Poraďte ohľadom pôžičky od súkromnej osoby

dkacma25
11. jún 2020

Ahoj viete mi niekto poradiť pomôcť, pôžičku od súkromnej osoby? Ďakujem

c_est_la_vie
11. jún 2020

A kde je otazka? Chces poradit ako to pravne osetrit ked poziciavas? Alebo kto pozicia?

dkacma25
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fokuska
12. jún 2020

@dkacma25 Kto chce pozicku od sukromnej osoby, tak je to s velkou pravdepodobnostou (hraniciacou s istotou) preto, ze ma velmi nizku bonitu a ziadna banka mu nepozicia a dokonca ani ziadna nebankovka.
Takze je velmi otazne z coho by si to chcela/a splacat? Praca na cierno?
V takej situacii je potrebne vyriesit otazku prijmu, dlhov a ozdravit si vlastne financie, pretoze dalsia pozicka s obrovskymi uzernickymi urokmi riesenim nie je, len ta dostane do este vacsich problemov.
Dalsia otazka - na co je ta pozicka potrebna? Kupit nieco? Zaplatit ine starsie dlhy?

qetka
12. jún 2020

ak sa ti nahodou niekto ozve a bude chciet dopredu zalohu za pozicku, tak mu nezabudni poslat 👍 Kazdu chvilu sa tu zopakuje rovnaky pribeh. A dalsi prispevok je vzdy rovnaky - ako ma dotycnu okradli.

baska_nice
12. jún 2020

@dkacma25 fuha, tak ty si dost odvazny (odvazna). pochybujem, ze tu niekoho najdes ale vela stastia!

draik
12. jún 2020

Predovšetkým za súčasných benevolentných pravidiel v prospech dlžníkov nikto normálny len tak niekomu cudziemu nepožičia. Išiel by sám proti sebe.

lauritkatesty
13. jún 2020

Ano mozes.ak zalozis napr.auto. robia to poniektore sukr.osoby. len tak na dobre slovo a podpis asi nie. Dnes uz chce zaruku

lauritkatesty
13. jún 2020

Kazdy