Limak - severný Cyprus

19. feb 2023

Dobry den, dostali sme odporucanie na Limak na Severnom Cypruse. Hotel sa mi paci. Vacsinou som nasla aj vyborne recenzie. Avsak aj negativne. Hlavne co sa tyka izieb. Je tu niekto kto mal zlu skusenost? Isli by sme pravdepodobne cez saturn.
Dakujem

autor
19. feb 2023

Pripadne odporucte iny hotel v Turecku, na Cypre. Dakujem

martinaju
19. feb 2023

Izby su pekne ako ano niekto proste musi mat izbu aj z opacnej strany ako len k bazenom s tym clovek nic nespravi. Jednoducho to tak je ako co maju mat obsadenost len pol hotela? V kazdej izbe su ale velke presklenne dvere na terasu. Realne idete do izby len prespat. Izbu su ale krasne a ciste. Manzelske postele obrovske. Pozri ak niekto chce tak hlada negativa a najde ich. Ale väčšina ludi si ide na dovolenku oddychnut no najdu sa ludia čo budu hladať negativa ale to je cely ich život taky. Ak nebueš spokojna s izboz da sa to riešiť na mieste. My sme akurat mali izbu na opacnu stranu ako na bazeny lebo sme dovolenku bookovali an dva krat prvy krat sme ju zrusili a nasledne nastala situacia ze mozme ist takze sme dostali taku izbu ale absolutne sme neriešili. Teda prvy dojem ze ach akurat mame izbu tak ale potom nam to bolo absolutne jedno na izbe sme. Aozaj boli len co sme sa nachystali na večeru a potom sme išli spať. Jednoročak proste bol uneseny a chcel byt len vonku. Ale izbysu vsetky ako v katalogu akurat teda moze sa stat ze bude otocena od arealu a teda na iny hotel.

martinaju
19. feb 2023

My sa do limaku 100% vratime. Do Turecka uz určite nepojdeme more na Cypre je neporovnatelne krajšie.

A čo sme sa rozpravali a chodili na Cyprus do inych hotelov tak že Limak jednoznačne najlepší - že pred koronou ešte lepší ale to ja neviem porovnať.

Teraz je tam ale ešte nejaky novy no pre deti mi pride vhodnejší Limak kvoli zabave.

autor
19. feb 2023

@martinaju och, o vyhlad mi nejde. Na ten si nepotrpim. Aj ked potesi.. ale teda, ze boli spinave a zatuchnute 🤷‍♀️ Pripnem tu recenziu. Ja uz som bola rozhodnuta, ze ideme tam. Ale toto ma trosku zabrzdilo no

autor
19. feb 2023

A este som nasla, ze tak ako su tam vacsie izby, su tam aj “kutice” a ze konkretne Saturn ich narval styroch do izby pre dvoch 🤷‍♀️

martinaju
19. feb 2023

Boli sme asi v izbe pre dvoch a mali tam detsku cestovnu postielku ktoru sme si vyžiadali už v cestovke. Izba bola velka a uplne postačujuca vobec nam postielka nezavadzala. Na Slovensku ked sme boli naposledy sme postielku presuvali co nam zavadzala stale a to sme boli v drahom hotely nebudem menovat. Izba bola čista, mravce žiadne a to sme boli na prizemi. Na izbe sme potom nechavali nejake to euro pre upratovacky a dokladanie minibaru ale my sme mali vzdy vsetko ciste aj uteraky, aj postel, umyta zem kazdy jeden den. Minibar dolekladali tiež. Boli sme v septembri 2022. My sme mali naozaj čisto a to bolo prvorade. Kamoška bola jun 2022 a boli 4ria a mali peknu izbu. Nemyslim si že by napchali 4 do izby pre 2 lebo by sa im tam postel nemestila nakoľko nakozaj manželska postel je velmi široka.

martinaju
19. feb 2023

Keď sme boli my nemenil izbu a nesťažoval sa absolutne nikto. A to išli 3 autobusy a 3 privatne transfery.

autor
19. feb 2023

@martinaju dakujem za priame info. Asi to risknem. A teda nevadila vam izba na prizem? Boli ste v hlavnej budove?🙂

martinaju
19. feb 2023

Boli ame na boku ale hovorim my sme mali objednanu dovolenku v januari rušila som ju lebo som otehotnela nasledne sme o babo prišli tak som dovolenku znova platila a za necely mesiac sme leteli takže my sme to mali naozaj narychlo a boli sme v podstate blizko mora co nam vyhovovalo lebo malemu sa v mori moc pacilo takze my sme pri bazenoch boli minimalne.

autor
19. feb 2023

@martinaju dakujem 🙂

marianamollekova
20. feb 2023

@martinaju Dobrý deň my ideme v septembri s dcérkou 5 rôčkov tešíme sa tam veľmi fotky sú krásne

familytravel
21. feb 2023

Limak je výborný hotel. Ak si potrpíte na pekné izby a pekný areál hotela, tak veľmi doporučujem Concorde De Luxe a priplatiť si výhľad na more - je jedinečný. Hotely na Severnom Cypre poznám osobne a tieto dva sú naj...

leona45
22. feb 2023

To mate 5000 eur na 1 dovolenku?

autor
22. feb 2023

@leona45 nerozumiem otazke. Keby sme nemali tak asi nejdeme 🤷‍♀️
@familytravel Concorde zevraj nema peknu plaz a vstup do mora 🙂 ale vzali sme nakoniec ten Limak 🤔

martinaju
22. feb 2023

@leona45 to co su toto za otazky? Ved kazdy ide na dovolenku aku si moze dovolit.

margaret96
10. mar 2023

ahojte mozno pomozem aj ja mojou recenziou na Limak resp severny cyprus. Boli sme v Limaku 2021, izba priemerna pekna cista boli sme 2+2, takze manzelska postel plus dve pristelky, jedlo nema co vytknut, more aj cely hotel nadherny, jedine co sa nam nepacilo bolo v den odchodu nebolo mozne dokupit si neskory checkout nerobia to a ponuknu osprchovat sa vo welnesse ale s detmi to bolo narocnejsie kedze sme leteli vecer, neochota personalu, pri baroch uprednostnovali turkov, cely areal je dost dlhy a cesta z izby k moru je celkom streka v tom teple dost tam stal vdzuch boli sme v polovici jula, pre deti obrovsky miniklub, najvacsie plus boli slovenske animatorky (satur), odhliadnuc od takychto nedostatkov vratili by sme sa tam ale myslim si ze za tu cenu by sa nemali stat veci ako ze clovek je posledny den svojej dovolenky ako bezdomovec. Mali sme moznost byt aj v concorde bolo to prvu sezonu ako otvorili a plaz bola velke sklamanie ako aj detske bazeny (tobogany) pri vstupe do arealu hotela cize na opacnej strane ako more velmi daleko, tam by som sa uz urcite nevratila, najlepsie hodnotim hotel Noah 's Ark deluxe tam bolo skvele vsetko, ovela vacsie izby ako v limaku a concorde, skvele jedlo, cely areal roztiahnuty dalo sa kde prejst, velmi mili personal, more plaz vsetko super, takze z tychto troch hodnotim najlepsie ❤️ Celkovo sev cyprus je dlhsia cesta kedze sa leti na juzny a potom este transfer na severny, isli sme aj priamo na severny s medzipristatim v Turecku ale hodinu sediet v lietadle kvoli dokladom bolo otravne a cesta tym padom trvala rovnako dlho, cize ked tak letiet na juzny ale myslim ze teraz uz ina moznost ani nieje v ponuke...ked by nieco kludne sa pytajte 🥰

autor
11. mar 2023

@margaret96 dakujem velmi pekne. Uz mame zaplatenu zalohu za Limak. V podstate sme sa rozhodli kvoli detom. Pretoze je tam toho pre ne dost vela 🙂
Noah’s mal po roku 2022 desive recenzie (ale ze to bolo tiez sposobene tym, ze pocas kovidu vsetkych prepustili a nie je tam lahke zohnat kvalifikovani personal)… cize pevne verim, ze bude v Limaku vsetko ok. Lebo naozaj dovolenka to nie je lacna

margaret96
11. mar 2023

urcite budete a ak bude aj nieco negativne, tak pozitivne dojmy to urcite napravia 🥰 krasnu dovolenku prajem

autor
12. mar 2023

@margaret96 dakujeme. Snad to bude ok 🫣
Pani v cestovke som sa o tom otvorene rozpravala. Povedala mi, ze ked bude problem, je tam delegatka. Ze urcite vzdy cez nu vsetko. Nie pramo cez recepciu/hotel. Ze oni skusaju (proste Turci)…

margaret96
12. mar 2023

🙈 to je jasny pristup cestovky, oni maju jedine na statosti ponukat vylety 😀 ale teda baby animatorky boli fakt uzasne moje deti nikdy nechceli byt v ziadnom miniklube ani sa nicoho zucastnovat a tieto zboznovali skoda ze az posledne dni na to prisli 🤣 my ked sme prisli v noci stradne dlhe sme cakali na kartu od izby tieto nase izby boli v kridle pri bazenoch cize cez cely hotel sme isli dlho katakombi a nakoniec nam karta nesla cize zase naspat 🙈 potom uz bolo dobre ale teda chodili sme vonkajskom na jedlo nie cez cely hotel lebo fakt to bolo daleko, ale je to tam nadherne naozaj najkrajsi hotel v akom sme boli v ramci eu dovoleniek a to more je uzasne sev cyprus je urcite skvely vyber...som zvedava napiste potom 🥰

autor
12. mar 2023

@margaret96 no tak uvidime 😀 ja si stale vravim, ze nic nie je dokanele. A dovolenka bude taka, aku si ju urobime 😆

tinka8512
14. mar 2024

Zdravim, mozem sa spytat ci ste potom isli do toho Cyprusu na hotel Limak a ako sa vam pacilo? Vdaka

autor
14. mar 2024

@tinka8512 ano boli sme a vsetko bolo super 👌 zvazovali sme, ze sa tam vratime aj leto 2024, ale chcela som vyskusat nieco ine… ale raz sa tam vratime urcite… za nas super dovolenka

tinka8512
14. mar 2024

A aky ste mali let a transfer? my ideme s piatimi detmi 🙈

autor
14. mar 2024

@tinka8512 let bol v pohode. Odlietali sme o 18,20 z ba… transfer bol tiez ok, na hraniciach sme stali max 15 min…Mladsi ho komplet cely prespal. Izbu sme dostali asi za 20 min po prichode…ak idete cez satur, tak delegati aj animatori su uplna topka…

tinka8512
14. mar 2024

Ano cez satur, odlet o 18.20 je super, to dufam ze sa nam podari tiez tak. Dakujem🙏