuzana9415 Bola som na Sicílii na južnom pobreží, nádherné more a pláž s bledým pieskom. Hotel Serenussa village, odporúčam 🙂

jaja20
3. apr 2023

@zuzana9415 Teraz v apríli sa chystáme na Kapverdy a v septembri Jordánsko.

zuzana9415
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja20
3. apr 2023

@zuzana9415 A nie je to ani také drahé,ako by sa zdalo 🙂

kulumulu123
3. apr 2023

@zuzana9415 dakujem boli ste uz?

29simona29
3. apr 2023

@zuzana9415 Pred chvíľou sme sa vrátili zo Sardínie a Korziky plus sme precestovali časť Talianska, chvíľu pred tým Gdansk, Baltické more..V lete mame v pláne okruh- Chorvátsko- Čierna Hora- Albánsko, s 2 malými náročnými deťmi☺️Hlavne všetko, len nie preplnene hotelové rezorty..

akinom0077
3. apr 2023

@zuzana9415 Jun a september- Taliansko musi byt moj druhy domov, v oktobri - kazdy rok nieco nove letenka + booking na vlastnu past- tento rok Grecko. November- Londyn vzdy ku kamaratke. Vdaka praci som okrem dovoleniek kazdy vikend pri mori

akinom0077
3. apr 2023

@zuzana9415 ano bola som krasne bolo mali sme pozicane auto pobehali sme vela