Poraďte banku, ktorá má nízke poplatky

simona745
1. sep 2021

Dobry den mam banku slovenska sporitelna rok som neplatila za ucet ale teraz mi strhava 5.90 a este ktomu 2 eur .Je daka banka vyhodna bez poplatkou dakujem

nykkushka
1. sep 2021

My mame Prima banku a za účet neplatíme. Platí si len manžel za kartu, lebo ma nejakú visa, nejakú lepšiu, to je 3.90e a ja mam obyčajnú maestro a tu mam zadarmo. A prakticky sa nam mesačne vráti poplatok za mužovu, lebo nas "odmeňuju" za platbu kartou, to je 4-5e mesačne..

janai1
1. sep 2021

@simona745 spln podmienky a máš aj SLSP zadarmo 😉 takmer každá banka je bez poplatku keď splnis podmienky

simkids
1. sep 2021

365 je uplne bez poplatku, spada pod licenciu postovej banky

qetka
1. sep 2021

v mbank neplatis mesacne nic. Spoplatnene su akurat vybery z bankomatu pod 70 Eur. Ale mozes vyberat z hocijakeho. Tiez fiobanka ma vedenie uctu zdarma

simona745
autor
1. sep 2021

@janai1 aha a ake su tam podmienky lebo 3 trvale prikazy mam

buberova
1. sep 2021

Tiež mame mBank bez poplatkov a maximálna spokojnosť

nelca84
1. sep 2021

@simona745 tak doteraz si asi splnala podmienky na ucet zdarma v slsp a uz nesplnas. Co sa zmenilo? A 2e za co? Nepoznam taky poplatok. Nemas to za debet?

evica17
1. sep 2021

@qetka v mbanku platis za vedenie uctu 1,30 eura, ak mas debetnunkartu a neurobis platby nad 70 eur. Oslobodena si ak mas uver u nich. A v mbank je vyhoda ze mozes tahat peniaze hocikde, neplatis za pouzitie ineho bankomatu, ako je to pri inych bankach. Jedine vybery po 70 eur su spoplatnene.
Fio je bez poplatkov.
V SLSP musis splnit viac tyh podmienok. Tam je to take nahouby podla mna. Rovnako ako vub a ine banky.

simona745
autor
1. sep 2021

@nelca84 nemam debet aj syn plati 2 eur za detsku kartu hkavne ze zadarmo mal mat

simona745
autor
1. sep 2021

@buberova a prosim vas potom sa plati ked z dakeho ineho bankomatu budem vyberat peniaze

qetka
1. sep 2021

@evica17 mbank ma vedenie uctu zadarmo. Poplatok je za kartu, ak sa nepouziva. Ale karta nie je povinna. Ak ju clovek nepouziva, nemusi ju mat.
Osobné financie - fyzické osoby
mKonto, mKonto #navlastnetriko, mKonto pre deti
Vedenie účtov, všetky prichádzajúce platby, odchádzajúce SEPA platby do zahraničia a odchádzajúce domáce platby doručované štandardne sú zadarmo.
Hlavná karta (mesačne) - 0 € v prípade, že
objem zaúčtovaných bezhotovostných platieb da- nou hlavnou debetnou kartou vydanou k mKontu (do objemu sa počítajú všetky hlavné debetné kar- ty vydané na meno majiteľa účtu) v danom mesia- ci bude aspoň 70 €; alebo má poskytnutý úverový produkt na základe zmluvy uzatvorenej s mBank (pôžička, hypotéka, kreditná karta alebo povolené prečerpanie). Inak 1,30 €.

nelca84
1. sep 2021

@simona745 aj moj syn ma ucet a za nic neplati..
Nechodia ti nahodou papierove vypisy domov?

simona745
autor
1. sep 2021

@nelca84 prosim vas ked si dam sporenie na rezervu to tiez mozem zahrnat do podmienok ?

nelca84
1. sep 2021

@simona745 samozrejme, staci 10e tam posielat.

sslobodnamama777
1. sep 2021

fio

ivkazba
1. sep 2021

Ján mám SLSP a Tatru, obe bez poplatku.

janinka007
1. sep 2021

Mam fio a Prima bez poplatkov. Vo fio nemusíš spĺňať žiadne podmienky, aby si mala účet zadarmo.

lienka.7
1. sep 2021

@simona745 kedysi unicredit bank mala bez poplatku uplne. Ze na 10 rokov mali akciu... Stacilo ked chodila mzda, tusim min.400€. Vybery u nich boli zdarma.
Neviem ako teraz, skus sa pozriet.

simona745
autor
1. sep 2021

@nelca84 nie nechodia praveze

trema
1. sep 2021

365 a fio zadarmo, mBank zadarmo, ked zaplatis kartou cez 70€ mesacne, UniCredit zadarmo, ked ti na ucet pride 400€ mesacne, ale tam sa platia nejake centy pri platbe kartou

janai1
1. sep 2021

@simona745 žeby si si to našla na stránke banky?
Sporenie, 3 TP/inkasa, platba kartou 200€
https://www.ucet.sk/sk/ako-mat-ucet-bez-poplatku

nelca84
1. sep 2021

@simona745 tak nejaka ina sluzba, ktoru vyuzivas patraj, alebo sa rovno opytaj v banke.

mirka2405
1. sep 2021

@simona745 fio banka…bez poplatku

kkovacovak
1. sep 2021

@simona745 mám unicredit bez poplatku. Musí mi tam prísť 400€ mesačne to je celé. Výber z ktoréhokoľvek bankomatu aj v zahraničí. Potom mám CSOB (zlatý účet, majú aj klasický) a tiež bez poplatku ale musím splniť 3 trvalé príkazy, musí mi prísť 1600€ na účet a musím mať jeden výber z bankomatu. Tiež vyberám kde chcem. Ty musíš vedieť aké má tvoja banka podmienky. Viem že aj detské účty vedia mať takéto podmienky. To si treba pred založením zistiť.

terezkinotec
13. sep 2021

mbank, fio banka, 365 banka a unicredit maju ucty zadarmo - vyhoda je ze 365 banka ma uz aj pobocky. Avsak aj ine banky maju ucty zadarmo ale za roznych podmienok, napriklad:
tatra banka - ma ucet na rok zadarmo ked si ho zalozis online cez aplikaciu
slsp - rovnako ak si ho zalozis online
postova banka - tiez ma ucet zadarmo ak si zriadite iny depozitny produkt k uctu, cize ak si spravite napriklad sporenie k uctu (viazanost na 12 mesiacov aspon, cca od 10e mesacne sporenie)
Avšak zaujímavé sú aj akcie, ktoré majú aktuálne za založenie účtov, v niektorých bankách môžete získať aj viac ako 100 euro za založenie účtu. Ak by ste chceli poradiť, prípadne odkaz na založenie účtu s odmenou napíšte mi správu.
Inak osobne by som asi momentálne isiel do tej 365 banky ak chcete mat ucet zadarmo.

janai1
13. sep 2021

@terezkinotec aj UCB ma podmienky 😉

terezkinotec
13. sep 2021

@janai1 nic v zlom, radsej si to preverte. UCB ma aj ucet zadarmo po novom. Vola sa to ucet START na každý deň a je za 0 eur mesačne 😎

terezkinotec
14. sep 2021

@terezkinotec inac ak by ste si zakladali v 365banke ucet kludne zadajte kod teodor072637 alebo natalia077701 a 15 euro ziskate aj vy aj ja dakujem 🙂

lopka1313
14. sep 2021

@trema mam unicredit a neplatim ziadne centy za nic. Vsetko mam zdarma, podmienka je prijem elektronicky 400 eur na ucet. Ked som bola na urade a podpora este prvy mesiac neprisla, poslali mi rodicia, ja som im to na druhy den poslala spat a v pohode :D ale treba si nastavit vselico cez smartbanking, napr vsetky platby a prihlasenia riesim tiez cez smartbanking a mat fakturu mailom.

maslaba
14. sep 2021

@simona745 Fio banka je celkom fajn. Internetbanking prehľadný, jeden výber za mesiac v ktoromkoľvek bankomate zdarma. Ďaľší spoplatnený 1,20€. Mne vyhovuje. Tiež budem časom rušiť SLSP, lebo nebudem spĺňať podmienky pre účet zadarmo.