Parkovanie na letisku v Bratislave

veverka84
8. júl 2014

Ahojte,chystame sa na dovolenku letecky z ba,pominule roky sme nechavali auto par km od letiska na strazenom parkovisku kde sme mali rezervovane miesto.tento rok by sme vsak chceli zapatkovat ma letisku 30 m od terminalu je tam 970 parkovacich miest ale neda sa rezervovat.chlapik z parkoviska mi povedal ze aj ked vyzera plne vzdy sa miesto najde.aku mate skusenost???ideme v polke juna.dakujem

veverka84
autor
8. júl 2014

V polke jula

habibi78
8. júl 2014

@veverka84 záleží od toho ktorý den a hodinu letite... Ale podla mna tam miesto URCITE nájdete, toho by som sa nebála vobec

zuzubb007
8. júl 2014

My sme sa vratili z dovcy pred tyzdnom, tiez sme telefonicky volali, ze sa neda rezervovat, ale nakoniec bola len polka parkoviska zaplnena, takze uplne v pohode sa dalo 😉

sakura77
8. júl 2014

Aj my sme tam Parkovali v auguste pocas sezony a v pohode..nic sme nemali vopred a bolo kopu volneho miesta

veverka84
autor
8. júl 2014

Dakujem baby ideme v pondelok okolo 6 rano by sme tam mali byt

habibi78
8. júl 2014

@veverka84 Tak to je úplne v pohode, vyberiete si to najlepšie miesto 😄😄
Peknú dovolenku, šťastný let tam aj spať zelam 😊

veverka84
autor
8. júl 2014

@habibi78 dakujem si zlata snad neosediviem z deti a nebude im dlho🙂))

habibi78
8. júl 2014

@veverka84 pokial neletite az na Maledivy tak let zvládnu v pohode 😄😄😄

kometa
9. júl 2014

my sme tam stáli minulý rok na začiatku augusta a tiež bolo voľné 😉
Teraz zvažujeme opäť, no videla som, že je viacero možností parkovania aj mimo letiska, ceny vychádzajú rovnako, neviete aký je v tom rozdiel? Vzdialenosť mi je jasná, veď byť priamo na letisku je najvýhodnejšie, ale myslím skôr, či to mimo nie je napr. viac strážené alebo tak....??

veverka84
autor
9. júl 2014

@kometa my sme parkovali doteraz na tom pri letisku monti s.r.o. a tam je rozdiel taky ze mas miesto rezervovane a strazene nonstop straznikom aj rampa tam je cize hocikto sa tam nedostane.priamo na letisku byvalo podstatne drahsie a tam to stalo 50 eur alebo 55 a teraz uz aj ony dali tych 10-12 dni za 39 ako na letisku.

kometa
9. júl 2014

@veverka84 mne sa veru aj zdali nižšie ceny parkovného 😉 a myslíš, že na letisku to neni stážené?

veverka84
autor
9. júl 2014

@kometa nie iba kamerovym systemom som sa pytala

veverka84
autor
20. júl 2014

Dakujem kocky a teda aj pre ostatne uplne v pohode parkovanie aj 3 julovy tyzden🙂

nelly3
10. júl 2016

obnovujem trosku temu, dneska sme sa vratili z dovolenky, tyzden sme parkovali na letisku, isli sme tam 2. jula a taku pol hodku sme hladali miesto, je to tam fakt, ze plne dost, a ked sme si prisli nad ranom pre auto, SPZ nam vysela, asi niekto do nas nacuval alebo co, vsade preplnene, auta na prechodoch parkovali, nemali sme poriadne ako s kufrom ist k nasmu autu, vyjazd zablokovany autami, no hruza 😠 a pritom sme si to platili, tyzden 39€ 😝

lienkasop
12. aug 2018

Obnovujem temu. Ako to je s volnymi miestami aktualne, kto ma skusenosti?

slange
4. feb 2019

Mam skusenosti s parkovanim na letisku hlavne pocas leta. Uz 2 krat sa mi stalo ze parkovisko bolo obsadene a musel som cakat kym sa uvolni miesto co boli dost nervy. Tak uz to riesim rezervaciou vopred na parkoviskach pri letisku a mam to vklude a miesto mam garantovane.

Osobne mam dobre skusenosti s parkoviskom na Galvaniho ulici 10 (www.parkovanieletisko.sk) alebo ak si chcete vybrat spomedzi viac parkovisiek tak uz som skusil aj portal Parkzoneweb (www.parkzoneweb.com)

Ale urcite budu aj dalsie parkoviska v okoli.