365 bank

27. mar 2023

Ahojte, práve som si založila účet v 365 banke a mam 2 otázky, kam si tu kartu mam pridať keď chcem platiť mobilom? Mam ju v 365bank aplikácií, ale mam huawei a Google play teda nie ani apple pay, druhá otázka ako sa vyberá s bankomatu s digitálnou kartou? Fyzickú nechcem, a viem ze sa to dá ale ako? Ďakujem

zic
27. mar 2023

Netusim, ci mozes platit google pay na huawei telefone... by som povedal, ze mozno ani nie...
Co sa tyka vyberu z bankomatov - pisali na ich stranke, ze tam, kde su bezkontaktne vybery. Idealne ist ku zdroju a zavolat na hotlinku 365, urcite ti poradia najfundovanejsie...

76california
27. mar 2023

Nie všetky bankomaty majú túto voľbu a ak majú, väčšinou akceptujú len tú svoju digitálnu kartu, takže na výber v hotovosti nie moc dobrá voľba...ale inak na platenie úplne v pohode, aj keď - z vlastnej skúsenosti:
ja som raz bola v situácii, kedy neakceptovali platby kartou v Kauflande, len v hotovosti, no a všetky bankomaty, ktoré boli v Kauflande a jeho blízkosti, nemali možnosť výberu pre digitálnu kartu...a ešte sa mi pár krát stalo, že sa mi vybil mobil, ale našťastie v kaviarni alebo aj v obchodoch boli ochotní, napojili mi mobil do nabíjačky a za 10min som s ním mohla platiť...

autor
27. mar 2023

@76california ale ako dám tu kartu do mobilu?

kvetka22
27. mar 2023

Je na to ta apka curve, vid link vyššie. No chcú OP kvôli potvrdeniu identity

niekto2hy
27. mar 2023

Pouzivam aj Curve,v pohode.

janka169
Odpoveď bola odstránená
Zobraz