Víkendový pobyt pre manžela, ktorý má problém s chrbticou

matka1312610
19. nov 2013

Ahojte chcela by som poradit nejaky víkendovy pobyt pre manzela na vianoce,pretoze ma problemi s chrbticou.Tak neviem co by bolo vhodné....vopred dakujem

zita19
19. nov 2013

@matka1312610 Akekolvek kupele. Kazde maju vikendove pobyty a poskytuju v podstate rovnake procedury. Zavisi od toho ci ma rad rusnejsie prostredie alebo "koniec sveta". Ja som bola v Cizi. To je ten koniec sveta ale bolo som velmi spokojna. Mne ten koniec sveta vyhovoval. Aj Dudince boli fajn, len to uz je take rusnejsie. Lucky maju specialny program na chrbticu. Turcianske Teplice zas termalnu vodu.

janinah
19. nov 2013

máš kopu pobytov cez zľavové portály...ja poznám len Turč. Teplice,odporúčam...len víkend je trochu málo na chrbticu,síce lepšie ako nič,ale ak sa dá,tak aspoň týždeň pobytu

zita19
19. nov 2013

@janinah Mas pravdu, vikend je malo ale tyzdnove aj s dvoma troma procedurami denne zacinaju pri 350 eurach

janinah
19. nov 2013

@zita19 tak potom nech si vyberie dovolenku a chodí denne na masáže,sauny a vírivky vo vašom meste,spať a jesť bude doma a ušetrí,aj tak by sa dalo....

zita19
19. nov 2013

@janinah Napriklad nemocnica v KE - Saci ponuka tyzdnove rehabilitacne kury. Proste rano dojdes, absolvujes procedury, naobed ides doma. Neviem co to stoji, ale poznam ludi co to absolvovali a maximalne spokojni boli. Ja som tu cenu uviedla, len preto aby bola zadavatelka v obraze. Raz za dva roky investujem do seba tie peniaze a idem a uzijem si to. 🙂