Stanovanie v Chorvátsku

simcatko11
11. jún 2015

Boli ste niekto kempovat v chorvatsku?budem rada za kazdu radu,postreh,skusenost,odporucania,zvazujeme Solaris- Sibenik.nepytajte sa preco kemp....Lebo.

belllinka
11. jún 2015

@simcatko11 So všetkými deťmi?

tomiholjubavi
11. jún 2015

@simcatko11 mozete vyskusat aj Pag, kemp Sveti Duh. sice sme tam par krat boli opozriet, ale nekempovali sme tam. ani neviem, kto to tam vlastni, kolko sa plati a take detaily...ale je tam pekna plaz z jemneho sutriku 🙂 byvame v dedine oproti a obcas tam zajdeme lodkou okupat sa. myslim, ze je to pre stany aj karavany. a je tam par takych stlpov, kde sa da napojit na elektriku.

miki76
28. jún 2015

Aj mna by zaujímali nejaké dobré tipy...dnes celý den surfujem po nete a hladam kam ist...tiež stanovat :D

k_a_j_k_a
28. jún 2015

@simcatko11 pre rodinu detmi odporucam kempy v Taliansku 🙂
Ak musi byt Chorvatsko, tak kemp Jezevac na Krku je super.

adria88
27. júl 2015

Ahojte, ideme 20.8. do Basky Vody a chcem sa spytat, ci by niekto vedel, kde je poceste nejaky kemping na prenocovanie v stane, smerom na Makarsku...ideme prvy krat autom, tak ak by niekto o niecom vedel, budem rada 🙂

lucinocka
27. júl 2015

@simcatko11 mna by zaujimalo, ako budes sprchovat a umyvat to male 4 mesacne prdo v spolocnych sprchach 😀 o horucave, zapareninach a komaroch ani nehovorim.... 2 roky som zila v kempe cez tri mesiace v chorvatsku, lebo som tam robila...z mojho pohladu to nie je vhodne pre deti mladsie ako 3-4 roky..

simcatko11
autor
27. júl 2015

@lucinocka v nedelu sme sa vratili,boli sme 5dni v madarsku a poviem ti ze smw tam mali 6deti a prqve to mojenajmladsie bolo najzlatsie a najtichsie,kupala som ho v detskom nafukovacom clne na vodu pacilo sa mu,do spol.sprch som ho netahala a boli sme aj minuly rok s 1,5r synom aj svagrovci mali 2r a 1,9r deti a bolo to uplne v pohode,akurat treba mat oci na stopkach ak ta neposluchnu ze maju sediet na ritke na jednom mieste 🙂

salomuska
27. júl 2015

@simcatko11 pred dvoma rokmi sme v juli boli pozriet kemp Solaris v Šibeniku - v podstate ho mali úplne plný, podľa možnsti treba rezervovať vopred. Z kempov čo sme s deťmi absolvovali v Chorvátsku sa mi najviac páčil kemp Vira na Hvare a kemp Valdaliso pri Rovinji, tam chceme ísť opäť tento rok.

kmk11
27. júl 2015

my sme boli v tychto:
http://www.bivillage.com/de/campingplatz
a uplne prvykrat sme boli tu http://www.camping-novigrad.com/holiday_homes/m...
okrem toho aj v blizkosti Rovinj a Porec, ale tam to bolo dalej do mesta
najviac sa mi pacilo v Novigrade a potom i ta Fazana bola fajn 🙂

lucinocka
28. júl 2015

@simcatko11 super🙂 do madarska by som chcela aj ja moju zobrat do stanu, este nikdy nebola, my sme chodili casto a bolo super🙂 ale tu v chorvatsku by som s nou nesla, my sme teraz v byte bez klimy a mala ma cele telicko licka od horucavy zaparene, a to je uz relativne velka.. Na 40+ st. Ako je tu teraz by som nesla dostanu

adria88
28. júl 2015

@salomuska takže, kebyže chceme prísť len tak na noc do stanu, tak nie je šanca? lebo sme rozmýšľali aj nad tým...

adria88
28. júl 2015

@salomuska myslím ten Solaris

salomuska
28. júl 2015

@adria88 mozno bude volne, mozno nie...ale tak ak chcete len na jednu noc, sanca je vyssia ze niekde budu mat volne miesto...a ked nie, na okoli je kempov dost. my sme vzdy isli do kempov bez rezervacie, popozerali na mieste, ci sa nam niektore miesto pre stan zapaci (podla moznosti v tieni aby bolo), pozreli toalety, vzdialenost od mora, vzdialenost od toaliet. ked sa nam nepacilo, isli sme dalej

adria88
28. júl 2015

@salomuska ďakujem za info... a ako to je cenovo? ideme 3 dospelí a jedno dieťa 8 ročné, je to približne všade tak isto alebo je to individuálne? podľa oblasti, vzdialenosti od mora atď...

salomuska
28. júl 2015

@adria88 je to rôzne, presne ako si spomínala, podľa vybavenosti kempu (podobne ako hotely su oznacovane poctom hviezdiciek), lokality a vzdialenosti od mora. Dokonca aj v kempoch mozes mat rozne cenove zony podla vzdialenosti od mora. V roku 2013 sme stanovali v 6 kempoch v Chorvatsku (putovna dovolenka 🙂, ceny sa roznili od 17 Eur/noc po 45 Eur/noc pre vsetkych dokopy. Boli sme dvaja dospeli a dve deti do 5 rokov, auto, stan. Na niektorych miestach sme si doplacali este chladnicku.

simcatko11
autor
28. júl 2015

@lucinocka no v stane je o 50% viac ako von,ale detom sa pacilo a malicky ani nepocitil ze je inde bol spokojny a starsiemu sa ratalo ze otvori oci je von

adria88
28. júl 2015

@salomuska tak to musela byť parádna dovča 🙂 my ideme do hotela, len sme sa rozhodli, že vyrazíme skôr, taký výletík, jedna noc v stane a aj cestou spať si ešte chceme pozrieť nejaké miesta a nikam sa neponáhľať...a nejaký kemp cestou na Makarskú , takú hodku až dve odtiaľ by si nevedela poradiť? pri mori... 😅 okrem teda toho Šibeniku.. pozerám aj po nete, ale tak chcem vedieť aj názor iných, nie len to, čo tam píšu...lebo všetko zase pravda nie je 😖

salomuska
28. júl 2015

@adria88 ja myslím že na jednu noc je to skoro jedno, určite niečo nájdete 🙂

adria88
28. júl 2015

@salomuska to je pravda na tú jednu noc... aj tak dik za nejaké to info 🙂

kmk11
28. júl 2015

skus pozriet i tu http://www.kroatischeadria.de/camping_top20.php
musim priznat, ze mne sa osobne atmosfera v campingoch velmi paci, dokonca asi viac nez na hoteloch 🙂 ale s malym dietatom sme neboli, zacali sme chodit, ked mal syn tusim 5 a mame stan na strechu auta, s matracmi vo vnutri, cize je to pohodlne a nie je ani zima zospodu, ani to nepremoka 🙂

adria88
28. júl 2015

@kmk11neviem, či to bolo adresované mne, ale na tej stránke je toho ozaj na výber veľa a všeliaké možnosti...takže si myslím, že s tým problém mať nebudeme a určite niečo nájdeme, tak sa už nestresujem toľko :D a hej, je to taká fajn zmena ísť do stanu a nie do hotela, veď treba si aj také užiť 🙂

miki76
28. júl 2015

My sme prave v kempe Soline v Biograde. Super...kemp je v borovicovom lese...fotky pridam ked prideme domov...

mamjka
28. júl 2015

@simcatko11 ja odporúčam skúsiť Taliansko 🙂 my sme boli v Caorle a bolo to geniálne 😉 krásna pláž pokojné mestečko 😀

kmk11
28. júl 2015

@adria88 v podstate kazdemu, kto nieco podobne hlada 🙂 my chodime na striedacku, resp. snazime sa raz rocne aj kempovat kvoli synovi - pri hoteli je to vzdy otazne, lebo fotky su casto zavadzajuce, ale v tom stane vieme, co nas caka a kemping mozeme zmenit aj po jednej noci, keby sa nam nepacilo 😉
mne osobne vyhovuje, ze ked vystrcim nos, som hned vonku - a ak si najdeme prijemne miestecko pod stromami, tak je tam ovela prijemnejsie nez v hoteli

fra
28. júl 2015

v Chorvatsku sú náhodou skvelé kempy, veľmi blízko pri plážach, majú stretegickú polohu, čisté, s teplou vodou, celkom bez problémov .... boli sme jedno leto podobne ako @salomuska skoro mesiac tiež aspon na 5 alebo 6 miestach od Krku až po Podgoru ... čo sa tyka cien- take male sukromne kempy boli obyčajne o dosť lacnejšie ako také veľké s plným komfortom- my sme skromní a máme radi rodinnú atmosféru , tak sme radšej využívali tie súkromné malé kempy ... najviac sa nam pačil kemp v sukromnej zahrade "U klebetnej tetky" (teda neviem ako sa volal naozaj 😀 ale tá tetka už podľa pasu vedela o každom navštevníkovi všetko 😀 ) pred Dugi Rat pri Omiši.... stan sme mali doslova 4 metre od mora, bol tam potom už len múrik a 3 m široký kamienkovo- pieskový pás a hneď more ... a bez ježkov 🙂

fra
28. júl 2015

vychutnali sme si všetky kempy, ani jeden nebol nejaky zlý ... jedine z Podgory sme sa pohli skor preč, kemp za to nemohol, len sme psychicky nezvládli škorpiona v ešuse 😀 ale potom sme sa dozvedeli, že tie male škorpiony trochu väčšie od ucholakov nie sú jedovaté 😝 😝 😝 ale naozaj @tomiholjubavi ???

adria88
28. júl 2015

Tak so škorpiónom som sa ešte nestretla a asi by som ani 2x nadšená nebola 😀 , ale ak ozaj tie malé nie sú jedovaté, tak potom pohoda...by som to nejako prekusla 😀 veď uvidíme, na jednu noc to je v podstate jedno, aký kemp sa nám pošťastí a ak sa nám bude páčiť, tak možno nabudúce dáme celú dovolenku kemp miesto hotela, má to určite svoje čaro 🙂

slacik
29. júl 2015

My sme teraz mali ubytko tranzitne na jednu noc a to bez stanu, len tak na bookingu som si vytukala oblast cca kde chcem prespat a dala vyhladat najlacnejsie a bolo. Aj takto sa to da riesit. Pocas 11 dni sme boli v 4 roznych ubytkach a tie "jednonocove" som riesila vzdy len den vopred cez booking a nebol problem.

slacik
29. júl 2015

@adria88 tebe bola adresovana moja odpoved vyssie

adria88
29. júl 2015

@slacik hej, veď keď nebude stan, kemp, tak aj nejaké ubytko skúsime... ale ten stan by bol fajn, niečo iné, ako hotel, izba... no uvidíme podľa situácie a možno, že ešte deň pred odchodom niečo booknem 😀