Lacná dovolenka pre 4-člennú rodinu

17. jan 2024

Ženy, je reálne dostať sa na týždňovú letnú dovolenku pod 1000€ pre nenáročnú 4-člennú rodinu? Stačilo by, aby táto suma zahŕňala ubytko a dopravu. Myslela som, že so všetkými tými first moment zľavami a pribratím starých rodičov by to bolo reálne, ale asi som sa kruto mýlila. Všade píšu, že deti do 3 rokov (niekde do 12 rokov) zadarmo, ale je to len asi len odžub, v skutočnosti to celé naúčtujú rodičom. Chce sa mi plakať. Alebo neviem...

zalka
17. jan 2024

Autom Bulharsko napr. Cesta PHM a poplatky cca 400e, ubytovanie 70e apartmán x 7 noci máš 490e a si pod tisíc eur.

sasa1310
17. jan 2024

na víkend možno

vanilkovazmrzka
17. jan 2024

Da sa, ale asi treba vynechat cestovky.

mk1111111111
17. jan 2024

Ako si myslela, ze s pribratim starych rodicov?
Chcela di za 1000 2 dospele osoby + 2 deti do 3 rokov? Ci 4 dospele osoby a 2 deti?

ka33n
17. jan 2024

Ano da sa,ako ti tu radili bez cestovky a s autom.
Alebo aj letecky ak nepojdes cez sezonu ale mimo sezony v juni alebo septembri.
Moznosti je vela,ale treba hladat a najst pre Vas tu naj moznost.

minenkak
17. jan 2024

Pozeraj už teraz ubytovanie a počítaj spotreba auta koľko máte a koľko km musíte prejsť ,ale myslím ,že určite je nereálne do tej sumy.Ti my keď ideme na víkend dve noci niekde spať,rátam minimálne 700€

mk1111111111
17. jan 2024

1000 eur je malo, zial vela ludi je bez dovoleniek, ak na to nemaju. Mozno nejaku chalupu od znamych na SK

minenkak
17. jan 2024

https://www.booking.com/hotel/hr/haus-barbieri-...

Prvý septembrový týždeň plus300€cesta je do 1000€

marca12
17. jan 2024

Autom sever Talianska,mas krasne piesocne plaze,more je tam teple a je tam super. Pozri cez talianske agentury pripadne aj na bookingu sa da najst cenovo dostupne.

autor
17. jan 2024

@mk1111111111 Nie, za 1000€ nás štyroch, plus starý rodičia si hradia svoje náklady. Jedna cestovka ponúka výhodnejšie ceny pre väčšie skupiny pri obsadení celého apartmánu.

minenkak
17. jan 2024

Načo cez cestovnú kanceláriu, Chorvátsko, Taliansko úplne v pohode, objednať apartmán už teraz

zalka
17. jan 2024

Baby vy ste ináč pesimistické. Minulý rok kamoška 2+2 dala letecky 10 noci v júli Bulharsko za 800 e ubytovanie a letenky. Stravovali sa sami, bývali v apartmáne kde bola kuchynka.

Ja som schválne písala o aute lebo tento rok sai nepáčia ceny leteniek ešte sú drahé, či stále sú dosť drahé...
Kopa slovákov a Čechov má v BG apartmány, ktoré vedia prenajať a tá cena cca 70e je za cca stredne veľký apartmán kde sa 4 zmestia.

minenkak
17. jan 2024

Nemáte auto?

autor
17. jan 2024

Ďakujem všetkým. Sever Talianska je fajn destinácia, boli sme pár rokov dozadu. Uvažujem tiež nad Chorvátskom autom, ak sa mi na to podarí ukecať muža. Letenky sa mi zdajú extrémne drahé tento rok. Ale celkovo som zhrozená z tých cien. Akosi veľmi narástli za posledné dva roky.

autor
17. jan 2024

Baby, oplatí sa podľa vás viac first moment alebo skôr počkať na last minute? Žiaľ, musíme ísť v sezóne.

mirage
17. jan 2024

prečo trváš na cestovke?

minenkak
17. jan 2024

Určite nie cestovka v sezóne,veď to je strašne predražené

autor
17. jan 2024

V podstate netrvám na cestovke. Rada by som šla autom, len máme pred tým rešpekt, ešte sme do zahraničia na vlastnú päsť nešli. Máme jednu CK overenú, vždy mali skvelé ceny, boli sme s nimi viackrát. Len tento rok si nejako uleteli.

minenkak
17. jan 2024

Tento rok uleteli všetci,nielen cestovky

bluka2
17. jan 2024

Ja som včera zarezervovala Agadir. Letenky pre 2 ma vyšli 160€ spolu (Ryanair), takže to by bolo 320€ pre vás. Ubytovania s bazénom za 40€ na noc (Airbnb), takže to by bolo ďalších povedzme 300€. Za tisícku by som to dala aj so skvelým jedlom, koľko mi hrdlo ráči (to v Maroku nie je drahé).

bluka2
17. jan 2024

Pozri skupinu Tour De svet, lacné cestovanie na Facebooku, videla som tam aj Zadar letenka na jedného v lete 55€…

mirage
17. jan 2024

ja tiez mozem len cez prazdniny deti.. vzdy tak zavidim kamoskam, ktore su teraz v thajsku, alebo v oktobri v Positane. Cize vzdy len najvyssie ceny. Ale zas snazim sa kupit vzdy lacne letenky a apartmany.
@bluka2 na kedy to Maroko?

stanislavicenka
17. jan 2024

A preco chces ist s cestovkou? Ved si kludne najdi aj lacny let a cez booking ubytko. My sme takto boli s detmi minuly rok na Sardinii. A to nam akzdy hovoril, ze tam je draha dovolenka🤷. Urcite je, ked ides cez cestovku

autor
17. jan 2024

Staršie dieťa je v škole + jeden člen osadenstva pracuje v školstve, tak tiež môžeme len v sezóne. Rada by som vynechala tú cestovku, len potrebujem s tým pomoc. Nejako sa v tom topím. Buď je letenka ok, ale ubytko žiadne nevyhovuje (pre počet ľudí, vzdialenosť alebo cenu), alebo naopak. Potrebovala by som asi niekoho, kto by ma nasmeroval.

minenkak
17. jan 2024

Však booking

mirage
17. jan 2024

skus skupiny na fb ohladom cestovania, aj roznych cestovatelov. Ono je to cestovanie /nemyslim Turecko cez Hydrotour 🙂/ niekedy celkom alchymia.

bluka2
17. jan 2024

@mirage huh, tak vidim, že som mala včera šťastie, moju cenu nemajú už ani na najlacnejší mesiac. Ano, nejdem počas letných prázdnin

mamickalisticka
17. jan 2024

Boli sme v Chorvátsku.. určite nás to vyšlo okolo 1000ky so všetkým. A boli sme 5ti.

bluka2
17. jan 2024

A z ktorého letiska chcete ist?

bluka2
17. jan 2024

Poznáš túto funkciu?