Sozopol 2014

timka82
11. jún 2014

Prosim o radu,info,skusenosti,pripadne odporucanie na ubytovanie v Bulharsku,v oblasti Sozopol.Sme 2 mlade rodinky s detmi a hladame nieco ako ubytovanie v sukromi,kde by sme boli ubytovani pri sebe a mali aspon vlastnu kuchynku.ideme autom. Beriem kazdu radu,pripomienku,info a podobne.Alebo ak nas chcete presvedcit o inej lokalite v Bulharsku a o peknom ubytovani tak nechame sa mozno presvedcit.

jespera
12. jún 2014

Krasny je hotel List a hotel Selena - v centre mesta a je 10 m od plaze, ale tam je to bez kuchynky...Konkretne ubytovanie neporadim...aby bola kuchynka...ale Sozopol odporucam, moji rodicia tam chodia uz desat rokov pravidelne, ja sama som tam bola asi 6 krat....a isla by som tam opat...a ten nocny zivot co je v Novom meste....a nakupovanie a restauracie....isla by som hned...

timka82
autor
19. jún 2014

Ubytko rezervovane,vecicky pokupene a tesime sa na 9.7 na odchod.dakujem za radu a som nazoru podobneho ako ty.ideme tam 2 krat ,no tesim sa ako male dieta. 😀

22beba
19. jún 2014

ja som tam bola asi 3 roky dozadu 🙂 bývali sme u jednej rodiny priamo na pláži 🙂 bolo tam nádherne moja naj dovča 🙂