Pôrodnica Dunajská Streda verzus Bratislava

11. apr 2022

Ahojte, nedávno sme sa prisťahovali asi 10 min. od Dunajskej Stredy, ale čím viacej čítam recenzie ohľadom pôrodnice v DS, tým viacej uvažujem rodiť niekde inde… zoberú ma napríklad aj do Bratislavy keď tam už prídem? Mám od nás pôrodnicu Antolskú asi 30-40min.. úprimne je mi jedno kde len nech to nie je DS..Galanta má vraj tiež dobré recenzie ale to mám už ďalej..

oli2782
11. apr 2022

Ahoj, kamarátka rodila teraz v januári v DS. Tiež tam nechcela ísť práve kvôli prístupu ale vraj bola milo prekvapená😊 No určite ťa zoberú aj inde, veď keď ťa to chytí napríklad v Košiciach tak nebudeš cestovať ešte späť aby si rodila tu😅

jasmine_3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viktorka93
15. apr 2022

Za mna osobne ak ti môžem poradiť, tak do DS nikdy v živote.

marianna_peskova
29. apr 2022

Ja som prvého syna porodila v Ružinove, druhého teraz v januári v DS. Hoci bol Ružinov skvelý, v DS sa mi páčilo viac. Prostredie bolo komornejšie, pokojnejšie. Bola som na izbe sama a to som nemala nadštandard. Ale v Ružinove bola lepšia strava. 😄

ivs97
28. jún 2022

Ja som rodila v DS par týždňov dozadu. Nikdy v živote tam už nejdem, z pôrodu mám traumu, lekarka otrasný pristup. Oddelenie šestonedelia nebolo zlé.. Ale ani tam nebola ktovieaká starostlivosť. No pôrod čistá katastrofa naozaj, pokazili mi aj šitie, lekarka bola hnusná zato že jej končila smena.

mandymoore123
6. júl 2022

Ahoj ,ja som rodila v DS pred rokom a nebol to dobrý zážitok.. počula som dobre recenzie napr na pôrodnicu v Trenčíne alebo aj v Galante či Kramáre. Na modrom koníku sú aj skupiny ku každej jednej pôrodnici a v nej nájdeš viac info. Čo sa týka toho pôrodu tak isto ta vezmú tam kam prídeš,nie každý má zazmluvneného vlastného pôrodníka a napr ja som rodila v čase korony,kedy mi ani tie ambulantne návštevy v pôrodnici neboli umožnené,teda prvý kontakt s pôrodnicou v tej dobe bol až pri pôrode. držím palce 💐🧡nech všetko dopadne ako si predstavujes a nech ste zdraví 🌞🍀

viktorka93
Autor odpoveď zmazal
Zobraz