Kde sa ubytovať na ostrove Pag v Chorvátsku?

c17
21. jún 2014

Ahojte, chystame sa tento rok prvykrat do Chorvatska. Vybrali sme ostrov Pag, tak sa chcem poradit, ake mate skusenosti. Je lepsie mat ubytko vopred alebo si nieco v pohode najdeme aj na mieste? Ideme iba dvaja, ale chceme nieco bizko pri plazi a skor kludnejsie. Viete nam nieco poradit? Dakujem za kazdy prispevok 🙂

katrinka8
21. jún 2014

@c17 - ahoj, my ideme na Pag o 3 tyzdne, ale prykrat, este sme tam neboli. Kedy by ste Vy chceli ist? My budeme byvat tuto: http://www.novalja.sk/chorvatsko/letoviska/leto...

wombat
21. jún 2014

@c17
ahoj, ja som tam ešte nebola, tak neposúvam vlastú skúsenosť, ale je tu veľmi zlatá holka Michaela,
ktorá sa vydala do Chorvátska a majú s mužom apartmány na Pag-u na prekrásnom mieste a sú úplne úžasní 😉 🙂 @tomiholjubavi

tomiholjubavi
21. jún 2014

@wombat jeeeeeej, dakujem za recenzie a este viac za pekne slova 🙂 si taka mila 🙂

c17
autor
23. jún 2014

@katrinka8 konecne sa mi podarilo vybavit dovolenku, takze by sme mali ist v auguste... Dakujem za tip... Pozerala som to ubytovanie a vyzera celkom dobre... Tak drzim palce, nech mate pekne pocasie a a si po navrate spomenies, napis mi, ako sa vam pacilo 🙂

c17
autor
23. jún 2014

@wombat Aj tak dakujem... Kazda rada je dobra v tomto pripade... :D

katrinka8
23. jún 2014

@c17 - som rada, ze som pomohla 😉 Dufam, ze aj Vam vyjde dovolenka. Ak nezabudnem, tak napisem, co a ako.

@tomiholjubavi - taka vsetecna otazka, ak mozem, vyuzijem radu @wombat 😀 Ake pocasie mozme cakat na Pagu v polovici jula? 😀 My ideme do Povljany, a mam len taku mensiu predstavu na zaklade inernetu len, tak som uz straaaaaaaaaaasne zvedava, ake to tam bude, co more a tak vsetko.

viva02
27. júl 2014

@tomiholjubavi Ahoj, prosim Ta, kde konkretne mate na Pagu apartmany? Lebo hladam aj ja nieco zaujimave pre rodinku. 🙂 Chceli by sme ist na prelome jula/augusta, resp. zac.augusta.