Hotely v Terchovej a okolí

katka2511
16. mar 2015

Ahojte poraďte hotel v Terchovej alebo v okolí, s ktorým máte osobné skúsenosti. Pozerala som hotel Gold, máme dve deti 12 a 9 ročné. Nie je tento hotel skôr pre menšie deti? Aké veľké izby sú tu a aké prístelky? Na fotkách sa mi v tom hotely zdá všetkoskôr pre menšie deti. Alebo poraďte nejaký iný hotel. Vopred ďakujem.

sssilvia
16. mar 2015

Odporúčam hotel Jánošík..... skvelé ihrisko aj pre vačšie deti, a výborné služby.

katka2511
autor
17. mar 2015

@sssilvia ďakujem za tip

katka2511
autor
22. mar 2015

Už sa nikto nenájde, čo má skúsenosti s hotelmi v okolí Terchovej?

horana
23. mar 2015

Ked chcete viac miesta nie je nic lahsie nez najist vhodny privat, lepsie povedane chatu/domcek ktory bude len cely pre vas. Dava to lepsi pocit sukromia a zaroven kopa miesta aj so zahradou... My sme tiez 4 clenna rodina a robime to just tak. Financne to vyjde lepsie nez hotel a stravu si bud zajedname v najblizsom hoteli/penzione, co nie je nikdy problem, alebo hlavne s vacsimi detmi chodime do podnikov, ktorych v Terchovej a okoli je neurekom. Zaroven clovek nieje priviazany casovo, ked chce ist na turu skor rano, nemat obed alebo naopak po ture zapadnut do koliby pod konciarmi a tam sa rovno navecerat.
Tiez sme volakedy hotelovali, ale ako sme prisli na chut tomuto sposobu, uz by som do hotelu nesla..

0silvia0
23. mar 2015

@katka2511 v Terchovej je kopec chatiek, ubytovanie vyjde okolo 50 euro na noc na celú chatu. Máš súkromie, posedenie vonku, mne sa tiež páči viac prenajať si chatu, deti máte väčšie, takže stravu si môžeš zabezpečiť podľa vlastného uváženia. My sme boli v tejto chate a boli sme spokojní: http://www.chatamaria.szm.com/

katka2511
autor
23. mar 2015

@horana ďakujem za odpoveď

katka2511
autor
23. mar 2015

@0silvia0 ďakujem za odpoveď, ale skôr hľadáme hotel

horana
23. mar 2015

Tak potom mozno pozrite, osobne sme sice neboli, ale znami si vcelku chvalili, hotel Boboty, nie je sice priamo v Techrovej, ale hlbsie vo Vratnej pri dedinke Stefanova, ktora je ucupena uz pod Rozsutcami (v tejto dedinke sme viackrat uz boli ubytovani na sukromi a ma este lepsiu atmosku nez Terchova - do ktorej je to 5 min autom). Hned odtial vyrazaju aj tury do Tiesnav. Hotel ma aj bazen a viem ze tito znami spominali ze tam maju take rodinne bunky izby pre rodiny s 2 spalnami co su dost velke, alebo ze sa dokonca daju prepojit aj viac izieb nejak flexibilne.
@katka2511

katka2511
autor
23. mar 2015

@horana ďakujem pozrela som 😉

rena40
23. mar 2015

čauko baby,máte niektorá skúsenosti s horským hotelom Pod Sokolím ...majú dobrú cenu na Velkú noc 😖

katka2511
autor
7. apr 2015

@rena40 boli ste cez Veľkú noc v hoteli Pod Sokolím? Ak áno, aké skúsenosti, príp. ak máte niečo overené v Terchovej?

rena40
7. apr 2015

@katka2511
čauko,bohužial sme nakoniec nešli pre chorobu a riadne som ľutovala,napadlo tam 35cm snehu a Jánošíkove diery vyzerali priam úžasne ☹
Ale dúfam,že cez leto tam pôjdeme 🙂

katka2511
autor
7. apr 2015

@rena40 ďakujem za odpoveď, aj my sa chystáme cez leto 🙂

katka2511
autor
14. apr 2015

Kto má ešte nejaké skúsenosti s ubytovaním v Terchovej a okolí? Skôr hotely alebo penzióny. ďakujem 😉

katka2511
autor
17. apr 2015

Máte niekto skúsenosti s ubytovaním v Penzióne Vŕšky Terchová cez zľavové portály?

katka2511
autor
6. máj 2015

Boli ste niekto ubytovaní v hotely Diery?

katka2511
autor
10. máj 2015

Nikto nemáte skúsenosti s hotelom Diery, príp.s hotelom Gavurky?

katka2511
autor
12. máj 2015

@horana Boli ste už viackrát v Terchovej? Ako odporúčate prejsť Jánošíkove diery? Jeden deň alebo postupne? S ktorým ubytovaním máte osobnú skúsenosť? Ja som pozerala hotel Gavurky a v Zázrivej penzión Solisko.