Systém hotelového ubytovania v Európe - Nemecko, Rakúsko

sisaka
18. máj 2014

Mohol by mi, prosim, niekto vysvetlit system hoteloveho ubytovania v Europe. Snazim sa rezervovat hotel v Nemecku a pravdepodobne aj Rakusku som z toho uplny blbec. Vacsina izieb je len pre 2 dospelych - netusim, co tento pojem v Europe znamena. Mozem tam stale dat aj deti? Ak ano, do kolkych rokov? Ak je izba pre 3 osoby, mozem tam dat este 4. osobu, ak ide o dieta? Fakt som z toho jelen. Naposledy som bola v Europe v hoteli ked som este deti nemala, takze taketo dilemy som neriesila. Vopred dakujem za akekolvek info.

yanni
22. máj 2014

@sisaka ozaj a este ma napadlo. KEd si budete prenajimat auto, neviem ci si to dopredu online alebo ako rezervujete, dajte si, ze potrebujete pre deti sedacky. Inak budete mat problem.

sisaka
autor
22. máj 2014

@yanni ja som si uz zistovala, ze v Nemecku aj Slovensku nam staci kanadsky, ale Rakusko vyzaduje aj international driving permit, necham na muza, ci to riskne aj bez neho, ja soferovat nejdem, uz som zabudla na manuale a na Sk by som si ani netrufala, ja ked som videla pred 5 rokmi ako sa tam jazdi 😝 no, nejak som si zvykla na defensive driving, takze tu slovensku agresivitu by som nezvladla. A co sa tyka sedaciek - synovi uz staci podsedak - ten berieme do lietadla, to je lahucke a dcera ta ma 15 😉