Víkend v Poľsku

maajak
22. feb 2016

Ahojte,
boli ste niekto na vikendovy wellnes pobyt v PL? nejake tipy.. s jednym 3-rocnym dietatom. Minuly rok sme boli v Muszyne a boli sme velmi spokojni. Dakujem 🙂

drobcek26l
22. feb 2016

Manželov kolega nam chvalil hotel v polskom meste Wisla skuste to pozriet na googli vyzera to tam pekne uz neviem presny nazov hotela ale je to taky velky hotel hned mi to tam vybehlo

drobcek26l
22. feb 2016

Konkretne Hotel Golebiewsky, Aquapark Tropicana

evka4
22. feb 2016
gumkac19
23. feb 2016

a co tak Krynica?

zabkazelena007
23. feb 2016
Používateľ zabkazelena007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabkazelena007.

pekne welnessy su v polsku?

lydia302
23. feb 2016
Používateľ lydia302 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lydia302.

Kolko to tam stoji cca?

kufrik
23. feb 2016

@zabkazelena007 te dva su uplne nove, a velmi blisko. ja som ne byla, ale moi rodicia ano , a je chvalili. 🙂 Teraz aj bude to lacnejse,ako na Slovensku

zabkazelena007
23. feb 2016
Používateľ zabkazelena007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabkazelena007.

@kufrik pomaly to zachvilu bude vsade lacnejsie ako na slovensku :(

kufrik
23. feb 2016

To je mozne,ale aj tak zyvot na slovenku je viac pokojny, aspon podla mna 🙂

maajak
autor
27. feb 2016

@evka4 pobyt rezervovany, dakujem..posielam srdiečko 🙂

evka4
28. feb 2016

@maajak prajem prijemny pobyt a potom daj vediet, ci sa ste boli spokojni 🙂

maajak
autor
13. mar 2016

@evka4 velke dakujem za ten tip. Dnes sme sa vratili a boli sme maximálne spokojní s hotelom, stravou, wellnesom. Boli sme aj na nedalekom zamku...V lete sa tam určite vrátime, aby sme splavili aj Dunajec, 😵