Poraďte rozprávku o autách

31. okt 2023

Ahojte, prosim, poradite nejaku peknu rozpravku o autach pre 3rocne dieta, ktore ma rado najma bagre, kombajny a traktory, ale aj policajne auta, sanitky ci smetiarske auta. Vdaka ❤

simsalabim
31. okt 2023

Stavitel Bob?

dagmaraspi
31. okt 2023

Finley- hasičské autíčko

nikha2809
31. okt 2023

Autá všetky tri časti 😃 u nás to už išlo 100x

denkabemommy
31. okt 2023

Statočné autíčka

zorkahorka
31. okt 2023

U nas fici mcqueen - auta/cars - 3 casti

autor
31. okt 2023

@simsalabim vdaka 👍

autor
31. okt 2023

@dagmaraspi vdaka 👍

autor
31. okt 2023

@nikha2809
@zorkahorka dakujem a je to vhodne aj pre 3-rocne dieta? Lebo ona zatial nie je zvyknuta pozerat dlhsie veci, skor take jednoduche.

autor
31. okt 2023

@denkabemommy toto nepoznam, pozriem, vdaka 😊

nikha2809
31. okt 2023

Áno vhodné aj nás má 3, veď keď už ju to nebude baviť vypnes.Nasho to baví celé stále miliónkrát za sebou 🙄😂

zorkahorka
31. okt 2023

@autorka ja mam pocit, ze moj syn mcqueena objavil prave ako 3rocny. Teraz ma vyse 6 a stale nanom fici. Dokonca je tyzden zamilovany do obdobnej rozpravky Lietadla - ma 2 casti, stiahnes z ulozto

autor
31. okt 2023

@nikha2809 👍

autor
31. okt 2023
autor
31. okt 2023

@denkabemommy tak som to pozrela na youtube a presne taketo nieco som hladala ❤

mamkalentedkova
31. okt 2023

@dagmaraspi presne ,to je krásna a poučná rozprávka .Až som sa presunula v čase pár rokov späť,ako to sledovali moje staršie deti 😊

dagmaraspi
31. okt 2023

@mamkalentedkova áno, aj u nás tak, tiež mám už staršie deti...ale hneď ma napadla ta rozpravka, ešte u nás fical Bořek- staviteľ a Červený traktor 😁

basska_b
31. okt 2023

Moje deti maju rady Bustera, kukame to po polsky, nespada to uplne do horevymenovanych, lebo ide o autobusy

andreatytler
1. nov 2023

Mame 4 rocneho a uz viac ako 2 roky nepozera nic ine iba videa o nakladiakoch. Ale jeho nebavia rozpravky s dejom skor pesnicky. Su v anglictine ak by to nevadilo.

Gecko Garage

https://www.youtube.com/watch?v=5EdJ7X1LkEM

Blippi ma celu kopu piesni a naucne videa

https://www.youtube.com/watch?v=fysFwSfdQzc

Twent truck - tiez maju asi 20 videi na rozne nakladiaky.

https://www.youtube.com/watch?v=ak52VraEXG0
ikonica
1. nov 2023

Pozri Hanicka a Murko na youtube alebo v tv na jojko, rik a pod. Moja onedlho 4rocna to ma rada...
https://www.google.com/search?q=Hanicka+a+murko...

autor
1. nov 2023

@andreatytler 😁 presne taketo stale dookola pozera aj nasa 😁

autor
1. nov 2023

@ikonica vdaka, pozriem

autor
1. nov 2023

@andreatytler tak to som rada, ze to pozera este niekto iny, lebo praveze nam to prislo tak, ze asi by bolo fajn, aby pozerala aj nieco s dejom 😊

andreatytler
1. nov 2023

Aj ja som rada ze je niekto taky. 😀 Tiez mi to prislo trochu cudne, lebo som myslela ze vsetky deti miluju rozpravky s dejom. Ja mu priebezne nukam rozpravky s dejom ale uplny nezaujem. On nepozna ani labkovu patrolu ani nic co poznaju jeho rovesnici zo skolky.
Ale knihy alebo prerozpravane pribehy z dejom ho zaujimaju.
Inac zaujimave ze u vas je takyto nadsenec nakladiakov dievcatko.🙂

nekonecna_katastrofa
1. nov 2023

@andreatytler Náš pozerá z youtube spanilé jazdy hasičov, záchraniek, policajtov, kolóny veteránov 🙈 dnes sme boli v dopravnom múzeu, musela som mu natočiť video z prehliadky 😂 minule z iného múzea 200 fotiek - každé auto odfotené osobitne.

andreatytler
1. nov 2023

@nekonecna_katastrofa Sranda tieto deti. Fandovia od uplneho zaciatku.😀
Teraz neviem ci mam tie spanile jazdy a muzea ukazat aj nasmu, alebo radsej nie, lebo potom nebudeme chodit nikam inam len tam.

autor
2. nov 2023

@andreatytler ano, nas to tiez prekvapilo, lebo jej dve starsie sestry nic take nikdy nezaujilo a tympadom mame doma vsetko len dievcenske hracky....ale mozno je to tym, ze sme sa v case, ked sa narodila, prestahovali na dedinu a este sme prve 2 roky jej zivota dokoncovali dom a stale sa tu nieco dialo a ona bola stale pri tom, same bagre a nakladne auta atd, plus zaroven za nami na poli vidavala kombajny....takze sme museli hracky doplnit o vsetky tieto "vozidla" a stroje 🤣🙈 ale manzel sa s dedkom vytesuju 🤣

autor
2. nov 2023

@andreatytler u nas jedine, co chvilku pozerala - predtym, nez nam nahodou vyskocili na youtube tieto "auta" a stroje - bola Peppa, tie mini serialy plus sem tam Chalupku na vrsku/Zahradku pod hviezdami, ale odkedy objavila toto, nechce nic ine 🤣🙈 a trebars miluje aj rychlu jazdu - na bicykli mi vzdy hovori: ,,Maminka, chod rychlo, mne sa to paci" 🤣 takze je to pre mna taka vyzva po dvoch totalnych dievcatach-"princeznickach" 😊

andreatytler
2. nov 2023

Ha ha. Zabavam sa na tej vete ako sa manzel s dedkom vytesuju.😀
Super ze jej to vsetko doprajete.

selest
2. nov 2023

Smráďa a bláťa ale tusim je to po cesky. Maly to rad pozera..

autor
3. nov 2023

@andreatytler ano, ked clovek vidi tu radost, vsetky stereotypy idu bokom 😊