Koľko trvá schválenie hypotéky?

tessa2299
4. nov 2021

Ako dlho trva schvalenie hypo konkretne vo VUBke?

jakubvojcik
4. nov 2021

@tessa2299 ja väčšinou čakám u klientov na schválenie tak 2/3 dni. Ak je komplikovanejší prípad a ide sa na výnimky tak 3-5 dní (pracovných).

zuzulkazu
4. nov 2021

@jakubvojcik mme dnes hovorila poradkyna ze aj 2-3tyzdne vub

jakubvojcik
4. nov 2021

@zuzulkazu samozrejme aj aká pobočka. Ja som nikdy ešte nečakal 3 týždne napríklad. Na druhej strane musím povedať za najčastejšie žiadosti nahadzujem vo veľkých mestách. Ak mi povedia že schválenie bude dlhšie ako obvykle tak cez kontakte osoby to urgujem aby to bolo rýchlo čiže niekedy z toho aj takto vykorčuľujem.

ariannazara
4. nov 2021

My sme čakali v tatra banke dosť dlho 3 týždne. Posielali to hore dole, taky papier taky toto hento potom mala dovolenku 5 dní nikto to neriešil tak sa to ťahalo. Ale potom po podpísaní sme mali peniaze na účte kvázi do pár dní.

zuzulkazu
4. nov 2021

@jakubvojcik nam to ide priado do ba nejakej sefke, takze to nebude tym ze mala pobocka, ale zas my sme trosku specificky pripad

barbi28
4. nov 2021

@tessa2299 u nás trvala týždeň už aj s všetkými dolozenymi papiermi. Konkrétne Slovenska sporiteľňa

jakubvojcik
4. nov 2021

Záleží no od faktorov. V niektorych bankách som mal úvery schválené aj v ten deň za pár hodín ale to už sú špecifické prípady no.

marca12
4. nov 2021

My sme mali do tyzdna v slsp mozno aj skor

horalka1986
4. nov 2021

Slsp 3 tyzdne, ale na vynimku.