Korfu 2016

u2jana
20. júl 2016

Ahojte
boli ste niekto tento rok na Korfu? My sa chystame do hotela Pelekas Monastery? Boli ste niekto?
mate nejake tipy, skusenosti, cokolvek... dakujem

kamilkka
2. jún 2017

@u2jana ahoj 🙂
vraciam temu do života 🙂
ako bolo?
my chceme ist tento rok na korfu...

kamilkka
2. jún 2017

ešte by ma zaujimalo, ak tam niekto bol, ake bolo počasie..
koncom juna je už ok?

lubhomira
2. jún 2017

Ahoj, my sme boli na Korfu v roku 2015 a veľmi sme si pochvaľovali 🙂 Boli sme v júli a bolo poriadne teplo 🙂 Odporúčam požičať štvorkolku, auto alebo motocykle, my sme prebrázdili celý ostrov. Takže za mňa - odporúčam 🙂

kamilkka
2. jún 2017

@lubhomira no super, vdaka 🙂

kamilkka
2. jún 2017

@lubhomira a kedy presne ste boli? ja som chcela čakať až na 26.6., ale mysliš že sa da aj skor?
odporučila by si mi konkretne nejaky hotel?

lubhomira
2. jún 2017

Boli sme v 2 . polovici júla, hotel Corfu Senses, boli sme spokojní 🙂 Korfu je krásny ostrov a maličký 🙂 Neprišiel mi ešte taký "komerčný" 🙂

kamilkka
2. jún 2017

@lubhomira a aky bol transport z letiska? prave tu čitam od jednej baby čo boli v gelina vilage že strašne zakruty a trvalo to 1,5 hodiny 😲

lubhomira
2. jún 2017

..prikladám aj nejaké foto 🙂

nellita
2. jún 2017

Ja som bola minuly rok v hoteli Sunshine korfu,krásny hotel len vsetky hotely su v kopcoch kedze korfu je hornaty ostrov. Hotel krasny,pláž nedako ke hlavne mesto

lubhomira
2. jún 2017

áno, cesty sú tam úzke a naozaj samá serpentína, to je pravda 🙂))

kamilkka
2. jún 2017

@lubhomira nadherne fotky!

kamilkka
2. jún 2017

@lubhomira plaž vyzera byť ok 🙂 že?
aj vaš transport bol taky obtiažny?

lubhomira
2. jún 2017

Vieš čo, asi taká hodinka to bola, ale pripisujem to aj tomu, že vystupovali ľudia, vyberali batožinu, ale nič strašné to naozaj nebolo 🙂 bolo na čo pozerať po ceste🙂

katusik21
2. jún 2017

@lubhomira cez aku cestovku si bola?

moniketa
2. jún 2017

@kamilkka my sme boli na svadobnej ceste pred troma rokmi v polke juna,tusim 17.6.sme leteli.pocasie bolo super,aj more teplucke,kedze bolo plytsie,lahko sa prehrialo.boli sme cez turancar v hoteli mimosa na severe ostrova v Sidari.....a isli by sme znova 🙂

lubhomira
2. jún 2017

@katusik21 Ak sa nemýlim, tak Tip Travel.

kamilkka
12. jún 2017

@nellita ahoj 🙂 tak hotel sunshine korfu tiež zvažujeme, prosím ťa išla by si tam s detmi? viem že je to do svahu, ale je to brutal? že každy den tisic schodov? či sa da? a ake je tam more pre deti? vhodne? vdaka 🙂

gab
12. jún 2017

@kamilkka kuk sem, vyzera to vyborne, hlavne je to na plazi a plytke more pre deticky
https://hotel.invia.sk/grecko/korfu/mayor-capo-...

nellita
12. jún 2017

@kamilkka ja som tam bola minuly rok s 2-rocnou dcerou,su tam aj vytahy ale ak nejdú musíš schodmi,je to náročné ale da sa,mne to nevadilo ani dcere rada chodi schodami a okrem toho na izbu som isla az navecer od mora a,bazena takze mi to nevDilo

kamilkka
12. jún 2017

@nellita si nechodila ani na obedny spanom? A jedlo?

kamilkka
12. jún 2017

@gab My letime z košíc.. a je príliš drahé ale vďaka 🙂

nellita
12. jún 2017

@kamilkka jedlo mas aj v restauracii pri bazene to isté co v hoteli a poobedny spanok bol na plazi,tam lepsie spi dieta na vzduchu id mora ako v izbe,vseobecne korfu je hornate,takmer vsetky hotely su vo svahu.

katka444
2. júl 2017

@moniketa prosím aké bolo stravovanie v hoteli mimosa. mame dosť vyberavú dceru a polpenzia asi nebola že švedske stoly. poprosím aj celkový názor na hotel. dakujem.

moniketa
2. júl 2017

@katka444 ranajky boli firmou svedskych stolov,trosku prispisobene anglicanom,cize parky,vajicka,fazule a pod.,ale aj jogurt,cerealie,a ine 🙂 vecere na vyber z troch jedal,vyhoda ze menu bolo aj v cestine 😀 nam osobne to jedlo chutilo,vzdycky tam boli aj nejake miestne specialitky,ako jahnacina a pod. 🙂 a po veceri dezert alebo ovocie,len napoj nebol k veceri,ten sa objednaval a platil individualne. Hotel bol v pohodke,uzby ciste,len sprchy neboli zrovna najnovsie,dalo by sa povedat,ze zodpovedali skor dvojhviezdickivemu hotelu,nie troj. Inak nemam co vytknut 🙂 personal mily,hotel he kusocek od plaze,a celkovo iblast sidari paradne zije nicnym zivotom 🙂 ska by som zas 🙂