Cyprus - Acapulco beach

natalia_2
28. júl 2015

Ahojte,idete niekto na Cyprus do hotela Acapulco 30.7 z Blavy? 🙂

giardia
28. júl 2015

@natalia_2 Ahoj,my sme sa teraz odtiaľ vrátili a môžem len odporúčiť. Ak máš detičky, úplne ideálne... Pozvolný vstup do mora, lunapark,detské ihrisko, tobogány...Super strava, pekné ubytovanie, večer program pre deti, potom pre dospelých..

natalia_2
autor
28. júl 2015

@giardia ahoj,tak sa veľmi tešíme..strava bola dobra?Ako dlho ste tam leteli?Dieta ma ine priezvisko ako ja dokumentaciu mam tak dufam že bude všetko ok..Boli ste aj na dakom fakultativnom vylete?

giardia
28. júl 2015

@natalia_2 Strava bola naozaj super, za tých 11 dní sa to snažili vždy obmieňať, aby človek nemal pocit, že je stále to isté a bolo aj z čoho stále vyberať a tých koláčikov 😀 . Leteli sme 2,5 hodiny do Antalye, kde sme stáli cca 40 min., ale z lietadla sme nevystupovali, vymenil sa len personál lietadla a odtiaľ to bola už len pol hodinka na cyprus. Ani ja s dcérkou nemáme rovnaké priezvisko, to by nemal byť problém, veď máš jeho pas a keď ide s vami ocino, tak to nebude nikomu podozrivé. Boli sme len na jednom výlete do mesta Nikózia, bol to len pol denný výlet a ten sme vyberali kvôli malej, pretože je hrozne háklivá na cestovanie autobusom, dokonca cestou tam sa nám v lietadle 2x povracala 😅 , inak tam boli všetko celodenné výlety ale vyzerali zaujímavo, hlavne ma zaujal výlet pre deti, kde sa išlo za ťavami, somárikmi, deti sa mohli na nich aj povoziť, potom sa išlo v rámci toho výletu aj na loď s preskleným dnom. Všetky výlety pekne predstavili delegátky, aj tie boli veľmi príjemné. A ešte ma napadlo, že 24 hodín denne bol na hoteli prítomný lekár vo svojej ambulancii a všetky drobné poranenia, nevoľnosti a pod., ktoré nevyžadovali nejakú hospitalizáciu riešil zadarmo..Aj tam sme boli s dcérou, nevedela už čo so sebou, tak si oškrela kolená, ruky .. 🙂

natalia_2
autor
28. júl 2015

@giardia moj maly ma priezvisko po otcovi,ma svoj pas,Rodný list preloženy v angline aj zo sudu zverenie do svojej opatery mam v angline matrikou overene..S ex nie sme spolu a ani nejde s nami...jedine vie o dovolenke..dufam že nenarazím na daky problem...

giardia
28. júl 2015

@natalia_2 Myslím, že problém nebudete mať žiaden, keď to máš takto všetko ošetrené..Tak vám prajem krásnu dovolenku a veľa pekných zážitkov. 😎

natalia_2
autor
28. júl 2015

dakujem pekne...len taky písomny suhlass nemam ale dokumenty ostatne mam..už sa tešíme a sme zbaleny...a daky vylet lodou ste boli?

tanija133
28. júl 2015

Ahoj, ja som bola minuly rok, bolo paradne, boli sme 2 kamaratky + nase deticky. Boli sme ak vylet lodou, odporucam kupit vylet v pristave v Kirenii, je tam o polovicu lacnejsi ako cez cestovku, v hoteli od na chceli 30 e dosp+ 15 dieta, v pristave som kupila 15 dospely+ dieta zdarma. Kupali sme sa aj v sirom mori. Boli sme par x v Kirenii, krasne prisravne mestecko. Samotny rezort super, bezchybny.

natalia_2
autor
29. júl 2015

@tanija133 boli dake špecialne kontroly na letisku ked si išla s detmi sama?Teda pokial nemali ine priezvisko ako matka.

tanija133
29. júl 2015

@natalia_2 ano bola som sama s dietatom, zoadne specialne kontroly neboli, pokial mas nejake dokumentu na kontrolu, bud v pohode, ja si myslim ze ani tie nevytiahnes.

natalia_2
autor
29. júl 2015

@tanija133 rano letime..tych kontrol sa obavam najviac...dufam že im postači dokumentacia ktoru mam...potom sa ozvem ked sa vratim 🙂

tanija133
29. júl 2015

@natalia_2 pohoda, uzi si to, bude to fajn dovca.

natalia_2
autor
7. aug 2015

@tanija133 tak už sme sa vratili z Cyprusu hotel acapulco fantasticka dovolenka,žiadne problemy a maximalna spokojnost 🙂

monikags
13. aug 2015

Ide niekto na Cyprus 20.8. odlet z BA? 🙂

tanija133
13. aug 2015

@natalia_2 no vidis , super, taketo veci vobec neriesia....Hotel perfektny ze , sluzby ,bazeny, more, jedlo, vsetko TOP...

vitacalcin
26. dec 2017

@giardia ahoj prosím ťa odkiaľ ste leteli z bratislavy, alebo z košíc? ďakujem

giardia
26. dec 2017

Ahoj,leteli sme z BA