Celoslovenské stretnutie dvojčiat a viacerčiat v júni 2012

juliagregor
3. jan 2012

Ahojte maminky v dnoch 2-3. juna 2012 planujeme stretnutie dvojčiat a viacerčiat vo Valčianskej Doline...Dufame, že nás bude čo najviac a spravíme si pekný víkend. Bližšie informácie týkajuce sa ubytovania, programu a pod...budeme davať nižšie...Tešíme sa na Vás

jennys
6. jan 2012

@dusika11 ďakujeme, možno v prípade núdze ale inak sa tým netráp, musíme pozháňať ľudí čo budú aj pri súťažiach, lebo takto by sme my mamičky veľa z toho stretnutia nemali. Už sa aj niečo vymyslelo, ale čakáme na to stretko s Valčou a potom budeme múdrejší, budeme o tom informovať. Tie nálepky a vlajočky je super nápad, to by bolo fajn ako odmena do súťaží. Popýtaj sa, potom sa dohodnú podrobnosti. 🙂

dusika11
6. jan 2012

@jennys ik popytam sa..mozno take samolepocky na odrazadla by aj potesili...

jennys
9. jan 2012

Kočky, dala som na FB ale pre istotu to dám aj sem:

STRETNUTIE DVOJČIAT DOLEŽITÝ OZNAM!!! Kočky, prosím vás, bavíme sa tu o ubytovaní, tie čo sa chcete zúčastniť stretnutia dvojčiat vo Valči 2.6.2012, prosím keby ste si nahlásili tie, ktoré chcete ubytovanie, treba poslať počet osôb a detí odkedy do kedy, počet nocí a stravu a k chcete polpenziu alebo plnú penziu. Aby sme už teraz vedeli, pretože je síce sľúbená cena 10 € na noc ale len pri určitom počte osôb. V dokumentoch na FB sú informácie o ubytovaní (ak tam nie ste na vyžiadanie pošlem do IP), prosím keby ste sa na to pozreli tie, ktorých sa to týka, čím skôr to budeme vedieť tým lepšie. V penzióne by mala platiť uvedená cena ale má tiež len určitú kapacitu. K dispozícii sú aj ostatné zariadenia ale pri malom počte ubytovaných potom nemusí platiť táto cena ale vyššia, záleží na počtoch. Kočky, aby ste tomu rozumeli, chystáme sa tam na stretnutie, dohodnúť sa, dovtedy MUSÍME mať tie počty, prvá ich otázka bude: Koľko ľudí príde? Keď to nebudeme vedieť, nevieme či niečo poriešime. Ďakujem.

vranka4
9. jan 2012

žienky,máte super nápady,tie tričká s menovkami by boli úplne ideálne,hneď by sme vedeli ako koho osloviť 🙂
naše staršie dcéry by pomohli so súťažami,treba poslať nejaké "tipy "na súťaže?..tiež by som s niečim pomohla,ak by to bolo v mojich silách,rada prispejem aspoň štipkou 😵

kvietky
12. jan 2012

ahojte babenky, tak my by sme sa radi pridali, len zbezne som tuto temu prebehla, ale paci sa mi a aj moje dievcence su uz dost velke na to, aby som s nimi takyto vylet mohla absolvovat. Len prosim o presne info do IP - nemam cas to vsetko presne citat - ako sa zarezervovat a ostatne nalezitosti, dakujem 🙂

juliagregor
autor
13. jan 2012

@jennys @minkak prosim Vas napisali by ste @kvietky spravu...

dakujem

juliagregor
autor
13. jan 2012

@kvietky ja som v praci, preto som poziadala kolegynky, ak by si bola na FB, bz som ta supla medzi dvojmaminy do tajnej skupiny" a mohla by si aj machrovať 😀

kvietky
13. jan 2012

@juliagregor - ahoj, som aj na FB - Martina Kvietkova 🙂

juliagregor
autor
13. jan 2012

@kvietky už som ta pridala, este chvílu, a potom by si to vsetko mala vidieť...

minkak
14. jan 2012

@juliagregor @kvietky no kocky som rada,ze uz je to vybavene... 🙂

mojmacik
16. jan 2012

no aj ja teda poprosim nejake to info cez IP .diky 🙂

mojmacik
16. jan 2012

@juliagregor 🙂 info aj pre mna 🙂
@jennys
cez IP

dracik1
19. jan 2012

baby, a co ked bude prsat?, @jennys je tam nejaka velka miestnost, kde sa pripadne budeme moct stretnut...ani nechcem na to pomysliet, ale predsa...

juliagregor
autor
19. jan 2012

@dracik1 myslime a vybavujeme aj tuto alternativu, aby sme sa mali kde schovat 😎 aj ked dufam, že bude krasne ...

juliagregor
autor
19. jan 2012

@mojmacik @jenys dakujem za vybavenie 🙂

jennys
25. jan 2012

Kočky, ak to vyjde tak v sobotu ideme do Valče, takže všetko sa pozisťuje a potom budem informovať.

jennys
22. feb 2012

Tak prinášam zatiaľ nové správy, dohodli sme sa s rodinným centrom, že nám pomôže s celou akciou, ide hlavne o jej financovanie. Musíme si však pozháňať 2% z dane, keď budú financie pokope na základe toho koľko sa vyzbiera bude sa môcť urobiť program. Stredisko nám dokáže zabezpečiť grilovačku, v prípade zlého počasia je k dispozícii veľkokapacitný stan, tak isto vie zabezpečiť vonku čapovanie piva a kofoly, stravovanie bude v reštaurácii podľa záujmu, to si už kúpi každý sám ak bude chcieť alebo špeciality z grilovačky. Čo sa týka programu tak zatiaľ sa zaujímame o maľovanie na tvár, poníky pre deti, fúkanie balónikov pre deti, stredisko vie zabezpečiť moderátora a DJ v jednej osobe, ktorý má svoju aparatúru. Len na všetko treba financie. Preto ak niektoré máte možnosť venovať 2% z dane, posielam odkaz na stránku, kde si môžete stiahnuť vyhlásenie. To treba vypísať a spolu ešte s jedným papierom (už neviem ako sa to volá) poslať alebo odniesť na svoj príslušný daňový úrad. Ešte predtým mi však treba poslať naskenované kópie týchto dokumentov mailom, aby som vedela od koho koľko, ale hlavne koľko aby som to mohla vydokladovať v centre.

Takže buď vy ak máte možnosť alebo vaši manželia či partneri v práci tu je odkaz:

http://www.mrc.sk/index.php?option=com_content&...

naskenované dokumenty alebo odfotené ešte pred odoslaním na DÚ prosím zaslať na: dvojickovo@gmail.com. Kto by potreboval ešte nejaké info píšte mi do správy.

Ďakujeme 🙂

juliagregor
autor
24. mar 2012

ahojte, dievcata, ktore ste si nahlasovali ubytko na FB su uz zoznamy 😎

kto nestiha, poslite, Katke do spravy vasu mail adresu, kt. odovzda hotelu, chate a ti vam poslu rezervaciu 😉

kto nema ubytko nezufajte, este su nejake miesta volne 😀

luciaf13
30. mar 2012

http://www.dvojickovo.sk/index.php/stretnutia-d...

uz sa to blizi 😎 😎 😎 😎 tesime sa!!!

jennys
5. apr 2012

@juliagregor si ma predbehla 🙂)

stellina7
6. apr 2012

@juliagregor Dobry den citali sme na internete o tomto stretnuti dvojciat a viacerciat.Ak sa nic nezmeni tak sa chystame aj my s nasimi dvojickami a velmi sa na to tesime.. 🙂

juliagregor
autor
6. apr 2012

@stellina7 budeme sa tesit... 🙂

juliagregor
autor
14. máj 2012

kto ma chut, mozte sa takto skraslit 🙂

jennys
17. máj 2012

Prosím prečítať podrobnejšie info o stretnutí, ktoré nájdete tu:
http://www.dvojickovo.sk/index.php/informacie/1...

jennys
19. máj 2012
juvimail
21. máj 2012

ahojte, da sa este pripojit?

juliagregor
autor
26. máj 2012

@juvimail samozrejme ze sa da... 😉