Kedy dáva Provident predvianočnú ponuku na pôžičku?

dominika241
30. nov 2012

prosim vas nevite kedy dava provident predvianocnu ponuku na pozicku?

dadka232
30. nov 2012

Tak v tomto ti poradit neviem, ale napíšem ti niečo iné, lebo mi to nedá. Od spoločnosti Provident a iných nebankových spoločností by som si ja osobne nikdy nepožičiavala. Ak naozaj nepotrebuješ tie peniaze nevyhnutne, radšej si takúto pôžičku neber. A rozhodnie nie, ak to má byť za účelom nákupu vianočných darčekov, lebo to budeš splácať celý nasledujúci rok. Ved Vianoce nie sú o hmotných veciach, ked na to nemám, kúpim každému len nejakú maličkosť, drobnosť, dá sa aj uskromniť, ale za týmto účelom by som si nikdy nebrala pôžičku. Lebo toto je jeden kolotoč, do ktorého ked sa raz dostaneš, ver mi, že tak lahko sa vystúpiť nedá. Bohužial poznám vela prípadov zo svojho okolia.

luciferkax
30. nov 2012

Neviem, môj brat s tým pracuje, ak chceš, zistím ti to.... @dadka232 súhlasím s tým, že ak to nevyhnutne nepotrebujem, tak pôžičku by som nebrala. Je to však vec Dominiky a či si vezme od nebankovky alebo od banky, ver či never, ked si spočítaš tie papierovačky, nezmyselné poplatky a úrok, vyjde ťa to úplne narovnako, len u nebankovky vybavíš lahšie :D

sisaha
30. nov 2012

je pravda, ze v nebankovke sa vybavi lahsie, no vsetci!! kvalitní financní experti ti povedia, ze najväčšia blbosť, ktorú človek môže spraviť je brať si pôžičku na darčeky, alebo dovolenku....

snopkulka
30. nov 2012

Ruky od nich preč!!!! Pred pár rokmi som robila v jednej nemenovanej nebankovke na exekučnom oddelení, takže viem veľmi dobre ako to tam chodí - zdierači a nedajbože sa pozabudneš so zaplatením jednej splátky!!!! 😔

annie07
30. nov 2012

Ak mozem poradit, tak si ziadnu pozicku od nebankoviek /Provident, Pozickaren atd/ nikto neberte a uz vobec nie za ucelom nakupu vianocnych darcekov! Radsej si dajte pod stromcek uplne malickosti ako potom platit takmer uzernicke poplatky a uroky tymto "dobrodincom" co tieto pozicky ponukaju. Pracujem v advokatskej kancelarii a stretavam sa s mnozstvom klientov, ktori kvoli pozickam tohto typu prisli o byty...

ewellina
30. nov 2012

Nad tým radšej ani nerozmýšľaj. 😉

kikushka2386
30. nov 2012

ja som mala viac krat z providentu pozicku a platila som vzdy na cas a vela razy som aj splatila predcasne.takzevobec nebol problem.ale tiez som toho nazoru nebrat pozicku a darceky.mojmu mm prisla od nich akurat tento tyzden ponuka ze si moze zobrat xl pozicku do vysky 2500 e co by splacal 100 tyzdnov a tyzdenna splatka bola 45 e co je nehorazne...

bublina83
30. nov 2012

Zeny dobre radia aj ked ... kazda minca ma dve strany ... mozno potrebujes len malu ciastku ... ale z vlastnej skusenosti, ked nemas na nieco teraz tak na to nebudes mat ani nasledujuce mesiace, aj ked formou splatok .. a splacat kazdy tyzden je velmi narocne, ver mi.

mawka
1. dec 2012

toto je cesta do pekla..... posrate pozicky uz zlikvidovali zivot tolkym ludom, znicili rodiny, ludi pirpravili o vsetko. suhlasim s @bublina83 - ked na to nemas teraz, nebudes mat aj potom, pretoze tyzdenne budes splacat nieco s urokom a vynasob si to x4 a uvidis tu brutalnu splatku za mesiac. teraz si vezmi, ze namiesto splacania urokov si mohla mat sice skromnejsie vianoce, ale bez dlhov. uz nikdy, nikdy v zivote by som si taku pozicku nebrala. radsej si cely rok odkladaj po eure, dvoch troch - co sa ti podari usetrit a po celom roku bude aj na darceky.

eeffka
1. dec 2012

pozicku z nebankovkky si vezmu jedine hlupi alebo jednoduchi ludia. ked som si pozrela statusy zakladatelky az ma zamrazilo, dalsia osoba co nevie co ide urobit.