Dovolenka v apartmáne Yachting v Lignano Sabbiadoro

veronncek1
9. apr 2014

Ahojte,v Júli ideme na dovolenku do Talianska Lignano Sabbiadoro a budeme ubytovaní v Apartmáne Residencia Yachting...ideme cez cestovku Ck Pieštany Tour ... chcela by som sa opýtať,či nemáte skúsenosti s ubytovaním a ak áno aké sú apartmány a pláže? Ďakujem vopred za rady 🙂).

vravkasolivajka
9. apr 2014

Ahoj, ja som bola pred 13 rokmi tiež v Lignano Sabbiadoro ubytovaný sme boli kúsok od "Palmovej riviéry" , ako ľudia úžasný, strava vynikajúca, boli sme loďou na "Mušličkovom ostrove" a tam to bolo tiež nádherné.... Strašne veľa lodí, pláž ... plávala som s otcom asi 3-4 km od brehu a zrazu sme sa mohli postaviť 😀 😀 😀 skrátka voda nám siahala asi po kolená 😀 😒 a ďalej sme plávať nemohli lebo už tam boli bójky a plávali tam lode. Boli sme sa prejsť a prešli sme cez plot s nápisom No admittance DANGER a bolo tam plno odpadu v mori na pobreží, smrdelo to tam a bolo to od poslednej aj keď nádhernej pláže asi 20 min cesty pešo pri rodinných domoch. To bolo však dávno, aj keď pokiaľ viem tá Palmová riviéra je stále s polovice umelá.

tina983
30. apr 2014

Ahoj, my ideme do Lignana už tretí krát a aj cez cestovku Piešťany Tour. Zatiaľ sme mali vždy dobré skúsenosti, no do Yachting Residence ideme prvý krát tak som sama zvedavá, aké to tam bude. Pláž je síce kus vzdialená, ale nám to neprekáža. My ideme v termíne od 11.júla.Určite sa tam nebudete nudiť, je plno možností ako zabiť čas. Pláže sú v pohode, je tam síce viac ľudí, ale mne vyhovuje práve tá plytkosť vody, nepotrebujem byť po dvoch krokoch od brehu vo vode nad hlavu a je to ideálne hlavne pre deti. Ubytovanie bolo tiež vždy ok, hlavne čisté.

veronncek1
autor
20. júl 2014

Ahoj tina983 , už ste sa vrátili z Lignana? ako tam bolo?

veronncek1
autor
20. júl 2014

My ideme teraz v piatok...tak som veľmi zvedavá...

gromkaver
20. júl 2014

@tina983
@veronncek1 babulky, ked sa vratite, dajte mi vediet ako bolo, hlavne ma zaujima strava. my by sme chceli ist ale az v septembri, nikde do tychto koncin, laka nas Grado, hlavne kvoli detom sa nam paci, ze nie je hned hlboka voda a je tam piesok, aj ked ho budu mat vsade, aspon sa prehraju. Neviem, ci ale skor nepojdeme do hotela ako apartmanu, pretoze by som si chcela konecne oddychnut aj ja a chceli by sme minimalne polpenziu. Pripadne mi napisete, ako ste sa prestravovali, ako je to tam cenovo, ci su v blizkosti obchody a ake bolo more 🙂.. dakujem a krasnu dovcu 🙂

veronncek1
autor
21. júl 2014

gromkaver Ďakujeme 🙂 prídeme začiatkom augusta....ak by som sa náhodou neozvala,tak mi napíšte a ja sa potom s vami podelím o moje zážitky 😉 🙂

tina983
21. júl 2014

@veronncek1 tak my sme nakoniec na tej dovolenke neboli,takže sa nepodelim o dojmy...pár týždňov pred odchodom nám oznámili,že naše apartmány,v ktorých sme mali bývať su predané a nemajú pre nás miesto...

marthuska
21. júl 2014

@tina983 nerozumiem, ste to mali zarezervovane a takto to dopadlo

tina983
22. júl 2014
tina983
22. júl 2014

@marthuska jeden turnus si berie jedna pani,ktorá si sama naháňa klientov,zapĺňa si apartmány...od marca sme boli zapísaní,termín na úhradu bol do 15.júna,takže sme sa nijak neomeskali,no a pani zrejme nezvládla situáciu a takto to dopadlo....ešte podotýkam,že to nebol nejaký blud,táto pani to takto organizuje už roky a my by sme cez ňu išli už 3-krat...

veronncek1
autor
22. júl 2014

@tina983 no pekne....fakt....dúfam,že vám aspoň vrátili peniaze...

alusha
29. júl 2014

@tina983 a to ste boli cez Piestany tour? to som dost prekvapena? som myslela, ze Yachting maju cely oni, ci? My sme sa vratili v nedelu, boli sme tiez cez Piestany tour vo villa Claudia, boli sme spokojni.

alusha
29. júl 2014

@gromkaver pre deti idealne miesto, my sme ani nevedeli, ze ich mame. Mladsi sa dokazal v piesku hrabat cely den, starsi stale vo vode, voda dlho dlho plytka po pas, takze sa nemusis o deti bat, mozu sa kupat aj same a staci ich z plaze sledovat. My sme boli max. spokojni so vsetkym, ak nechcete varit, tak odporucam aspon polpenziu, lebo tie poplatky v restikach su dost vysoke.

gromkaver
29. júl 2014

@alusha prave preto pozeram hotel, aj ked zrejme obedy budeme riesit nejakou tou pizzou a cestovinami, ovocim... este sa mi paci aj Lido di Jesolo, videla som, ze je tam Aqualandia, tak nech sa vyjasia 🙂... chceli by sme ist pozriet aj do Benatok, ale to som sa docitala, ze nie je moc vhodne pre deti, ze si to az tak neuzijeme, no tak uvidime.... hadam nam to vyjde a tatik bude mat dovcu 🙂.... 🙂

ivka225
29. júl 2014

Tieto severné lokality sú príliš preplnené, odporúčala by som obetovať nejaký ten čas na cestu a ísť čo najďalej na juh, ideálne až niekam ko Kalábrie.

veronncek1
autor
11. aug 2014

tak my sme boli spokojní, a fakt,deti sa neuveriteľne dlhý čas dokázali prehrať v piesku 😀 .... mali sme plnú penziu,ale kľudne stačila aj polpenzia...niektorí z našej skupiny boli v Benátkach a tiež môžem potvrdiť,že tento výlet nie je vhodný pre deti....ani dospelí a hlavne tie deti z toho nič mať nebudú....bolo tam veľa chodenia uličkami,schodmi... no proste len pre dospelých....inak chválim....pre deti dovolenka ako stvorená...a keď bolo pod mrakom išli sme v jeden deň do zoo a druhý deň do Gulliverlandie...bolo super... ubytovaní sme boli v residencii Yachting...Lignano Sabbiadoro...cez Piešťany tour....

bambahracky
27. máj 2016

Ahojte boli ste niekto ubytovani v Residence Villa Lucchese? Chceme ist teraz v juni to Lignana cez tuto CK.