Tunisko Mahdia Primasol El Mehdi hotel

15. jan 2024

Ahojte bol niekto v juni ? Je tam už natresk ? Chcela by som s deťmi ísť ako hodnotíte hotel strava more ?

7miriam77
15. jan 2024

Boli sme minule leto a chystáme sa aj tento rok. Boli sme začiatkom júla. Ja nemám čo vytknúť. Strava wow, toľko na výber, či na raňajky,.obed večeru, že sme nevedeli, čo si dať..pláž udržiavaná, dva dni boli chaluhy,no to nie je chyba hotela, snažili sa ich vyberať, čistiť. Personál veľmi milý, izby udržiavané, zariadenie priemerné...no čisto. Ja odporúčam

7miriam77
15. jan 2024
autor
15. jan 2024

@7miriam77 veľmi pekne naozaj a to ste v bungalove bývali? Co sa týka detských preliezok dalo sa ?
Žiadne črevné virozy?
A pláž ako ? Nebáli ste sa ze nejaký maniak alahakbar vás postriela? "D

7miriam77
16. jan 2024

V živote som nemala strach niekde cestovať, veď to by človek potom nikde nemohol ísť. Na Slovensku sa tiež dejú "veci", keď sa ti má niečo stať, stane sa ti to aj doma v posteli.
Za 12 dni sme ani jeden z nás troch nemal črevnú virózu a ani nik z ľudí,čo sme sa tam spoznali. Detské preliezky dostačujúce, každý deň bol otvorený aj program pre deti, kde sa im venovali animatorky. Večer bola detská párty, kde sa deti vyšantili. Cez deň bola v bazéne penová párty, dva krát v týždni,čo bol teda tiež super zážitok. Nebývali sme v bungalove, bývali sme hneď na prízemí,čo bolo super, lebo dcérka už od rána sa v záhrade naháňala s kamoškami

7miriam77
16. jan 2024
autor
16. jan 2024

Ďakujeme krásne

autor
16. jan 2024

@7miriam77 a ešte kedy ste boli ? Nie je jun veterný? Lebo ja by som chcela jun

7miriam77
16. jan 2024

Tak ako som písala v prvom príspevku,začiatok júla 4.7 sme leteli, bolo horúco a veterno sa mi nezdalo. Jún neviem aký je 🙂

autor
16. jan 2024

@7miriam77 ďakujem ❤️❤️❤️